امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خصوصیات یک بسیجی

(26-03-2015، 13:50)لرد سیاه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تئوریش خیلی خوب هست
اما در عمل...

مطمعن باشید اگه بسیجی مخلص باشه در عمل هم خیلی خوبه

(26-03-2015، 13:58)ᕈᗩᖇᔕᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیزایی رو نمشیه اینچجا گف 
ولی خواستم بگم به این ایده عالی که گفتی نیس 
چیزایی ازشون میبینی که از مرتد ها نمیبینی 

میشه مثال بزنید چه چیز هایی از بسیجی ها دیدید؟به عنوانه یه بسیجی ازتون سوال میکنم
منو فقط کسی میفهمه که کسی نمیفهمتش
پاسخ
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ
آگهی
@ریحون بنفش
گرامی،بسیجی هم یه آدم مثل بقیه است، و این فقط یک اسمه!!!!لطفا براش تقدس قائل نشید،اون هم بنا بر شخصیتش ممکنه بدترین آدم روی زمین یا بهترینش باشه و اسم بسج هیچ کمکی به خوب یا بد بودنش نمیکنه.....
بله من خودم چیزهای زیادی از افراد بسیجی دیدم و اون رو پای شخصیتشون گذاشتم نه بسیجی بودن!!!!!
بسیجی ها نماینده ی انسان های خوب و وطن پرست یا یک مسلمان نیستن اونها هم مثل یک فرد،یک آدم غیر بسیجی هستن....
اگر مخالفید،دلایلی مبنی بر تفاوت بسیجی ها با دیگر افراد بیارید...
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
(10-11-2015، 17:39)ریحون بنفش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2015، 13:50)لرد سیاه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تئوریش خیلی خوب هست
اما در عمل...

مطمعن باشید اگه بسیجی مخلص باشه در عمل هم خیلی خوبه

(26-03-2015، 13:58)ᕈᗩᖇᔕᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیزایی رو نمشیه اینچجا گف 
ولی خواستم بگم به این ایده عالی که گفتی نیس 
چیزایی ازشون میبینی که از مرتد ها نمیبینی 

میشه مثال بزنید چه چیز هایی از بسیجی ها دیدید؟به عنوانه یه بسیجی ازتون سوال میکنم

telegram bia
@septal
خصوصیات یک بسیجی 2
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان