امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(12-08-2014، 19:11)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای استفاده از سیستم پیام خصوصی باید 20 ارسال داشته باشین !
وگرنه نمیتونین پیامی ارسال کنید ..

مشکل کجاس ؟
آوا جان مشکلش همینجاست!!!!!
نه میتونه پیام حصوصی بده به صابر(با سه تا ارسال)
نه ایمیلا پاسخ داده میشه
نه تاپیکی هست که اونجا مطرح کنه
پس چطوری باید با صابر صحبت کنه؟! .-.
پیشنهادات 174
The music feels better
پیشنهادات 174

پاسخ
 سپاس شده توسط melodi+
آگهی
خوب 20 تا ارسال مثل بقیه کاربرای انجمن داشته باشه تا مشکلش حل شه D: !
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 174
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
عمو صابر
اگه ميشه يه چت روم تو سايت بزارين
حرف زدن تو پيام خصوصي و گفتو گو ازاد خيلي وقت ميگيره
اگه يه چت روم باشه هم بازديد و عضويت از سايت زياد ميشه
هم کمتر وقت ميبره
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
سلام.
نمیشه امکان گفتگوی صوتی (voice) رو اضافه کنید؟

یعنی به جا اینکه پ.خ بدیم صوتی صحبت کنیم. البته پ.خ بمونه!

تنها چیزی که لازم داره این کار یک head phon هستش!

خیلی سریع تر هم گفتگو ها انجام میشه!
و به صورت 2 نفره هم باشه عین پ.خ توی کنترل پنل باشه!

فقط یه پیشنهاد هستش!
پاسخ
(14-08-2014، 15:06)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

فقط یه پیشنهاد هستش!

فیسبوکشم تا جایی که من میدونم همچین چیزی نداره اونوقت شما از یه انجمن انتظاره ویس دارید؟ برا اینکارا بهتره از ریدیکال استفاده کنید.

(13-08-2014، 14:52)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو صابر
هم کمتر وقت ميبره

فلشخور در هر لحظه حدوده شصت هفتاد نفر آنلاین داره به همین دلیل یه چتروم نمیتونه پاسخگویه همه باشه در ضمن چتروم احتیاج به یه ناظره همیشه آن داره ولی گفتگو رو حتی بعدا هم به علته باقی موندنه گفتگو ها میشه بررسی کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، saeedrajabzade ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، First Star ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Navisa. ، ✘Nina✘
(12-08-2014، 18:29)zolale qasemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخاش اشتباه بودConfusedDodgyDodgy

(14-08-2014، 16:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-08-2014، 15:06)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

فقط یه پیشنهاد هستش!

فیسبوکشم تا جایی که من میدونم همچین چیزی نداره اونوقت شما از یه انجمن انتظاره ویس دارید؟ برا اینکارا بهتره از ریدیکال استفاده کنید.

(13-08-2014، 14:52)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو صابر
هم کمتر وقت ميبره

فلشخور در هر لحظه حدوده شصت هفتاد نفر آنلاین داره به همین دلیل یه چتروم نمیتونه پاسخگویه همه باشه در ضمن چتروم احتیاج به یه ناظره همیشه آن داره ولی گفتگو رو حتی بعدا هم به علته باقی موندنه گفتگو ها میشه بررسی کرد.

انتخاب ناظر و مدير که خيلي اسونه
اين همه نويسنده هست
اين طوري گفتوگو خيلي اسونه
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
آگهی
(21-03-2011، 12:51)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

دوستان عزیز میتوانند تمامی پیشنهادات مربوط به انجمن را در اینجا بیان کنند تا بررسی شود و اگر مورد قبول بود اجرا شود .
سلام ممنون از سایت بسیار زیباتون من پیشنهاد میکنم ارتباط با سایر کاربران ساده تر باشه من که یه تازه واردم به شدت مشکل دارم   با تشکر فراوان  ممنون
پاسخ
(14-08-2014، 20:20)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 18:29)zolale qasemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخاش اشتباه بودConfusedDodgyDodgy

(14-08-2014، 16:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

فقط یه پیشنهاد هستش!

فیسبوکشم تا جایی که من میدونم همچین چیزی نداره اونوقت شما از یه انجمن انتظاره ویس دارید؟  برا اینکارا بهتره از ریدیکال استفاده کنید.

عمو صابر
هم کمتر وقت ميبره

انتخاب ناظر و مدير که خيلي اسونه
اين همه نويسنده هست
اين طوري گفتوگو خيلي اسونه

اون ناظم باید بیشتر مواقع باشه!

ولی همون طور که عرفان گفتتش تو گفت و گو به علت باقی موندن پست ها میشه بررسی کرد!!
پیشنهادات 174
پاسخ
 سپاس شده توسط First Star ، τοxικ ، ERF@N ، Navisa. ، ✘Nina✘
(14-08-2014، 20:30)علی1999 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2011، 12:51)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

دوستان عزیز میتوانند تمامی پیشنهادات مربوط به انجمن را در اینجا بیان کنند تا بررسی شود و اگر مورد قبول بود اجرا شود .
سلام ممنون از سایت بسیار زیباتون من پیشنهاد میکنم ارتباط با سایر کاربران ساده تر باشه من که یه تازه واردم به شدت مشکل دارم   با تشکر فراوان  ممنون

سلام.
از طریق عکس بهتون توضیح دادم!
عکس هارو باز کنید!
یاد بگیرید!
عکس 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=1_66f4e.png
عکس 2

http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=2_a3c4f.png

یک بار هم همینجا توضیح میدم!
به کسی میخوای پیام بفرستیو باهاش ارتباط داشته باشه!
وارد پروفایلش شو!
سمت راست یه قسمتی میبینی به نام ارسال پیام خصوصی !
اونو بزن و پیامت رو بفرس!
سوالی بود بگو اگه بلد بودم کمکت میکنم!
پاسخ
11111111111111111111111111111
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد2010

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان