امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هیـ ـچ مُـ وضوء خـ ـآصی ندارع---> موضـ ـوع آزاد : )

یَک آدمیم من 

گفته باشم؛
من آدمیم ک دوست دارم همه چی داشته باشم، از هرچیزی ک تو دنیا هست، بد یا خوب :| مفید یا مضر D: زشت یا خوشگل، فقط باید داشته باشمش، اگه نداشته باشمش مریض میشم فکرم مشغولش میشه -_- دست به هرکاری میزنم تا داشته باشمش!
اما از کسی نمیخوامش :| محتاج بقیه نمیشم، از بقیه چیزی نمیخوام، منت نمیکشم، شده کلی وقت میزارم تا خودم تنهایی به دستش بیارم کل عمرمو میزارم پاش، ولی بدستش میارم :) ب هیشکیم نمیدمش! روباه درونم خیلی خسیسه! چیزی رو ک به زحمت گیرش اومده، ساده نمیده ب کسی :)
تا آخر عمرش نگهش میداره واسه خودش :) حتی اگه ب دردش نخوره D:
خواستن توانستن نیست، خواستن و توانستن به هدف رسیدنه ;) (جوووون چی گفتم D: )
پ.ن: پست بدون انگیزه و نتیجه گیری :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بشنو از پلیر چون حکایت می کند :)

اگه توام اینجوری هستی خو بدو توام ی چیزایی الکی بپرون :P

________________________________________________________________________________​_

یِک موضوع جدید!

کو !؟

کو اون بچه ی هفت ساله ک روز اول مدرسش گریه نکرد ؟

کو بچه کوچیکه ک یادش میرفت از مدرسش کیفشو بیاره !؟

کو اون پسرکی ساده بود و از هیچی خبر نداشت ؟!

کو اون پسرکی که عشق ماشین برقی داشت؟ -_-

کو اون پسر چاقه ک شیکمش کیسه بکس بقیه بود؟ :|

کو اون پسری ک خالش 10 سال فقط قصه علی کوچولو رو بش گفت؟

پیر شد رفت این پسر کوچولوی ساکت عادی ... پیر شد!

هـعـی یادش بخیر، مـن بـودم و باغچـه مامان، ی قاشق و آفتابه آب... چ تونلایی 

میساختم 
:)) ... پیشرفت کردم، بابام واسم کمپرسی خرید! از اون بزرگا :) بش گفتم بابا، کمپرسی رو با قاشق پر نمی کنن ک، بولدزر میخوام! رفت خرید :))
 پست بدون انگیزه! صرفا جهت قدیمیلوژی...
خخخخ
وگرنه منوچ به کمپرسی :P 

لیسینینگ (نه لیس زدن نه، گوش کن یعنی)
روش بکلیک 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://gfx.manographic.ir/up/images/n5rfawq514ommc712b.mp3

[/url]________________________________________________________________________________​_

خطر وجود حرفای درشت D: :

یکی باید پاشه ب این معلمای دینی بگه، مارو ماهواره و اینترنت و اونترنت منحرف نمی کنه، مورد هجوم فرهنگیم نیستیم -_- مشکل ی جا دیگس!

مشکل اینجاس ما خدایی نیستیم، خدا گفته واسه پیشرفت محتاج کافر جماعت نشیم، نگفته ک نرین ی مهندس 
خارجی بیارین تا بهتون بگه این چیه و اون چیه! مگه مهندسی ک مسیحیه تو آمریکا زندگی میکنه غیرتشم کمه زناشونم بی حجابه پــــورن استاراشونم زیاده کافره؟ :| خو فرهنگش اینه، چی میشه بیاد ی چیزی بهمون یاد بده و بره؟ بهتر از این ک 12 سال سگ دو بزنی و تازه بتونی ی میمون و با ی لاکپشت بفرستی هوا :| لابد سال 2014 خورشیدی هم اولین مرد ایرانی میخواد بره فضا :| جای این کارا ی مهندس میاوردیم، ی چیزایی یادمون میداد، الان ایران سَت میفرستادیم هوا -_-
انقد بدم میاد این معلم دینیمون میگه اسلام گفته پیشرفت کنید پیشرفت کنید :| خو کو پیشرفت عوضی؟ :@ پیشرفت یعنی ده سال مزاکره کنی واسه 5 درصد غنی سازی؟ :| یا دوازده سال سگ دو واسه ی میمون فضایی؟ :| یا پیشرفت یعنی جی.ال.ایکس ک تو جیب جا میشه؟ :|
بعد میان میگن وایبر مال صهیونیستاس جاسوسیه ازش استفاده نکنین پول درمیارن میرن ب فلسطین حمله می کنن :| آخه بیشورا :| عوض این ک خودتو جر بدی بگی بده بده بده، بشین یکی بساز بهتر از وایبر خو :| همه ما اهل حرفیم، پای عمل ک میاد میگیم ب حول قوت الهی می توانیم :| یا میگیم با عزم جدی و کوشش فراوان می توانیم :| نخیر، مرده شور عزمو ببرن، اگه قرار بود با قوت الهی بتوانیم، ک خدا بهمون عقل و شعور نمیداد -_- میگفت ای آدمای بی مصرف، برید و بچرین منم شمارو پیشرفته میکنم :|:|
وقتی پیشرفته میشیم، ک بخدا بگیم، خداجون، من میخوام، با عقل و شعوری ک بهم دادی، با عقل بیشتری ک به بعضیا دادی، با قدرتی که به ی سریا دادی، پیشرفت کنم!
پ.ن: برای مخترعی که، برای ثبت اختراع بسیار مهمش در ایران 180 هزارتومان گرفتند، اما یک شرکت آمریکایی اختراعش را 5 میلیون دلار خرید -_- . باشد ک پیشرفت کنند و ماهم سگ دو بزنیم!

+جان من بهم میاد کارشناس شم برم سخنرانی کنم؟ D:

[url=http://www.irmp3.ir/download/s/LTg2Mw.mp3]واینم تقدیم ب هوادارای پاشایی نگوچ ربطی داش کِ ب ولله ناراحت میشم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خو دیگه بُخودا دستام خسته شُدَن اینقَد چرتو پِرت نوشتن

فقط یِ نظر کافیه... :P

خدا قوَت سـآرا جووون :P
هیـ ـچ مُـ وضوء خـ ـآصی ندارع---> موضـ ـوع آزاد : ) 1

اینم پارازیت :P

میگم یه وقت زشت نباشه

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ما پست میزاریم شما زحمت میکشین میخونین ! ! !
پاسخ
 سپاس شده توسط پری دریایی81 ، ارش خان ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، Hesemat ، ᖇᗩᖺᗩ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ☠دِهـ×ـقـآنِ خَلـ ـآفکـآر☠ ، αѕтer ، TARA*
آگهی
عاااالی
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀× ، ★♕NIGHT STAR♕★
(05-04-2015، 18:52)Hesemat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاااالی

ی سپاس میدادی بدنبودااا...ولی درکل میسی اومدی اجی...
بعدی؟ Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
HeartHeartlike
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀×
(05-04-2015، 18:57)×fteя LifE∀× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2015، 18:52)Hesemat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاااالی

ی سپاس میدادی بدنبودااا...ولی درکل میسی اومدی اجی...
بعدی؟ Tongue

چشممممم
جمعیت جهان = ۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر

اگه من بمیرم = ۶,۹۹۹,۹۹۹,۹۹۹ نفر
همه اعداد عوض میشه ، قدر منو بدون !!!
هیـ ـچ مُـ وضوء خـ ـآصی ندارع---> موضـ ـوع آزاد : ) 1

پاسخ
عالی خخخخخ
ساراتوتوکلاسم اینقد باحالیاااا
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زنان فروشی در پشت ویترین های آزاد راه + عکس
  قــوانین بـخش [گــفتــگـوی آزاد]
  گفتگو و بحث آزاد(زبان انگلیسی)
  آزاد ترین کشور دنیا کجاست؟
Video امیر تتلو آزاد شد!!!!!.+کلیپ
  چگونگی ثبت شرکت در مناطق آزاد
Exclamation عضویت «یاهو» برای ایرانیان آزاد شد
  کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ♥ــــــدوم؟ (ورود همه آزاد ست)
  آزاد سازی مرزبانان ایرانی
Thumbs Up آزاد.............

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان