امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرمربی سوئد:مقابل ایران به زلاتان استراحت نمی دهم

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبکه اطلاع رسانی راه دانا دو تیم ملی ایران و سوئد فرداشب (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه برابر هم به میدان خواهند رفت. ایران در بازی قبلی دوستانه خود موفق شد با دو گل برابر شیلی به برتری برسد و حالا در این دیدار تیم ملی ایران در آخرین دیداری که کارلوس کی‌روش هدایت آن را بر عهده خواهد داشت برابر سوئد به میدان خواهد رفت.

اریک هامرین سرمربی سوئد پیش از دیدار تیمش برابر ایران گفت:‌ بازی با ایران برای ما بسیار مهم است و می‌خواهیم خودمان را برابر تیمی خوب مثل ایران محک بزنیم. هر دو تیم شرایط خوبی دارند. به همین خاطر فکر می کنم این دیدار بازی خوبی از آب در خواهد آمد. ما بازی های ایران را در جام جهانی دیدیم و می دانیم آنها در این جام بازی های خوبی به نمایش گذاشتند. بازی قبلی آنها برابر شیلی را هم دیدیم که توانست به برتری برسد. ایران تیمی بسیار خوب است و آنها این موضوع را در جام جهانی و بازی برابر شیلی ثابت کردند.

سرمربی سوئد در ادامه گفت: مطمئنم این بازی بسیار خوب خواهد شد. بازی ایران برابر شیلی را به دقت دیدم. آنها در نیمه نخست چند فرصت گلزنی را از دست دادند و روی ضد حملات بسیار خطرناک هستند. علاوه بر آن ایران از نظر ساختار دفاعی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و همه این فاکتورها باعث شده تا ایران تیمی خوب و قابل احترام باشد.

هامرین در پایان گفت: برابر ایران همه بازیکنان خودم را در اختیار دارم و مصدومی برای این دیدار ندارم و قصد ندارم در این دیدار به زلاتان استراحت بدهم و او برابر ایران به میدان خواهد رفت.
سرمربی سوئد:مقابل ایران به زلاتان استراحت نمی دهم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسابقات WWE | ری میستریو مقابل تاجیری
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  بحرین با یک تیم جدید مقابل ایران !
  هری کین تا یورو استراحت خواهد کرد
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟
  زلاتان امروز قراردادش با میلان را تمدید می‌کند؟
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان