امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

سلام
ضمن عرض ادب و تشکر از شما.
خواهشمند است در رابطه با شعار و تحلیل شعار معماران معروف نیز صحبت شود.
سپاس گذارم.:495:
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
آگهی
یه پیشنهاد میدم
با مدیرا هستم لطفا کمی با معرفت باشید
هرکس که تا به حال مدیرشده مغرور شده
ببخشید اما لطفا اینگونه نشیدSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 188
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشقم فقط تایتانیکه
پاسخ
 سپاس شده توسط Narsis53 ، Navisa. ، MOHSENEBRAHIMI ، javad Q ، bahare_021 ، Mohamad#Farahani
(16-11-2014، 16:41)سپهر82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پیشنهاد میدم

این نظریه که کاربرا دارن عزیز

مدیرا خیلی کارشون زیاده، جدای از کاراشون باید کلی پ.خ هم جواب بدن، کلی پیام دوستیو ... دارن که اگه بخوان جواب تک تکشونو بدن 24ساعته اینجا باید باشن!

و یکسری کاربر بی اعصاب که بعد بستن موضوعهاشون یا دریافت اخطار یا پاک شدن پست هاشون یا حتی تذکر دادن کلی فحش و کلمات ناجورو رکیک دریافت میکنن

حالا شما خودتو بذار تو این موقعیت اگه بهشون حق ندادی من قبول میکنم مغرور میشن p345

ولی انصافا راستشو بگیا
پیشنهادات 188
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(17-11-2014، 13:21)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2014، 16:41)سپهر82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پیشنهاد میدم

این نظریه که کاربرا دارن عزیز

مدیرا خیلی کارشون زیاده، جدای از کاراشون باید کلی پ.خ هم جواب بدن، کلی پیام دوستیو ... دارن که اگه بخوان جواب تک تکشونو بدن 24ساعته اینجا باید باشن!

و یکسری کاربر بی اعصاب که بعد بستن موضوعهاشون یا دریافت اخطار یا پاک شدن پست هاشون یا حتی تذکر دادن کلی فحش و کلمات ناجورو رکیک دریافت میکنن

حالا شما خودتو بذار تو این موقعیت اگه بهشون حق ندادی من قبول میکنم مغرور میشن p345

ولی انصافا راستشو بگیا
من توی یه سایت مدیر انجمنم اما منتظرم که یه پیام خصوصی برای من بیاد
منتظرم که یه نفر به یکی گذارش داده باشه
خیلی کسل کنندس من تو اون سایت خسته شدم از مدیریت
البته اونجا تازه تأسیسه و کاربران کمی داره
خب شاید حق با تو باشه 
اینجا کاربر زیاد داره بنابراین خیلی سخته که بخوان...........
حق با تو تسلیمم
تو بردی
پیشنهادات 188
عشقم فقط تایتانیکه
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
انتقادات خود را در این تایپک میتوانید بازگو کنید تا بررسی شوند ...
We are the leading the world in providing best دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Testking C4120-782 gre and دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Testking prep solutions. Our incredible offers for دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
nova and دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
www.ku.edu gedare accessible at دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Florida National University our دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lynn University ged is very rare in IT world.
پاسخ
(18-11-2014، 8:51)sanimirza نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتقادات خود را در این تایپک میتوانید بازگو کنید تا بررسی شوند ...
وای چرا به ذهن خودمون نرسید
کاش ما زودتر از تو میفهمیدیمTongue
پیشنهادات 188
عشقم فقط تایتانیکه
پاسخ
آگهی
BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
پاسخ
چت روم میخوایمDodgy
✔ روב بوבم سَـב شـבم ✔ 

✔ روز بوבم شَب شـבم✔ 

✘✘ خـوب بوבم بـَב شـבم ✘✘
پاسخ
خیییییییییییییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییی خوب بود999
پاسخ
(21-11-2014، 10:43)Mohamad#Farahani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چت روم میخوایمDodgy
قبلا هم درباره موضوع بحث شده و موافقت نشده

میتونین در تایپک های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد  صحبت کنین

ضمنا اگه صفحات قبل رو میخوندین پاسخ سوالتونو میگرفتین
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان