امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیلوا: جدایی موقت از رئال، گزینه خوبی است

هنوز سه ماه از آمدن لوکاس سيلوا به رئال مادريد نمي گذرد که خبر انتقال قرضي او به باشگاهي ديگر در تابستان، بيش از هميشه به گوش مي رسد.

سیلوا: جدایی موقت از رئال، گزینه خوبی است 1

به گزارش "ورزش سه"، لوکاس سیلوا، ماه ژانویه با رقم 15 میلیون یورو از کروزیروی برزیل به رئال پیوست اما در بازی هایی که به میدان رفته، هنوز در کلاس تیمی همچون رئال نشان نداده است. طبق اخبار رسیده، باشگاه پورتو به شدت مایل است تا این بازیکن را در فصل تابستان بصورت قرضی جذب کند. 

سیلوا که این روزها در اردوی تیم المپیک برزیل برای دو بازی دوستانه مقابل پاراگوئه و مکزیک به سر می برد، در این رابطه به گلوبو اسپورت گفت:" از شنیدن این اخبار شگفت زده شده ام ولی هنوز با خود من هیچ باشگاهی صحبت نکرده است. با رئال قرارداد دارم و دوست دارم به آن متعهد باشم. در چندین بازی فرصت به من رسیده و فکر می کنم در شرایطی هستم که بتوانم بازی های بیشتری برای رئال انجام داده و تاثیرگذار باشم."

کاسمیرو دیگر برزیلی رئال، فصل گذشته بصورت قرضی به پورتو انتقال یافت و با درخشش در این تیم، تابستان آتی بار دیگر به جمع کهکشانی ها باز خواهد گشت. سیلوا در همین رابطه پاسخ گفت:" بله، انتقال قرضی به تیمی دیگر و جدایی موقتی هم می تواند گزینه خوبی باشد اما تکرار می کنم که با رئال قرارداد دارم و سعیم را می کنم تا در بازی هایی که به من فرصت می رسد، توانایی های خودم را نشان بدهم."

Before I pull this trigger
Your eyes vacant and stained
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  عصبانیت و نا‌امیدی هالند؛ جدایی نزدیک است؟ (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان