امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کی‌روش: بازی سوئد بازی خداحافظی من است

کارلوس کی روش تاکید کرد بازی سوئد آخرین مسابقه او به عنوان سرمربی تیم ملی ایران است .

کی‌روش: بازی سوئد بازی خداحافظی من است 1

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبر آنلاین او که با رادیو سوئد حرف می زد در این باره توضیح داد: «در بازی با سوئد، برای آخرین بار روی نیمکت ایران می نشینم.» او گفت که استعفا نداده است: «من استعفا ندادم بلکه با مسئولان تازه فدراسیون فوتبال به توافق نرسیدم.»

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که تمایلی برای ماندن ندارد، گفت: «من بارها گفته ام که می خواستم بمانم و کارم را با ایران ادامه دهم اما در دیداری که با مسئولان تازه فدراسیون فوتبال داشتم به این نتیجه رسیدم که بهتر است همکاری مان خاتمه پیدا کند و من از تیم ملی جدا شوم تا آنها بتوانند با دست بازتری برای آینده ایران تصمیم گیری کنند.» 

کی روش سپس درباره بازی با سوئد توضیح داد: «این مسابقه تجربه بین المللی بازیکنان را بیشتر می کند. بی شک ایران در آینده از این تجربه برای مقابله با حریفانی چون ژاپن، استرالیا و کره جنوبی استفاده می کند.»

او درباره تیم ملی سوئد هم گفت: «این تیم بازیکنان نامداری دارند. سوئد یک تیم حرفه ای است. از اینکه چنین فرصتی دست داد تا مقابل چنین تیمی قرار بگیریم، بسیار خوشحالم. نتیجه هر چه باشد، مهم نیست چراکه برای ایران بازی مقابل چنین تیم هایی خودش یک برد است.» 

سرمربی پرتغالی در پایان از هواداران ایرانی تعریف کرد: «هر جا می رویم انگار در خانه خودمان هستیم. ایرانی ها خونگرم و فوتبالدوست هستند و تیم ملی را هیچگاه تنها نمی گذارند. امیدوارم بازی خوبی را مقابل سوئد انجام بدهیم تا جواب محبت های این هواداران را بدهیم.»
Before I pull this trigger
Your eyes vacant and stained
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  خداحافظی بغض‌آلود حاج‌رضایی با رفیق دیرینه
  کومان: فکر نکنم این آخرین بازی من بود
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  ماهینی: کاش طارمی از اول بازی می‌کرد
  یاران محرمی در حسرت بازی با آرسنال
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا

پرش به انجمن: