امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

یادداشت بذارید!
پاسخ
آگهی
(21-03-2011، 12:51)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

دوستان عزیز میتوانند تمامی پیشنهادات مربوط به انجمن را در اینجا بیان کنند تا بررسی شود و اگر مورد قبول بود اجر
خسته نباشید عزیزان من پیشنهادم اینه که ورود به عنوان مهمان هم باشد شاید کسی نخواهد ثبت نام کندSleepyHeartممنون.
  تو خیلی باکلاسی قبول ولی من عادت دارم کلاسا رو بپیچونم,پس هری...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 155
پاسخ
(21-06-2014، 23:16)love10 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2011، 12:51)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

دوستان عزیز میتوانند تمامی پیشنهادات مربوط به انجمن را در اینجا بیان کنند تا بررسی شود و اگر مورد قبول بود اجر
خسته نباشید عزیزان من پیشنهادم اینه که ورود به عنوان مهمان هم باشد شاید کسی نخواهد ثبت نام کندSleepyHeartممنون.

نمیشه...

چرا نخواد ثبت نام کنه؟
پاسخ
كاش بتونيد تبليغاتو كم تر كنيد |:
سايت داره منفجر ميشه .... حداقل اگر نميشه كمشون كرد بيشترشون نكنيد (:
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(22-06-2014، 0:25)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كاش بتونيد تبليغاتو كم تر كنيد |:
ممنون

فقط شمآ بآید به مدیرآ اطلاع رسآنی کنید !
جور دیگه ای نمیشه جلو تبلیغ رو گرفت !
پیشنهادات 155
پاسخ
نقل قول: كاش بتونيد تبليغاتو كم تر كنيد |:
ممنون

تبلیغات از راه های کسب در آمد برای سایته دیگه !
باید از یه طریقی پول هاست و دامنه سایت جور بشه تا بشه سایت رو نگه داشت !

نقل قول: فقط شمآ بآید به مدیرآ اطلاع رسآنی کنید !
جور دیگه ای نمیشه جلو تبلیغ رو گرفت !

منظور ایشون تبلیغات خودِ انجمن هستش !
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
بعضي از مهمانان عزيز  اين سايت را با chat room اشتباه مي كيرند لطفا شما اقدامات لازم را جهت مقابله با اين امر انجام دهيد.
پیشنهادات 155
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥CRAZY G!RL♥ ، -Edgar
بیشتر وقتا افراد به صورت پنهانی میان ...
ممکنه اگه کسانی که در لیست دوستانمون هستن زمانی که به صورت پنهانی انلاین میشن از تریق پیام خصوصی خبر از انلاین بودن اون بگیریم!!

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 155
پاسخ
من بازی فلشخوررا دوست دارمHeart

دوست داشتنه موسیقی

123
پاسخ
(22-06-2014، 14:52)black sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشتر وقتا افراد به صورت پنهانی میان ...
ممکنه اگه کسانی که در لیست دوستانمون هستن زمانی که به صورت پنهانی انلاین میشن از تریق پیام خصوصی خبر از انلاین بودن اون بگیریم!!

خوب شاید اون دوست شما نخواد شما بفهمی انلاین اگه بخواد بفهمی خودش بهت پیام میده
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، -Edgar ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، bahare_021

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان