امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی بالای هیژده یعنی این!!!

ما سوتی نداریم چون تمام فوشه ههه
بغض یعنی خنده های ساختگی
شکنجت بکننو تو مبادا آخ بگی
همه منتظرن یه جایی قاف بدی
بکوبنت زمین فردا نتونی راه بری
پاسخ
آگهی
ی دفع سر کلاس ریاضی بودیم یکی از بچه هامون صداش گرفته بود خانوممون پرسید چرا اینطوری شده منم اشتباهی ب جا اینکه بگم جیغ زده گفتم ج.....ق زده -__-
پاسخ
 سپاس شده توسط رئالی تیغ ، bipasha basu
والا اينقدر من تو عمرم سوتي دادم كه نمي دونم كدومشو بگم! Big Grin
سوتی بالای هیژده یعنی این!!! 4
پاسخ
عجب
حالا هیشکی سوتی نمیده
گفته بودم كه بي تو چه قدر سخت ميگذرد
اما امروز حرفم را پس ميگيرم
بي تو اصلا نميگذرد
Heart
پاسخ
یه بار اومدم بگم خانوم معلم گفتم بابایی Tongue Tongue
5020 دختر فوتبالی
پاسخ
یه بار اومدم به شعر خوندن داداشه 2 سالم بگم جووووونم گفتم کووووونم خوب بود تو اتاق کسی نبود Undecided Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی بالای هیژده یعنی این!!! 4
پاسخ
آگهی
سرکلاس زبان فارسی دبیرمون خواست مفعول فعلو برا یکی توضیح بده گفت اومطالعه میکردینی ....
منم اومدم شیرین بازی دربیارم(به مانیومده)گفتم ینی او مطالعه رامیکرد...هیچی دیگه من بدمو سکوت معلم و منفجرشدن کلاس وتیکه هایی ازقبیل مگه مطالعه روهم میکنن و... Big Grin Big Grin Big Grin
دیگه زیاده ازین سوتیا دیگه..
ماازون دختراش نیستیم ک ساپورت بپوشیم حاجی..
ازوناش نیستیم ک کفش پاشنه بلندپامون کنیم...
ازوناش نیستیم نیستیم ک هرشب یه جا ول باشیم...
ازوناش نیستیم ک هشتادقلم ارایش کنیم...
مانتومون ساده و مشکیه..شلوارمون لش و خاکیه..
پامون کفش تخت و ورزشیه!
یه کلوم ماازون لاشیاش نیستیم حاجی...
پاسخ
ی بار ب ی علتی انگشت وسطم شکست مجبور شدم وسط زنگ برم دکتر فرداش دوستم واسم تعریف کرد معلم زنگ بعدمون از نماینده پرسیده من چرا نیومدم دختره هم انگشت وسطشو نشون معلم میده میگه این انگشتش شکسته
حالا خودتون حالشو درک کنین
خودمم دیروزش میخواستم از معلم اجازه بگیرم برم پایین معلم پرسید واس چی میخوام برم انگشت وسط دست سالممو نشونش دادم گفتم این انگشت اون یکی دستم درد میکنه ...
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
پاسخ
 سپاس شده توسط bipasha basu
(24-11-2015، 20:05)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی بار ب ی علتی انگشت وسطم شکست مجبور شدم وسط زنگ برم دکتر فرداش دوستم واسم تعریف کرد معلم زنگ بعدمون از نماینده پرسیده من چرا نیومدم دختره هم انگشت وسطشو نشون معلم میده میگه این انگشتش شکسته
خودمم دیروزش میخواستم از معلم اجازه بگیرم برم پایین معلم پرسید واس چی میخوام برم انگشت وسط دست سالممو نشونش دادم گفتم این انگشت اون یکی دستم درد میکنه ...

خاک تو سرم........ Big Grin Big Grin Big Grin
پنج وارونه ی ما بی معنیست
پنج وارونه ی ما یک بازیست
تو همان پنج دبستان خودت را بنویس...
پاسخ
(24-11-2015، 20:18)bipasha basu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-11-2015، 20:05)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک تو سرم........ Big Grin  Big Grin  Big Grin

چرا خاک تو سر تو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh Huh Huh
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوتی های معلمان در شاد
  اونایی که بالای دوسال تو یه رابطه بودن بیان...
  بلوغ یعنی ...
Star دختر بود یعنی...........!
  یعنی نیاییی؟؟؟؟؟تا اینجاییی که عمر کرده مفت بود!!!یه کلیک کن بپر توو!!!!پشیمون نمیشی
  خر در زبان فارسی یعنی بزرگ!
Lightbulb به نظر شما عشق یعنی چی؟
  آرامش یعنی …
Heart ♛فروردینی یعنی عشق(خیلی جالبه بیا بخون تا تهش)ஜ۩۞۩ஜ
  پسری که شبیه دختر است(وای یعنی چقد شبیه دختره)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان