امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چندتا خبر از وآن دآیرکشن

چندتا خبر از وآن دآیرکشن 1

ارسالی پیج پاستیل هریبو برای زین

شرکت همون پاستیلی که زین خیلی دوست داره گفته دلمون واست تنگ میشه زین ):

آسیب زدن فن ها به خودشون !

فن ها به خاطر زین بدن خودشون رو زخمی کردم و حتی خیلیا خودکشی کردن

و خواهر زین تویی//یت زد و گفت زین فقط از گروه رفته نه اینکه مرده باشه . من یه چیزای دیوونه کننده دیدم

ارسالی لیام به توییت لانگر

تو اين 5 سال اخير من بخشى از يه چيز خاص بودم. فكر نكنم كسى از ما واقعا متوجهش بشه، چيزى كه اندازه يه دنيا واسه مردم ارزش داره و حتى تو تاريك ترين (سخت ترين) شرايط لبخند رو لباى طرفدارامون مياره. براى بيشتر مردم ما فقط يه مشت بچه نادون تو يه گروهيم اما براى بعضيا، بيشتر از اين حرفا ارزش داره. تو اين هفته گذشته بدترين اوقات رو داشتيم. فكر كردن به اينكه ما ديگه پنج تايي رو استيج نميايم يا ديگه اون شادى و خنده هايى هايى كه توى هتل يا اتوبوس تور طى سال هاى گذشته داشتيم رو نداريم، خيلي ناراحت كنندس. اما من مطمئنم كه زين براى هميشه مارو به عنوان نزديك ترين دوستاش ميدونه. فكر كنم اين چيزى كه واقعا سعى دارم بگم از پايان خيلى دوره. وقتى ما از همون اول به موفقيت رسيديم، ما ههمون ميدونستيم كه وان دايركشن خيلي بزرگتر از هر كدوم از خود اعضاى گروه شده. (منظورش اينه كه همشون با هم به موفقيت رسيدن و اگه تكى بودن به چنين موفقيتى نميرسيدن) اين به خاطر همينه كه من همچين احساسى دارم اما بهتون حق ميدم كه ناراحت و آشفته باشين ولى از همه كسايى كه طرفدارمونن ميخوام تا همچنان بهمون ايمان داشته باشيد. من مطمئنم هنوز چيزاى زيادى تو راه داريم.با تمام عشق لیام

تموم شد لیام

تموم شد

یعنی وقتی تو کنسرت توییت فن ها را میخونید و میگت ادای همدیگه را در بیارین تو ادای زین در میاری و میگه چه خبره

یا میگن هم دیگر را بایک کلمه توصیف کنید لویی برا زین میگه مهربان

و زین برای هری میگه س/ک/س/ی تموم شد

یادته وقتی داشتین میرفتین فرودگاه تو ماشین با زین بودی و زین عینک داشت و گفتی زین این عینک چیه اونم گفت یکی از فن ها‌پرت کرد رو استیج و منم برش داشتم ببین خیلی قشنگه بیزونش مشکی توش قرمز و تو هم میگی واقعا س/ک/س/ی شدی تموم شد

فیلم THIS IS US وقتی داشتین برای‌هم حرف میزدین یادنونه شما ۴ تا برای زین گفتین خیلی مهربونه و فروتنه و خیلی هم میخوابه و دیگه بدش میاد بلند شه وقتی لویی کرم میریخت تا زین از خواب بلند شه تموم شد

لیام واقعا تموم شد

یعنی وقتی سلفی یا عکس میگرین دیگه اون زبون خشگل پیدا نیست

یعنی دیگه شما شدین ۴ تا

لیام جواب بده

اینده زین چیشد پسر بد برادفور

پسری که با چشاش باعث میشه هم غش کنن

تا با یک طرفدار خرف میزنه طرفدار غش میکنه

هات ترین و س/ک/سی ترین پسر گروه زین

هیچکس تو گروه نمیتونه صدای زین داشته باشه

پس این طرفدارا که به خاطر زین خودکشی کردن

وقتی تو دست را گذاشتی پشت گردن هری و لویی اینکار و کرد ولی دیگه بغلش زینی نبود

قلبم دیگه نمیتپه

دیگه زندگی برام تکراری

زین بهم امید داد

لویی لیام هری نایل زین اینا درکنار هم معنی دارن

وقتی ویکی پدیای عوضی

مینوسه عضو پیشین

زین مالیک

یعنی چی؟

لیام من درک نمیکنم

نمیفهمممممم cry girl
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط ᖇᗩᖺᗩ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Berserk ، marco.r ، SANAZ.SL ، Frozen Girl ، AعطریناA ، Black_Man ، ayda1 ، دختر بارانی ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، bahar labeouf ، αѕтer ، Solmaz1D ، yeganeh malik ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Sмαяту Gιяℓ
آگهی
خـُـودکشی O_o !!
بیخیـآل O_o !!
بهـ قول خوآهرش نرفتهـ بمیره کهـ (خدا نکنهـ)
زین برگرد )':
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
هییییییییییی .....خیلی سخته حتی منم که لیام گرلم کلی گریه کردم وقتی بعد از شیش روز اولین خبری که خوندم ترک گروه توسط زین بود و اون شب تا ساعت 2 داشتم باخودم کلنجار می رفتم که آره زین رفت!

ولی من هنوز اونو جزوی از واندی می بینم One Direction + Zayn
پاسخ
❤با اینکه زین رفته ما باید بازم مثه قدیما از وان دایرکشن حمایت کنیم چون ما دایرکشنرییییییم کم حرفی نیستا!!!!و امید داشته باشید زین یه روز برمیگرده❤
   We     Can    L I V E    Foreveeeeeeer

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
میگن زین برگشته کسی میدونه راسته یانه؟گفتن یه آلبوم دیگه هم با پسرا هست و مودست پشیمون شده و برش گردونده!
پاسخ
(31-03-2015، 17:17)Brave Girls نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگن زین برگشته کسی میدونه راسته یانه؟گفتن یه آلبوم دیگه هم با پسرا هست و مودست پشیمون شده و برش گردونده!

نـع دآره بآ نآتی بوی آهنگ میده بیرون :|
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
آگهی
زین برگشته .
پاسخ
(01-04-2015، 0:43)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زین برگشته .

منبع دآری؟ (:
زین برنگشته (:
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
(01-04-2015، 8:42)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 0:43)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زین برگشته .

منبع دآری؟ (:
زین برنگشته (:

دوست عزیز .
زین برای ضبط البوم پنجمشون برگشته(: !
پاسخ
(01-04-2015، 12:40)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 8:42)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زین برگشته .

منبع دآری؟ (:
زین برنگشته (:

دوست عزیز .
زین برای ضبط البوم پنجمشون برگشته(: !
اخبآرو دنبآل نمیکنی هآ همچین چیزی نیس (:
منبعت چیه؟ (:
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چندتا جمله تاثیرگذار از تیلور
  زین وآن دآیرکشن ترک کرد ):
  اخباری جدید در مورد آهنگ زین!!(وآن دآیرکشن)
  پسرا در مجله زندگی ایده آل(وآن دآیرکشن)
  تو/یی/ت های جدید زین(وآن دآیرکشن)
  دو حقیقت جالب در مورد رفتن/بیرون کردن زین از گروه!!وآن دآیرکشن
  تو/ییت های جدیدلیـآم (وآن دآیرکشن)
  پیش فروش بلیط هآی تور OTRA - وان دآیرکشن -
  چندتا عکس از اجرای زنده ی سلنا درEurope Music Awards 2011
  چندتا عکس از جاستین که خیلی دوسشون دارم توروخدا بیاین بیبنین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان