امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بوسکتس: ژآوی بهتریـن بازیکـُـن تـآریخ اسپـآنیـآست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوسکتس: ژآوی بهتریـن بازیکـُـن تـآریخ اسپـآنیـآست 1

سرخیو بوسکتس بازیکن بارسلونا طی مصاحبه ای با شبکه رادیویی Onda Cero تایید که به طور کامل از بند مصدومیت رها شده است، اما با این حال در چند هفته آتی با نگرانی خواهد کرد. این هافبک که اکنون در اردوی تیم ملی اسپانیا به سر می برد، در این مصاحبه به صحبت در رابطه با شرایط فعلی بارسا، جام حذفی، تیم ملی و مصدومیت اخیرش پرداخت.

در زیر می توانید بخشی از صحبتهای این بازیکن را مشاهده کنید.

فینال جام حذفی

فوق العاده است که در نیوکمپ برگزار می شود؛ جایی که هر هفته در آن بازی می کنیم.

فکر می کنم که هواداران باید به ورزشگاه رفته و از بازی لذت ببرند. امیدوارم که برای هیچ چیزی سوت نزنند و علیه تیم یا بازیکنان تیمهای دیگر شعار ندهند.

مصدمیت

من هنوز به مرز 100 درصد آمادگی نرسیده ام و این مصدمیت باعث می شود که در هفته های آتی با نگرانی بازی می کنم.

ترسیده بودم. همواره کارهای پیشگیری را خیلی خوب انجام می دهم، اما مصدومیت ها همیشه باعث نگرانی من می شوند.

پینا به من زنگ زده و عذر خواهی کرد و گفت که از عمد چنین کاری انجام نداده است.

لوییس انریکه

قدرت زیادی دارد و در موقع مناسبی به تیم اضافه شد. او شخصیت قوی دارد و می داند که چه می خواهد.

مشاجره مربی با مسی: چنین اتفاقاتی طبیعی است، اما چون آنها (خبرنگاران) سر صحنه حضور نداشتند، درباره آن اغراق کردند.

مسی

من از شرایط ذهنی او شگفت زده نشدم. هر گاه او در شرایط ایده آل است، غیر قابل مهار می شود.

مسی در تیم ملی اسپانیا؟ غیر ممکن است، اما خیلی جالب می شد.

ژاوی و ژابی

هر تیمی با حضور ژاوی در زمین تغییر می کند. برای من او بهترین بازیکن تاریخ اسپانیاست. ژاوی ویژه و متفاوت است.

از پیوستن ژابی به بایر شوکه شدم. او بازیکن کلیدی رئال محسوب می شد و از اینکه وی را به راحتی از دست دادند شگفت زده شدم.

سه گانه

هیجان انگیز است. اما هنوز کارهای زیادی برای انجام داریم، اما از شانس سه گانه نیز برخورداریم.

ال کلاسیکو

بازی جالبی بود. هر دو تیم کارهایی انجام دادند که همیشه انجام می دهند (مالکیت توپ بارسا و ضد حمله توسط رئال).

اگر بخواهم بازیکنی از رئال را به بارسا اضافه کنم، راموس را انتخاب می کنم. او بازیکن فوق العاده ای است.

سبک بارسا

فکر می کنم که در حال حاضر از بازیکنان بیشتری استفاده می کنیم، زیرا تیم کاملی در اختیار داریم.

بازی با ماسکرانو باعث افتخار است. علی رغم اینکه هم پست هستیم، اما در کنار هم بازی می کنیم. سازگاری زیادی باهم داریم.

زندگی شخصی

من زندگی مفاوتی دارم، زیرا تمام روز را به مصاحبه کردن سپری نمی کنم و در صفحات اجتماعی نیز فعالیت نمی کنم.

فکر می کنم صفحات اجمتماعی سودی برای من ندارد.

تصویر بازیکنان برزیلی؟ جوری عکس گرفته بودند که انگار می خواهند در فیلم بازی کنند. واقعاً خنده دار بود. پس از پیروزی، هر عکسی خوب است.

من مصاحبه های زیادی نمی کنم، زیرا در هنگام مصاحبه احساس راحتی ندارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بوسکتس نام سه الگوی فوتبالی خودش را فاش کرد
  ژاوی: اینیستا یک "هنرمند" و بوسکتس بازیکنی "کامل" است
  شـُـوکهـ کننده تریـن اتفاق تـآریخ لیـگ برتر !!
  بوسکتس : دوست دارم در لیگ برتر بازی کنم!
  تصویری : عکس یادگاری بوسکتس با بازیکنان بارسا
  مسي و بوسکتس، ستاره هاي لنگان بارس
  مسي و بوسکتس، ستاره هاي لنگان بارسا(عکس)
  بوسکتس: بارسا را با رئال مقايسه نکنيد
  بوسکتس نيازي به عمل جراحي ندارد!
  عکس روز: حضور آندرس اینیستا، ژاوی هرناندز و سرجیو بوسکتس در مراسم کفش طلای لوئیز سوار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان