امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر کشتی کج کاران درباره جان سینا

Big Grin 
تبليغات X
جان سینا
عشق است جان سینا

نظر کج کاران درباره ی جان سینا
جان همیشه استار بزگی بوده مخصوصا در این 3 سال اخیر اگه کسی چیزی به غیر از این بگه دروغ میگه حالا نظر سایر استارها در مورد او که در مجله wwe sport گنجانده شده را میبینیم Smile

استان کولد=به نظر من بهترین استار بعد از تیکر است خصوصا در این 3 سال عالی کار کرده رکورد 1 سال حفظ کمربندش بینظیره من او را جانشین مناسبی برای خود میدانم.

راک=خیلی قبولش دارم هم اخلاقی (در بیرون رینگ) هم فنی من عاشق صحنه بازگشتش از مصومیت در رویال 2008 هستم.

اندر= من کمتر در مورد دیگران نظر میدهم اما به کار سینا نسبت به کج کارهای جوان حاضر در wweبیشتر اعتقاد دارم امیدوارم موفق باشه .

باتیستا=یکی از بهترین دوستان من در بیرون بسیار پسر محجوبیه من عاشق بازیهاش در رستل منیها مقابل بیگشو و جی بی ال و dx هستم و بیش از 10 بار انها را نگاه کردم.

ری=بهترین دوست من در دنیای کج کاران امیدوارم بقیه استارها از دستم ناراحت نشوند ولی به نظر من هیچ توصیفی برای سینا وجود نداره بجز بهترین.

شاون=سینا دارای قدرت بسیار زیادی است و بسیار خوب از فینشرهاش استفاده میکنه هنوز f u او به گالی از یاد هیچ کس نرفته ولی یه مقداری خوش شانس هست ولی یکی از بهترین دوستان من هم است.

تریپل اچ= سینا یکی از بهترین هاست از نظر اخلاقی هم خوبه و اینده خوبی داره به شرطی کمتر به حاشیه بپردازه ولی براش در تمام مسابقه ها ارزوی موفقیت دارم.

جف=فکر کنم بهترین استار 3 سال اخیر wweسیناست انصافا هیچ بازی را نمیبازه مگر به نامردی به ppv او دقت کنید من عاشق فن u cant see me او هستم و ما جزو دوستان خوب یکدیگر هستیم و براش ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی را دارم.

رندی= هیچ نظری ندارم

ریک فلایر= باهوش ترین و زرنگترین و پرتلاش ترین کج کار سینا است و خیلی سخت هم میبازه و از نظر اخلاقی هم عالیه.

میکی جیمز= او یک سوپر استار واقعیه سرعت عملش در ضربات و فینیشرهاش بینظیر ما دوستان بسیار خوبی هستیم من به خودش و بازیهاش علاقه دارم!!!!!!!!

جریکو=دوست خوبه من پسر خوب و مودب در بیرون رینگ و پسر شیطون و بازیگوش داخل رینگ که از نظر فنی بی نقصه شاید فقط بزرگترین نقصش تکنیکی نبودنش است.

هوگان=فقط یک جمله میگم راجع به سینا اینده دار ترین کج کاره wwe.

کین= کج کار خوبیه خیلی دلم میخواد به صورت تک به تک با او مبارزه داشته باشم.

یک نصیحت ازسینا به دوستدارانش= برای بدست اوردن ارزوتون با همه بجنگید. ~:> 3(فکر کنم نصیحتش خیلی به درد بخوره)
خوشا به حال ان روز
که سالار ایمان بیاید
خوشابه حال ان روز
که سرور ایمان بیاید
خوشا به حال ان روز
که مسلمان مسلمانان بیاید
خوشا به حال ان روز
که امام دین بیاید
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، 1378alireza ، ღSηow Princessღ ، 17alpha ، **یــــــــــــــــــــاس** ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، melikajon. ، عليرضا1 ، alirezal ، F A R D I N ، دختری تنها درباران ، בחור משוגע ، ♥BAILANDO♥ ، AMIRMAHDI_AEZAZI
آگهی
i can not belive but i have seen(جمله ی معروف جیم راس)
پاسخ
 سپاس شده توسط عليرضا1
جان سينا رو درست نمي شناسم..Undecided

وقتــــــی "رفتــــــی" تا آخــــــر "بــــــرو"
وقتــــــی "مانــــــدی" تا آخــــر "بمــــان"
ایــــــن تــــــن.....خستــــــه ســــــت !
از نیــــــمه رفــــــتن ها.............
از نیــــــمه مانـــــدن ها.... .

پاسخ
یه مدت جان سینا شاخی بود برا خودش ولی گاهی اوقات خیلی خیلی جوان مردانه بازی میکنه که باعث میشه بعضی از مسابقه هاشو ببازه :|
پاسخ
من نیومدم تو این page که نظر بدم فقط می گم همه ی این کلیپ های کشتی کج الکی ی . وقتی که بازیکن ها ضربه ای از حریف می بینند الکی داد می زنند:cool:
پاسخ
به نظرم جان سینا اصلا مبارز خوبی نیست
با کارای مثل U CANT SEE MEو دویدنش به سممت رینگ و کارای بچه گونش طرفدار جمع می کنه
مبارز باید باوقار بیاد تورینگ تاهمه حساب ببرن مثل آندرتیکر
باید قوی باشه و به صورتی هم وحشی مثل باتیستا
باید سریع باشه مثل رندی
باید باهوش باشه مثل سی ام پانک
باید....
باید.....
باید.....
که به نظرم جان سینا هیچ کدومشون رو نداره
پاسخ
آگهی
(15-03-2013، 16:46)NEWLOVE2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم جان سینا اصلا مبارز خوبی نیست
با کارای مثل U CANT SEE MEو دویدنش به سممت رینگ و کارای بچه گونش طرفدار جمع می کنه
مبارز باید باوقار بیاد تورینگ تاهمه حساب ببرن مثل آندرتیکر
باید قوی باشه و به صورتی هم وحشی مثل باتیستا
باید سریع باشه مثل رندی
باید باهوش باشه مثل سی ام پانک
باید....
باید.....
باید.....
که به نظرم جان سینا هیچ کدومشون رو نداره

فعلا که جان سینا رو دست همه بلندشده
نظر کشتی کج کاران درباره جان سینا 1
پاسخ
(08-11-2012، 21:44)cenavrandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبليغات X
جان سینا
عشق است جان سینا

نظر کج کاران درباره ی جان سینا
جان همیشه استار بزگی بوده مخصوصا در این 3 سال اخیر اگه کسی چیزی به غیر از این بگه دروغ میگه حالا نظر سایر استارها در مورد او که در مجله wwe sport گنجانده شده را میبینیم Smile

استان کولد=به نظر من بهترین استار بعد از تیکر است خصوصا در این 3 سال عالی کار کرده رکورد 1 سال حفظ کمربندش بینظیره من او را جانشین مناسبی برای خود میدانم.

راک=خیلی قبولش دارم هم اخلاقی (در بیرون رینگ) هم فنی من عاشق صحنه بازگشتش از مصومیت در رویال 2008 هستم.

اندر= من کمتر در مورد دیگران نظر میدهم اما به کار سینا نسبت به کج کارهای جوان حاضر در wweبیشتر اعتقاد دارم امیدوارم موفق باشه .

باتیستا=یکی از بهترین دوستان من در بیرون بسیار پسر محجوبیه من عاشق بازیهاش در رستل منیها مقابل بیگشو و جی بی ال و dx هستم و بیش از 10 بار انها را نگاه کردم.

ری=بهترین دوست من در دنیای کج کاران امیدوارم بقیه استارها از دستم ناراحت نشوند ولی به نظر من هیچ توصیفی برای سینا وجود نداره بجز بهترین.

شاون=سینا دارای قدرت بسیار زیادی است و بسیار خوب از فینشرهاش استفاده میکنه هنوز f u او به گالی از یاد هیچ کس نرفته ولی یه مقداری خوش شانس هست ولی یکی از بهترین دوستان من هم است.

تریپل اچ= سینا یکی از بهترین هاست از نظر اخلاقی هم خوبه و اینده خوبی داره به شرطی کمتر به حاشیه بپردازه ولی براش در تمام مسابقه ها ارزوی موفقیت دارم.

جف=فکر کنم بهترین استار 3 سال اخیر wweسیناست انصافا هیچ بازی را نمیبازه مگر به نامردی به ppv او دقت کنید من عاشق فن u cant see me او هستم و ما جزو دوستان خوب یکدیگر هستیم و براش ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی را دارم.

رندی= هیچ نظری ندارم

ریک فلایر= باهوش ترین و زرنگترین و پرتلاش ترین کج کار سینا است و خیلی سخت هم میبازه و از نظر اخلاقی هم عالیه.

میکی جیمز= او یک سوپر استار واقعیه سرعت عملش در ضربات و فینیشرهاش بینظیر ما دوستان بسیار خوبی هستیم من به خودش و بازیهاش علاقه دارم!!!!!!!!

جریکو=دوست خوبه من پسر خوب و مودب در بیرون رینگ و پسر شیطون و بازیگوش داخل رینگ که از نظر فنی بی نقصه شاید فقط بزرگترین نقصش تکنیکی نبودنش است.

هوگان=فقط یک جمله میگم راجع به سینا اینده دار ترین کج کاره wwe.

کین= کج کار خوبیه خیلی دلم میخواد به صورت تک به تک با او مبارزه داشته باشم.

یک نصیحت ازسینا به دوستدارانش= برای بدست اوردن ارزوتون با همه بجنگید. ~:> 3(فکر کنم نصیحتش خیلی به درد بخوره)

من اول براک رو قبول دارم بعد جان بعد رومان رینگز رو
پاسخ
برو بابا سینا الآن پیر شده به درد .نمی خوره
پاسخ
نظر رندي رو عشقهههه Smile
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲
Clocket کشتی کج ایرانی (IPW) | رویداد هرج و مرج بزرگ
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲۰۲۲
  ترول کشتی کج
Tongue کشتی کج WWE | آرشیو مسابقات رومن رینز VS براک لزنر
  مسابقات WWE | جان سینا vs بران استرومن در شو راو ۲۰۱۷
  کشتی کج WWE | آرشیو چند مسابقه رومن رینز Vs کوین اونز
Humanfemale کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال؛ دو نماینده ایران در فینال
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان