امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتب احمد کسروی

با سلام! این 3کتابی که در ادامه براتون قرار دادم 3تا از معروفترین کتابهای ایشون هست. البته زمینه های فکری و مبانی زندگی ایشون هم بسیار قابل تامله و تنفری که از تشیع و کلا اسلام پیدا میکنه و مکتب نوین تاسیس میکنه. با این حال دیگر آثار ایشون ارزشمندی خاص خودش رو داره.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آذری یا زبان آذرپایگان باستان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاریخ مشروطه ایران

زندگینامه احمد کسروی

ممنون!
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط Aryan 1380 ، آریوبرزن ، FARID.SHOMPET ، Łost Đλtλ
آگهی
احمد کسروی همون متحجری نیست که میخواست رسوم 1400 ساله رو با هم ارز های 2500 ساله شون و لغات تکامل یافته و ترکیبی فارسی رو با کلمات 1500 سال پیش جایگزین کنه؟ همون شخص ضد اسلامی که میخواست بجای اسلام، خرافه های ساسانی رو توی سر مردم فرو کنه... جای تعجبه که چرا مدیریت سایت با چنین مواردی برخورد جدی نمیکنه...
نه آریا نه ایران
جانم فدای انسان!

مبارزه با ناسیونالیسم، نژادپرستی آرین و ایران باستان؛
اولین گام برای اتحاد نوع بشر...
 سپاس شده توسط Aryan 1380
شما نگران وضع مدیریت سایت نباش! هر وقت اومدن خودشون خواستن تاپیکو میبندن خواستن اخطار میدن هرکاری خواستن میکنن.
دلیل اعتراض شما رو هم نمیفهمم. من دقیقا همینو گفتم که دشمنی اون با تشیع ریشه های خاصی داره. و ایشون اسلام رو دو قسمت میکنه اسلام ابتدایی(که از نظر ایشون بسیار پاک و درست بوده) و اسلام جدید (که از دید اون تحریف شده به سمت مملکت داری و...). حالا نه خود من که تاپیک رو زدم از ایشون حمایت کردم و نه کسی نظر موافق داره.

خطاب به شما هم بگم جناب پاچا که اگه بدنبال اخطار گرفتن و محروم کردن من هستید انشاالله ناموفق خواهید بود. خیلی ببخشید اما دقیقا تو این چند روز محرومیت شما فضای سایت بسیار آرام بود. شما اگر با من مشکل دارید فضای سایت رو با این حرفات به چالش نکش. خواستی بیا و توی پ.خ هرچی عنایتته فحش بده.
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط Aryan 1380
نه اصلا منظورم اخطار دادن و این حرفا نبود. میگم عنوان کردن چنین مسائل تفرقه افکنانه و مضر باید مورد برخورد قرار بگیره و نه یه کاربر خاص. به نظرم بهتره این مسائل خصوصی رو توی تاپیک عمومی مطرح نکنیم (اگرچه، همین عنوان وقیحانه ی پان ایرانیست که برای خودتون انتخاب کردید کلی جای بحث داره). بحث اصلی من سر همین تحجر کسرویه و اینکه اصلا منظور شما از معرفی چنی کتب مضری چی میتونسته باشه...؟
نه آریا نه ایران
جانم فدای انسان!

سپاس شده توسط Aryan 1380
فک کنم جواب شما رو ندم بهتره. اما مجبورم
1. به شما هیچ ربطی نداره که من چرا و با چه انگیزه ای اینارو گذاشتم.
2. به شما هیچ ربطی نداره که من پان ایرانیستم.
3. به شما هیچ ربطی نداره که این کتب مضره.

مدیران هروقت صلاح دونستن این تاپیک رو میبندن. حرفای شما هم از نظر من وقیحانه و بی پایه و اساسه و صدالبته مضر و دروغ. ولی آیا تا حالا اومدم بگم چرا اینوگذاشتی چرا اونو معرفی کردی؟
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط Aryan 1380
صد البته که به من ربط داره! هیچ چیز تو این دنیا ایزوله نیست. به نظرم تو بیشتر دعوا داری ولی یادت باشه که من اینجا ابزاری برای اعمال زور ندارم و فقط دارم ازت سؤال میپرسم.
نه آریا نه ایران
جانم فدای انسان!

سپاس شده توسط Aryan 1380
آگهی
دوستان دعوا نکنید این چه وضعیه!!
من بارها گفتم در چارچوب دوستانه بحث کنید.
اگه اینطوری پیش برین مجبورم با طرح جناب 1939 موافقت کنم.
پس خواهشا رعایت کنید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد کسروی من نظرم رو کوتاه بگم که جریانی که کسروی ایجاد کرد یه فرقه همانند بهایی ها بود وبا آنها هم قریب به یقین رابطه داشت.نکته دیگر که پیش روی او در مسیر اهداف پهلوی ها وحامیان غربی شان بود.که گروه های مردمی رو بسیار خشمگین کرد.
"دختر و افسر مرزی"

کتب احمد کسروی 1
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط Pachacuti Hirohito ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، Azarbayjanliam ، Aryan 1380 ، poorman
بله دست آخر هم دیدیم که به چه طرز فجیع و عبرت آموزی به دست مردم کشته شد. البته روشهای متحجرانه ای که به وجود آورد هنوز هم به قدرت خودشون باقی هستن مثل سره نویسی که اتفاقا مطلبی در موردش نوشته بودم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://pachacutihirohitoism.blogfa.com/post/82
حالا جناب نیکلا جریان طرح حضرة 1939 چیه؟ من از اونجایی که تعداد پستهام هنوز کمه نمیتونم پیام خصوصی بفرستم برای همینم اینجا مطرح کردم.
نه آریا نه ایران
جانم فدای انسان!

سپاس شده توسط Aryan 1380
جناب 1939 میگفتند که از این بحث های تند روانه وموضوعات تند روانه وافراطی جلوگیری نمایید.
من اون موقع متوجه منظورشون نشدم.
ولی مثکه درگیری بوجود میاد با این وضعیت که ممکنه خطرناک باشه.
"دختر و افسر مرزی"

کتب احمد کسروی 1
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط 1939 ، Aryan 1380 ، poorman ، بر پشت شیر،خورشید اثر
اقایون پان ترک و پان ایرانیسم و انتر ناسیونالیسم اولا یاد بگیرید درست بحث کنید این نحوه صحیح نیست یعنی چه همدیگر را یا اشخاص بزرگ و کوچک را با چند حرف ساده به زیر سئوال میبرید و به انها توهیین میکنید؟

دوم به خاطر عقاید یکدیگر را زیر سوال نبرید و با هم دوست باشید وخون همدیگر را به جوش نیارید و باهم دوست باشید (همین من و نیکلای تا یک ماه پیش با هم رفیق بودیم و اصلا قصد اخراجشان را نداشتم و به وبلاگشان میامدم و.... )

سوم این که بحث اینگونه در مورد تاریخ باستان درست نیست چون تاریخ باستان مجهول است

جناب هیروهیتو فقط یک سوال از شما دارم که در وبلاگم پاسخ بدید لطفا ژاپنی که فرهنگ و خاک خودشونو مقدس میدانند کجا منششون به شما میخورد که نماد خورشید تابان را برای اواتارتون گذاشتید؟
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

کتب احمد کسروی 1
عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط Aryan 1380 ، ☭Nicola☭ ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، mhr137 ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  احمد یکم
  احمد شاه قاجار از کودکی تا سلطنت
  چه کسانی احمد متوسلیان را ربودند؟
  الاغ سوارى احمد شاه!!!!
  احمد کسروی " از یک منتقد اسلام تا یک مرتد "
  سپهبد احمد اميراحمدي
  احمد ميرفندرسكي
  تهران سال ۱۳۰۱ به روایت آمار - احمد مسجدجامعی
  احمد سیف: در دوره مصدق هیچ روزنامه‌ای بسته نشد/ کودتای ۲۸ مرداد روز سرنگونی سلطنت بود
  احمد توکلی: فرای را می‌توان در قبرستان مسیحیان اصفهان دفن کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان