امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

میگم این تغییر فونت و دسترس بزارین ممنون میشم من خودم شخصا؟:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
آگهی
(12-07-2018، 18:04)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2018، 17:03)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا میشد لیست دوستای کاربرای دیگرو تو پروفایلشون دید.
دوباره اون امکان و اضافه کنید البته اگه میشه.
افزونش مشکل داره.
دوستان می گن خودکار دوستان رو حذف می کنه!

با سپاس.

مشکل از افزونه نیست !
مشکل از فایل های انجمنه !

حتی الانم که افزونش غیرفعاله بازم کاربرا از لیست دوستان حذف میشن !

روی فروم خودم نصبه مشکلی هم نداره !

@SABER

(12-07-2018، 18:11)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تغییر فونت چی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، SABER
خیلی بهتر میشه اگه امکانی وجود داشته باشه که بشه پست ها و ارسال های قبلی رو حذف کرد. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
(12-07-2018، 20:42)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2018، 18:04)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2018، 17:03)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونش مشکل داره.

با سپاس.

مشکل از افزونه نیست !

@SABER

(12-07-2018، 18:11)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تغییر فونت چی؟

یه باکس زیر شکلک های پیام و بالای باکس نظر سریع درست کنین بهتر تو دسترس میشه/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
(14-07-2018، 10:48)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-07-2018، 20:42)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونش مشکل داره.

با سپاس.

مشکل از افزونه نیست !

@SABER

(12-07-2018، 18:11)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تغییر فونت چی؟

یه باکس زیر شکلک های پیام و بالای باکس نظر سریع درست کنین بهتر تو دسترس میشه/:
هست :!
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، SABER
تاریخ هایی که انجمن نشون میده هجری شمسی باشه بهتره
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
آگهی
(05-09-2018، 12:06)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخ هایی که انجمن نشون میده هجری شمسی باشه بهتره
سلام.
قبلا این کار رو کردیم ولی فکر کنم پلاگینش مشکل داشت.
به علاوه چون ما از قبل میلادی بودیم الان شاید برای گوگل مشکل پیش بیاد بریم به شمسی...
با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
(06-09-2018، 9:57)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
قبلا این کار رو کردیم ولی فکر کنم پلاگینش مشکل داشت.
به علاوه چون ما از قبل میلادی بودیم الان شاید برای گوگل مشکل پیش بیاد بریم به شمسی...
با سپاس.

سلام

من دو پیشنهاد دارم:

یکی اینکه امکان حدف ارسال ها لااقل برای یک هفته پس از ارسال پست را فعال کنید.

دوم اینکه لینک های داخل نوشته ها رو برای افراد که عضو نشدن هم قابل نمایش کنید. بعضی نوشته ها مملو از لینک هست و اینکه لینک ها در نوشته نمایش داده نمی شود باعث می شود که عملا آن نوشته ناخوانا و زشت بشود و اکثر بازدید کننده ها نتوانند از آن استفاده ای ببرند.

با تشکر. 
پاسخ
بعضی صفحـات انجمن کـه میخواد لود بشه یا موقع ورود و خروج از اکانت یه گزینه ای میاد که 'اگر نمیخواهید منتظر بمانید اینجا کلیـک کنیـد'
مقدور نیست که سریع وارد صفحه مورد نظر بشیـم؟! همه که اون گزینه رو میزنن و واقعا چرا کسی باید بخواد منتظر بمونه. [!]
پاسخ
(16-09-2018، 19:57)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی صفحـات انجمن کـه میخواد لود بشه یا موقع ورود و خروج از اکانت یه گزینه ای میاد که 'اگر نمیخواهید منتظر بمانید اینجا کلیـک کنیـد'
مقدور نیست که سریع وارد صفحه مورد نظر بشیـم؟! همه که اون گزینه رو میزنن و واقعا چرا کسی باید بخواد منتظر بمونه. [!]

صفحه هدایت کننده !

کاربرا میتونن از پنل کاربریشون برش دارن..

کنترل پنل کاربری-ویرایش تنظیمات- نمایش صفحه‌ی هدایت کننده.

تیکش رو بردار
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان