امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شخصیت کارتونی ماه تولد شما چیست؟؟ بیا تو هم مال پسرا هم دخترا

دخترا متولد هر ماهی که هستید اسم شخصیت کارتونییتون :

فروردین : راپونزل

اردیبهشت : بل

خرداد : دخترک کبریت فروش

تیر : شنل قرمزی

مرداد : فیونا

شهریور : آناستازیا

مهر : بند انگشتی

آبان : زیبای خفته

آذر : سفیدبرفی

دی : سیندرلا

بهمن : آلیس در سرزمین عجایب

اسفند : پری دریایی

پسرا متولد هر ماهی که هستید اسم شخصیت کارتونییتون :

فروردین : هرکول

اردیبهشت : ژان وال ژان

خرداد : پت

تیر: مت

مرداد : شرک

شهریور : رابین هود

مهر : پسرشجاع

آبان : لوک خوش شانس

آذر : سوباساازارا

دی : بت من

بهمن : تارزان

اسفند : علی بابا

من مهر بند انگشتی Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

شما؟؟؟؟؟؟؟
آموخته ام که: خدا عشقست و عشق تنهاخداست! آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم! آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!! :

شخصیت کارتونی ماه تولد شما چیست؟؟ بیا تو هم مال پسرا هم دخترا 1
 سپاس شده توسط KiCK $TAR ، ★ASAL-GIRL★ ، S H A Y A N ، نفس♥♥♥ ، atena2015 ، ارش خان ، marco.r ، bipasha basu ، Hajili ، علیرضا جذاب ، ຖēŞค๑໓ ، taran08 ، M ATIN ، reza-n ، سارا.s ، banafshe joon ، hamid076 ، nanali ، AعطریناA ، farzad0 ، ḲℑℳℐÅ ، ✘Nina✘ ، دیوونه زنجیری ، mehrdadno ، ندا2000 ، گریس ، پری استار ، Farimo0o0o ، mahsa..... ، آرالیا ، راضیه rm ، naznin m 77 ، Mαяѕє ، amirfg ، yeganeh malik ، SANY ، ^ Maryam ^ ، kamelya ، ωøŁƒ ، AFSODEH ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، *!hasti!* ، m.shp ، ★★★melika★★★ ، مهدیه 13 ، dark heart ، mahdi1441 ، ♡SETAYESH♥ ، D E N I Z ، فرانه ، آویـــســا ، amintuni ، mehdi cr7 ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، Dragon_FM ، mahsa-s ، راویس .. ، Shervin_ST ، سارا بهرامپور ، Armila. ، mr.destiny ، kimia.jazab ، mahali ، A General ، mahya . m ، ژوللی ، 1 نفر ، ..::ώλɴτΘɴĢίરι::.. ، alireza nadernejad ، عسل. ، *aylar*zare* ، یلدا930 ، kimiya.v ، حسن CR7 ، amin_2a77 ، love selena gomez ، فاطما تیر انداز ، G. PEYMAN ، Hanie...... ، زینب رهبر ، ساحل75 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، sara006 ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، # αпGεʟ ، sober ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، @پوریا@ ، mahsa._.abd ، armina74 ، karolin ، ._NeGiX_. ، ♫♪Amin♪♫ ، مهسا کوچولو ، ッChineese Dollッ ، هیلدا سپهری ، tidaaa ، طهورا84 ، tan!a ، чернаяЛуна ، پری دریا ، yegi200180 ، **elmira** ، roshanak17 ، reza3212 ، MOHAMMAD RK ، محمد2000 ، mobin@ ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، ○°łåmýå°○ ، ناز خوشگله ، آرمین سلطان داداشها ، ابوالفضل جون ، هلی ، vampire whs ، roya15 ، Nike 2 ، ѕтяong ، maryam goly ، **KING** ، نفسممممممم ، حنانه ام یکی یه دونم ، SSHHAADDII
آگهی
تکراری
 سپاس شده توسط S H A Y A N ، دریای بی موج
(30-03-2015، 13:28)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری

من که نمیدونستم تکرا ریه خب تازه عضو شدم Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh
آموخته ام که: خدا عشقست و عشق تنهاخداست! آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم! آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!! :

سپاس شده توسط آینیا ، علیرضا جذاب ، دریای بی موج ، mT_pOoM_taaK ، ✘Nina✘ ، ♡SETAYESH♥
raponzel !
 سپاس شده توسط hosna^_^ ، دریای بی موج ، Lee Min Hoo
عالی عزیزم من اردیبهشت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط hosna^_^ ، دریای بی موج ، ♡SETAYESH♥ ، ★MøbîÑą★
تکراری
الیس در سرزمین عجایب
 سپاس شده توسط دریای بی موج
آگهی
تکراری بود 
ولی سپاس
راپونزل Heart
(30-03-2015، 13:34)hosna^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2015، 13:28)Misha 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری

من که نمیدونستم تکرا ریه خب تازه عضو شدم Huh  Huh  Huh  Huh  Huh  Huh  Huh

قبل از این که موضوع بزنی باید تو انجمن سرچ کنی ببینی تکراریه یا نه :|
 سپاس شده توسط hosna^_^ ، دریای بی موج ، moohiandarash
مهر : پسر شجاع
 سپاس شده توسط دریای بی موج ، roza 650

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وظایف کارشناس تولید محتوا چیست – بررسی 9 وظیفه اصلی
  دوست پسر چیست ؟
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
Wink شما در هنگام تولد چی گفتید
  بهترین کارتونی که دیدیدی
  دخترا بگین کدوم^_^
  سرویس bnpl دی جی کالا چیست؟
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان