امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(06-05-2014، 18:47)artabanoos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه میشه چت بذارید چون اینجوری پی ام بدیم خیلی طول میکشه

تا پیام بره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=56311
پیشنهادات 140

پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
اره اتو سا راست میگه یه جایی رو بذارید عضو ها حرف بزنند تو همین اینجا یا تو ی یکی از با زی ها ی اینجا  :heart:
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پیشنهادات 140
پاسخ
..........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 140
پاسخ
(06-05-2014، 18:44)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از بروبچ اینو به گوشم رسونده که یه نفر (اهم)(اهم) با یکی از مدیرا شوخی کرده اونم بنش کرده ... \:

خودشم چن روز پیش این اتفاق افتاده \:

البته حق میدم ... ولیـ آخه بعضیآآ جنبه ندارن _-_

منم دیگه! شوخی؟ من فکر نمی کنم هرچی فحش بلد بودن گفتن اونم جلوی جمع اونم کاملا جدی اونم وقتی کسی کاری به کارش نداره شوخی باشه

(06-05-2014، 18:49)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان یه چیزی یادم رفت بگم.اگه مثلا کسی محرومه توی پروفایلش زمان اتمام محرومیتشو بنویسید.

خصوصیه برای اون فرد
پاسخ
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
(06-05-2014، 19:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2014، 18:44)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از بروبچ اینو به گوشم رسونده که یه نفر (اهم)(اهم) با یکی از مدیرا شوخی کرده اونم بنش کرده ... \:

خودشم چن روز پیش این اتفاق افتاده \:

منم دیگه! شوخی؟ من فکر نمی کنم هرچی فحش بلد بودن گفتن اونم جلوی جمع اونم کاملا جدی اونم وقتی کسی کاری به کارش نداره شوخی باشه

(06-05-2014، 18:49)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان یه چیزی یادم رفت بگم.اگه مثلا کسی محرومه توی پروفایلش زمان اتمام محرومیتشو بنویسید.

خصوصیه برای اون فرد

عجب هوشی !

آورین !!

احستنوع!!

حالـآ هر چی من خواستم گوش زد کنم ...

و ابته ضر زنی این و اون رو کم کنم .

همین .0.
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(06-05-2014، 19:51)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2014، 19:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودشم چن روز پیش این اتفاق افتاده  \:

خصوصیه برای اون فرد

عجب هوشی !

آورین !!

احستنوع!!

حالـآ هر چی من خواستم گوش زد کنم ...

و ابته ضر زنی این و اون رو کم کنم .

همین .0.
بحث با مدیر در مورد اعمال مدیرت خلاف قانون و الان عرفان حق اخطار دادن به شما را داره...

پس ادامه ندید تا به سرنوشت همون دوستتون دچار نشدید...

اون حرف زدن اصلا شوخی نبود و حتی اگر با یک کاربر عادی هم بود حق محرومیت داشت...
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ツClas$i☪ J☯ ツ
آگهی
سلام من باید از شما تشکر کنم خسلی خوبه من یک ستاره گرفتمWink

سلام اووووووف یه بیشنهاد دیگه خسته شدیم درباره موضوع های قدیمی نظر دادیم به کاربرا بگید هرکی یه داستا ن عاشقانه زیبا که اگه 20 سباس داشته باشه 1 ستاره میگیرند ببینید چی میشه غو غا میشه رسی دگی کنیدHuh
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پیشنهادات 140
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
دوست عزیز ستاره هارو مدیر ها نمیدن و بر پایه تعداد ارسالی ها میباشد.....
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
خوب چه میدونم حالا جایزشو عوض کنیدConfused
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پیشنهادات 140
پاسخ
نیازی نیست چون افرادی که در زمینه های مختلف چه داستان نویسی و یا چیز های دیگه فعالیت داشته باشن میتونن نویسنده اون بخش شوند...

جایزه از این بالا تر؟
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان