امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماتا: همه هدفم بازگشت دوباره به تیم ملی است

خوان ماتا با وجود درخشش در بازی های اخیر منچستریونایتد، از سوی دل بوسکه برای دو بازی مقابل اوکراین و هلند به تیم ملی اسپانیا دعوت نشد.

ماتا: همه هدفم بازگشت دوباره به تیم ملی است 1

به گزارش "ورزش سه"، ماتا هفته گذشته دو گل بسیار زیبا به لیورپول زد تا منچستریونایتد به برد بسیار شیرینی در زمین لیورپول دست یابد. در حالیکه همه انتظار داشتند، دل بوسکه این بازیکن را به تیم ملی دعوت کند، این اتفاق رخ نداد و اسپانیا در غیاب ماتا موفق شد اوکراین را 1-0 شکست دهد و فردا نیز بدون او به دیدار هلند خواهد رفت. 

ستاره منچستریونایتد در وبلاگ شخصی خود نوشت :" این روزها خیلی از هواداران در مورد تیم ملی اسپانیا از من سوال می کنند و من نیز همیشه در جواب می گویم که افتخار می کنم و خوش شانس هستم که با اسپانیا در جام جهانی و جام ملت های اروپا به قهرمانی رسیده ام. در بزرگترین و معتبرترین تورنمنت های دنیا. هنوز احساس روزی را دارم که برای اولین بار به تیم ملی دعوت شدم و همانقدر برای حضور دوباره در این تیم انگیزه دارم. 

معتقدم که در سنی قرار دارم که هنوز می توانم کمک کنم تا تیم ملی کشورم،بهترین موفقیت ها را به دست بیاورد.رو به جلو نگاه می کنم و هر روز در تمرینات، حداکثر تلاشم را می کنم؛ به این امید که بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم. با این حال واضح است که یک مربی این حق را دارد که بازیکنان موردنظرش را به تیم ملی دعوت کند."
Before I pull this trigger
Your eyes vacant and stained
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  بازگشت بیرانوند و توقف آنتورپ
  امیری؛ دفاع چپ مطمئن یا بازگشت به پست تخصصی؟
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  زمان بازگشت لواندوفسکی به میادین مشخص شد
Wink بازگشت آل کثیر به اردوی پرسپولیس
  حضور دوباره بانوان سوری در ورزشگاه آزادی/عکس
  خطر محرومیت دوباره از بیخ گوش آل‌کثیر گذشت!
  سامان در مسیر یک بازگشت دلچسب (عکس)
  بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان