گیفت کارت   حداقل سیستم مورد نیاز بازی   حداقل سیستم مورد نیاز بازی


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟

#1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماهنامه موسیقی قرن 21:
 در این مطلب به فراز و فرودها و فعلیت ها و حاشیه های 12 ستاره موسیقی پاپ ایران در سال 93 پرداخته ایم.

فرزاد فرزیندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1جایزه بزرگ

بیش از 10 سال از حضور پررنگ فرزاد فرزین در موسیقی پاپ ما می گذرد از این 10 سال، 4 سالش به ممنوع العفعالیتی گذشت و دو سه سالی هم صرف «آزمون» خطاهای فرزاد در موسیقی پاپ شده است.

او امروز یکی از پخته ترین و با برنامه ترین خواننده های پاپ ماست و همچنان مشغول طی کردن روند صعودی اش است. آلبوم آخرش یعنی «شخصی» که زمستان 92 منتشر شد نتوانست به اندازه «شلیک» محبوب شود با اینحال کاری قابل دفاع بود و از اعتبار فرزاد کم نکرد.

کسب جایزه بهترین قطعه موسیقی در اجرای زنده آن هم در جشنواره بین المللی و معتبر «آرت فوتبال 2014» اوج موفقیت های فرزاد بود که در خرداد 93 حاصل شد. فرزاد فرزین یکی از با همت ترین ستاره های پاپ ماست که همچنان تشنه فراگیری و به روز شدن است و هرگز در گرداب شهرت و موفقیت فرو نرفته است در مجموع سال 93 برای او موفقیت آمیز بود.


احسان خواجه امیریدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1خدایی خودت راضی بودی؟

خیلی ها او را ستاره اول موسیقی پاپ ما می دانند. آلبوم ماقبل آخرش که سال 91 با عنوان عاشقانه ها منتشر شد یکی از بهترین آلبوم های دهه اخیر موسیقی پاپ ماست. این آلبوم و قطعات فوق العاده اش توقع مخاطب را از احسان از گذشته هم بالاتر برد اما او ...

احسان مدت ها وقت صرف آلبوم «پاییز، تنهایی» کرد اما حاصل کار به شدت با «عاشقانه ها» فاصله داشت و هرگز نتوانست به درصدی از موفقیت های آن آلبوم نیز دست پیدا کند.

در واقع احسان که همه توانش را در سال 93 روی این آلبوم گذاشته بود، این بار به هدف نزد و شاید یکی از بدترین سال های هنری اش را پشت سر گذاشت به خصوص که قطعه ای که او برای «جام جهانی» خوانده بود یعنی «دروازه های دنیا» نیز مورد انتقاد اهالی موسیقی قرار گرفته بود.

با توجه به انتقادپذیری و شناخت خوب احسان از مخاطب بعید است که خود وی هم از آلبوم «پاییز، تنهایی» راضی باشد.


بابک جهانبخشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1مرحبا که انتقادپذیر بودی

او ستاره دوست داشتنی موسیقی اپ ماست. ستاره ای که برخلاف خیلی از ستاره های ما یک شبه چهره نشد و آلبوم به آلبوم و قدم به قدم پیش رفت و به شکلی تدریجی به شهرت و موفقیت رسید. با اینحال روند نزولی آلبوم های او که از «اکسیژن» 92 آ؛از شده بود، در «مدار بی قراری» 93 بیش از گذشته خودش را نشان داد.

آلبوم آخر بابک به شدت دچار یکنواختی و بی حادثه گی بود و با انتقاد تند مخاطبان و اهالی موسیقی پاپ مواجه شد. البته تعداد اجراهای زنده این خواننده خاصه در پایتخت کم نبود و این مسئله نشان می دهد که او همچنان مورد توجه و اقبال هوادارانش است اما بابک باید بپذدیرد که اگر روند نزولی اش ادامه یابد، ممکن است «استیج» را نیز از دست بدهد.

البته آنگونه که شنیده ایم او برای آلبوم جدیدش به سراغ ملودی سازهای مطرح و کاربلد رفته و قصد دارد به واسطه همکاری با آنها رنگ و لعاب جدیدی به کارهایش بدهد. از این بابت خوشحالیم و به او تبریک می گوییم. راستی بابک جان، لطفا و خواهشا در انتخاب ترانه هایت بیشتر دقت کن.


حمید عسکریدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1بازگشتِ حرفه ای

آلبوم آخرش یعنی «خوشبختی» شاید بهترین و کامل ترین آلبومش بود که زمستان 92 منتشر شد و همین آلبوم جایگاه او که تا حدی دچار تزلزل شده بود را قوامی دوباره بخشید. ح-مید عسکری در سال 93 بیشتر تک آهنگ منتشر کرد و البته پا به دنیای بازیگری گذاشت. بازی او را در «شانس، عشق، تصادف» دیدیم. خوب هم بازی کرده بود اما ای کاش می پذیرفت بازی در این فیلم که حال و هوایی زرد دارد، برازنده یک ستاره پاپ نیست.

از میان تک هنگ های سال 93 حمید عسکری، «مرداد» بیش از سایر کارهایش مورد توجه قرار گرفت. البته او ملودی های خوبی هم در آلبوم کهکشانی ها داشت که در یکی از آنها با آروین صاحب هم خوانی کرده بود.

عسکری به لحاظ کاری و در مجموع سال خوبی را پشت سر گذاشت و از دوران افت کاملا خارج شد اما قطعا درگذشت نیما وارسته دوست صمیمی اش کام او را در سال 93 تلخ کرد.


محسن یگانهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1سلا، آقای پدر

اگر روند انتشار آلبوم ها و قطعات محسن را مروز کنیم درمی یابیم که 93 خلوت ترین سال کاری محسن یگانه در همه دوران حضورش در موسیقی پاپ بود. او عملا کار جدیدی منتشر نکرد و همه توان و البته تمرکزش را معطوف تولید آلبوم جدیدش کرد؛ آلبومی که «نگاه» نام گرفته و همین روزها به دستمان خواهد رسید.

البته این به لحاظ اجرای قطعات جدید بود وگرنه در اجرای زنده، حضور او در آمریکا طوفانی به پا کرد و سانس های متعددی در شهرهای مختلف ایالات متحده به روی استیج رفت و موفق ترین کنسرت های تاریخ موسیقی پاپ داخلی در خارج از ایران را برگزار کرد.

او چند ماه قبل تر راهی اروپا هم شده بود و در آلمان و سوئد هم اجراهای خوبی داشت. محسن در سال 93 پدر شد و تولد دخترش «نگاه» قطعا زیباترین اتفاق سال برای او بود.


محسن چاوشیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1و یک پاروی بی قایق

معمای اجراهای زنده محسن هنوز حل نشده است. او نه تنها به سبب قراردادی فعلا نتوانسته روی سن برود و کنسرت بدهد بلکه تمایلی هم به انجام این کار ندارد. سال 93 هم مانند همه سال های قبل ترش بدون کنسرتی از این ستاره محبوب به اتمام رسید. با اینحال او آلبوم «پاروی بی قایق» را منتشر کرد تا تقریبا هر سال دست کم یک آلبوم در بازار موسیقی پاپ ما داشته باشد.

«پاروی بی قایق» جزو بهترین کارهای چاوشی در سالیان اخیر است و فروش مناسب این آلبوم باعث می شود محسن را جزو موفق های سال 93 قرار دهیم با اینحال او باید بپذیرد یک خواننده، با کنسرت است که کامل می شود و حضور او روی استیج می تواند به دنیایی از شایعات پایان دهد؛ در ضمن ما زنده خواندن محسن را پشت کیبورد دیده ایم و شنیده ایم. عالی می خواند. لطفا شایعه درست نکنید.


بنیامین بهادریدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1خاص

او خاص است و موسیقی اش نیز خاص نشان می دهد به همین دلیل است که با وجود انتقادات فراوانی که به آلبوم آخرش که با نام 93 منتشر شد داشتیم باز هم دست به عصا حرکت کردیم. در واقع احساس کردیم مخاطبان حرفه ای و چند آتشه بنیامین از آلبوم او رضایت دارند و شاید او نیز با علم به این قضیه به این شکل آلبوم جمع آوری می کند.

با اینحال در بعد وسیع تر و عمومی تر بنیامین باید بپذیرد که ماه ها و شاید سال هاست یک قطعه فوق العاده و جذاب، اجرا و منتشر نکرده است. البته او در طول یک سال اخیر به شدت دچار تألمات روحی بوده. درگذشت همسرش و سپس رهبر ارکسترش یعنی نیما وارسته طبیعتا برای او به شدت سخت بوده. به هر حال او از ستاره های پاپ ماست و در سال 93 هم حضور پررنگی در موسیقی داشت. ساخت و اجرای قطعه «عشق» در آلبوم کهکشانی ها و اجرای تیتراژ فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» از جمله کارهای ویژه او در سال 3 بودند. به نظرتان وقت آن نیست که بنیامین ترانه های ترانه سرایان دیگری به جز فرید احمدی را هم اجرا کند؟!


مازیار فلاحیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1خودزنی

شاید انتقادات ما از کارهای مازیار فلاحی در شماره های اخیر این ذهنیت را ایجاد کرده باشد که میان موسیقی 21 و مازیار مشکلی وجود دارد ولی حقیقت این است که هرگز چنین نیست. ما نگران کم سو شدن یکی از ستاره های خوب و مطرح پاپ مان هستیم. نسبت به یکنواخت شدن آثار او هشدار داده بودیم و هنگامی که آلبوم «ماه هفتم» او در پاییز 93 منتشر شد صحت نوشته های ما نیز مورد تایید قرار گرفت.

آلبم بدون اتفاق و خسته کننده مازیار بار دیگر این حقیقت را اثبات کرد که او برای بازگشت به اوج بایدقید ملودی سازی برای خودش را بزند و سراغ آهنگسازانی متفاوت برود و در واقع خودزنی نکند.

مازیار باید باور کند که اگر به همین روند ادامه دهد به زودی زود از سطح اول موسیقی پاپ دور خواهد شد. حتی تیتراژ سریال «هفت سنگ» نیز نتوانست ناجی مازیار در سال 93 باشد و او هرگز سال خوبی را به لحاظ هنری سپری نکرد.


رضا صادقیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1فقط گوش کن

او آنقدر کار هیت و موفق در بازار پاپ ما دارد که اگر چندین سال هم کار نکند یا بد کار کند باز هم رضا صادقی خواهد ماند.

سال 93 برای رضا سال بدی نبود. پس از مدت ها موفق شد در تهران روی استیج برود و ترانه های خودش را با اجازه «دیگران» بخواند.

در آلبوم کهکشانی ها قطعه ای داشت به نام «تاراجچ» که فوق العاده بود و یکی از بهترین کارهایی بود که در سال های اخیر توسط وی اجرا شده. البته در این قطعه «آروین صاحب» نیز با او همخوانی کرده بود.

او نهایتا اسفند ماه جدیدترین آلبومش یعنی «فقط گوش کن» را به بازار فرستاد که حقیقتا نا امیدمان کرد چرا که تک تک قطعات آن با اندازه های واقعی ستاره بزرگ و ماندگاری چون رضا صادقی فاصله ای ناراحت کننده داشت. امسال تک آهنگ های متعددی نیز از رضا شنینیدم اما هیچ کدام به اندازه «تاراج» به دل ننشست.


علی لهراسبیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 159 شب

علی خواننده خوبی است و این را بارها ثابت کرده، با اینحال گاهی بیش از اندازه تیتراژ تلویزیونی می خواند؛ آن هم تیتراژ برنامه هایی که 60-50 شب پشت سر هم پخش می شود و به نوعی دل را می زند.

او پس از انشتار آلبوم «روبات»: در زمستان 92 که آلبوم موفقی هم نبود، سال 93 را به انتشار تک آهنگ و اجرای دو تیتراژ تلویزیونی اختصاص داد. تیتراژ دومش یعنی تراتنه سریال «همه چیز آنجاست» 59 قسمت متوالی (از تکرارها و خلاصه های جمعه فاکتور گرفته ایم) در پربازدیدترین ساعت تلویزیون آن هم از شبکه پرمخاطبی چون شبکه سوم سیما پخش شد و همین مسئله بار دیگر علی را در سطح اول موسیقی پاپ قرار داد.

طبیعتا سال 93 برای او با از دست رفتن دوست صمیمی اش مرتضی پاشایی اصلا سال دلپذیری نبود.


عماد طالب زادهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1کشمکش

عماد سال 93 را با چند اتفاق خاص سپری کرد. اولینش ادامه کشمکش با تهیه کننده ای است که قرار بود یار و همراه عماد باشد. او سعی کرد از دفتر موسیقی مجوز بگیرد و حتی این کار را هم کرد اما وقتی آماده حضور روی استیج می شد به او اعلام کردند که نمی تواند این کار را انجام دهد.

او در سال 93 یکی، دو تیتراژ برای تله فیلم ها خواند و در یک تله فیلم هم بازی کرد تا هنرپیشگی را هم تجربه کرده باشد.

راستی عماد در سال 93 پدر شد و پسر کوچولوی این ستاره جوان «ساتیار» پا به کره خاکی گذاشت. به احتمال بسیار زیاد سال 94 عماد با رفع کامل مشکلات مجوزی اش هم روی سنه خواهد رفت و هم اولین آلبوم رسمی اش را منتشر خواهد کرد.


علی اصحابیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1


دیره!؟

پس از مدت ها آلبوم جدیدش یعنی «دیره» را در تابستان 93 روانه بازار کرد. خودش هم خوب می داند که پتانسیلش بیش از اینهاست و «دیره» هرگز آلبومی فوق العاده و در حد و اندازه های علی اصحابی نیست.

اصحابی در آلبوم کهکشانی ها نیز حضور داشت. در یک قطعه با آروین صاحب هم خوانی کرد. پلی بک او در شبکه های برون مرزی صدا و سیما به شدت جنجالی شد و هنوز هم تبعات مربوط به آن پلی بک علی را رها نکرده است.

علی اصحابی سال خنثی را پشت سر گذاشت؛ سالی که نقطه عطف آنچنانی برای او نداشت. امیدواریم سال 94 از او کارهای بهتری بشنویم.

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1


پاسخ
 سپاس شده توسط AعطریناA ، ویداااااااااااااااا ، یاس گل ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، Apathetic ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، |HEllen| ، *yoksel* ، sama00 ، Ati-74 ، |Exotic| ، ḲℑℳℐÅ ، یاسی@_@ ، saeedrajabzade ، atena2015 ، spark T ، Black_Man ، ღSηow Princessღ ، باران20 ، ★ASAL-GIRL★ ، ℒøℊїḉαℒ
آگهی

 
#2
مرتضی کو اول از همه  ی اینها امپراطور قرار دارد Heart crying Heart
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1 [/img]دلم تنگه مثل ابرای تیره
پاسخ
#3
جای مرتضی واقعا خالیه crying
 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایـن 12 سـتـارهـ پـاپ ایـران در سـال 93چـهـ کـردنـد؟؟ 1

                       
پاسخ
#4
شهرام شکوهی چرانیست اونکه سلطانه صدا تو ایرانه Huh crying
پاسخ
#5
من مرتضی مو موووخواااااممممم crying
اون که باید صدر جدول باشهههههه crying
پاسخ
#6
مرتضی همیشه اولین نفربود Heart
whatever
پاسخ
#7
تو اینستا فرزادفرزین بیشترین طرفدار رو داشته بعد احسان خواجه امیری بعد هم گروه سون.
اصن گروه سون باید اول باشه Big Grin
خواستن هر روز تو دیوونگیه میدونم اخر یه روز تموم شهر میگن که این روانیه
پاسخ
#8
(26-07-2017، 17:16)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
تو اینستا فرزادفرزین بیشترین طرفدار رو داشته بعد احسان خواجه امیری بعد هم گروه سون.
اصن گروه سون باید اول باشه  Big Grin

لطفا اطلاعاتي كه غلط ميباشند به اشتراك نزاريد..!!

يا اگر مطمعن هستيد با منبع...!!

جز امير تتلو هنرمند ديگه اي بيشرين طرفداري رو نداره در اينستا..!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"Fitness"

پاسخ
#9
(26-07-2017، 17:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
(26-07-2017، 17:16)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
تو اینستا فرزادفرزین بیشترین طرفدار رو داشته بعد احسان خواجه امیری بعد هم گروه سون.
اصن گروه سون باید اول باشه  Big Grin

لطفا اطلاعاتي كه غلط ميباشند به اشتراك نزاريد..!!

يا اگر مطمعن هستيد با منبع...!!

جز امير تتلو هنرمند ديگه اي بيشرين طرفداري رو نداره در اينستا..!!
غلط نیست تو یکی از پست های خود انجمن بوده
بعدشم هنرمند کم نیس ک فقط این باشه
خواستن هر روز تو دیوونگیه میدونم اخر یه روز تموم شهر میگن که این روانیه
پاسخ
#10
(26-07-2017، 17:24)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
(26-07-2017، 17:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
(26-07-2017، 17:16)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
تو اینستا فرزادفرزین بیشترین طرفدار رو داشته بعد احسان خواجه امیری بعد هم گروه سون.
اصن گروه سون باید اول باشه  Big Grin

لطفا اطلاعاتي كه غلط ميباشند به اشتراك نزاريد..!!

يا اگر مطمعن هستيد با منبع...!!

جز امير تتلو هنرمند ديگه اي بيشرين طرفداري رو نداره در اينستا..!!
غلط نیست تو یکی از پست های خود انجمن بوده
بعدشم هنرمند کم نیس ک فقط این باشه
انحمن معتبر هست ايا؟؟!!
منابع معتبر ..!!

بيشترين فالوور را امير تتلو در اينستا داره تو ايران ..

ميتونيد چك كنيد

با تشكر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"Fitness"

پاسخ


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مخـــصوص عاشقای پـاپ(نُـسخه دو)
  مخـــصوص عاشقای پـاپ(فقــــــط پـاپ)
  چـارت ایـن هـفـتـه ی آی تـونـز
  تـآ حالـا کیتـی پـری را ایـن شکـلی دیـده بودیـد+تصـآویـر
Music لـیـسـت بـهتـریـن هـنـرمـنـدان زیـر 21 سـال
  وقـایـع مـهـم زنـدگـی Tαуℓσя Sωιƒт در سـال "2014"
  مـحـبـوب تـریـن هـنـرمـنـدان در سـال<<2013>>
  بهترین البوم سـال 2014
  خـبـرنـگـاران دیـروز هـری اسـتـایـلز را اذیـت کـردنـد...
Music مجله رپے - بررسی آلبوم ساخت ایـران

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان