امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

تاپیکای دفاع مقدس محتواش مذهبیبه تو تالار اصلیش قرار میگیره...
(باتوجه به اینکه تعدادشم چندان زیاد نیست فک نکنم به صدتام برسه...)

تاپیکای گرافیکی تو تصاویردیدنی قرار میگیره اگه گرافیتی باشه تو آهنگ وموسیقی یا تصاویردیدنی قرار میگیره...
اگه بخواییم برای هر چیزی ی زیر شاخه یا انجمن اضافه کنیم تعداد انجمنا از تعداد موهای سگ نیکول ریچی هم بیشتر میشه...
با تشکر4xv
پیشنهادات 181
The music feels better
پیشنهادات 181

پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، || Mιѕѕ α.η.т || ، τοxικ ، an idiot ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
تأسیس انجمن تو سآل 2010 هست ..
الان 2014 ×!× :|

تو این 3 سال اگه تیم مدیریت صلاح میدونست واسه چه جاهایی چه بخشی اضافه کنه ، حتما میکرد ! (:

حتما صلاح نیست که اضافه نکردن دیگه ..

فقط به عنوان کاربر انجمن صلاح دونستم نظرمو راجب پیشنهادتون بدم !

وگرنه نه مدیرم نه نویسنده ! 

همین
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Navisa. ، || Mιѕѕ α.η.т || ، τοxικ ، an idiot ، Brooklyn Baby
راستی دوستان من شنیذدم یکی پیدا شده اسمش فاطمس مهمان هم عضو نیست هی میاد تو کامنت های بازی حرف میزنه اسمشم

اینه

فاطمه دختر صابر مدیر سایت

خخخخخ

میخواستم یه چیزی داشته باشید با تشکر

بعدم هی میگه به بابام میگما

یا بهش یه چیزی میگن میگه به بابام میگم رسیدگی کنه خخخ

باباش منظورش اقا صابره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=167285

بله تنها یه امید ارزو اونم مدیر شدن cryingcrying
پاسخ
(03-09-2014، 15:20)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این 3 سال اگه تیم مدیریت صلاح میدونست واسه چه جاهایی چه بخشی اضافه کنه ، حتما میکرد ! (:

همین

اینجوری باشه بخش پیشنهادات رو باید بردارن ..

چون هرکاری ک باید میشید تو این چارسال میشد :|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
 سپاس شده توسط melodi+ ، τοxικ ، an idiot ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، First Star ، Brooklyn Baby
تو همین 3 سال انجمن خیلی تغییر کرده و بخش های مختلفی اضافه شده !

درسته قرار نیست برای هر موضوعی انجمن زده بشه ولی اگه نیاز باشه اینکارو میکنیم ..

اینجا بخش پیشنهاداته هرکسی پیشنهاد خودشو برای بهتر شدن انجمن میگه و اگر قابل قبول بود و نیاز باشه از پیشنهادشون استفاده میکنیم ..

+ اگر همه موافقت کنن و آقای صابر هم راضی باشه انجمن گرافیک هم زده میشه ولی فعلا این پست هارو تو تالار تصاویر دیدنی بزارید !
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 181
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، Mᴏsᴇs ، || Mιѕѕ α.η.т || ، τοxικ ، an idiot ، Brooklyn Baby
(03-09-2014، 13:58)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیکای دفاع مقدس محتواش مذهبیبه تو تالار اصلیش قرار میگیره...
(باتوجه به اینکه تعدادشم چندان زیاد نیست فک نکنم به صدتام برسه...)

تاپیکای گرافیکی تصاویر قرار میگیره اگه گرافیتی باشه تو آهنگ یا تصاویر قرار میگیره...
اگه بخواییم برای هر چیزی ی زیر شاخه یا انجمن اضافه کنیم تعداد انجمنا از تعداد موهای سگ نیکول ریچی هم بیشتر میشه...
با تشکر4xv
دوست عزیز اتفاقا تاپیک هاش خیلی زیاده بخوای میتونم نشون بدم!
بعدشم مثال تون خیلی بده :|
منظور من از  گرافیک آموزش فتوشاپ ترفند ها و ویرایش عکس ها مسائل مربوط به گرافیک و... هستش!

(03-09-2014، 15:20)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین

باید بگم مدیران انجمن از پیشنهادات خوب و باعث پیشرفت انجمن شه استقبال گرم میکنه!

همینطور که انجمن گردشگری اضافه شد( و خود شما طرفدارش هستید).

پس پیشنهاد خوب باید گفته بشه! و مدیرا در موردش تصمیم بگیرن!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence
آگهی

همین

راجب چیزی که اطلاع ندارید جواب ندید
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، мoвιɴα т ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(03-09-2014، 19:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین

راجب چیزی که اطلاع ندارید جواب ندید
عرفان جا ن قبئل هممون قدرت رو دوس داریم ولی این درست نیس 4 سال تیم مدریت یکی باشن من خودم از 2011 اینجا عضوم همه فک میکنید فقط ب پست گزاشتنه ک ادم باید مدیر بشه ک اصلا اینطور نیست به شعور و فهم ادمشه /ببخشید من اینو میگم البته شما شعور رو دارید و فهمم دارید ولی مشکل اینجاست ک افراد با لیاقت تر هم وجود دارن نکنه ی دوم من ی مدت داشتم افراد فاسد اینجا رو رو میکردم میثه اینکه باید دوباره این کارو کنم تا شیوا جونتون چشمو گوششو به تهدیدای من باز کنه ./
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، || Mιѕѕ α.η.т ||

همین

روز اول انجمن به همین شکل بوده؟
به جرعت میتونم بگم نصف این انجمن ها نبوده ..

با بالا رفتن تاپیک ها اضافه شدو

و

نقل قول: راجب چیزی که اطلاع ندارید جواب ندید
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، τοxικ ، an idiot
نقل قول:
 تا شیوا جونتون چشمو گوششو به تهدیدای من باز کنه ./
ببینید من بشما فرصت دوباره دادم مثل اینکه زیاد راضی نیستیدSmile

ماوظیفمون رو بعد از 11ماه مدیریت بلدیم قرار نیست وقتی کاربر هنجار شکنی بن میشه جار بزنیم Smile

بهتره از حرفا ورفتارای شما توپخ با کاربرای دیگه چیزی نگم فقط منتظر یک مورد دیگم ک چوب خطتون پر بشهRolleyes

شما انقدر کودک هستید که فکر کردید بقیه پشت گوشاشون مخملی هست nky

نقل قول:
درست نیس 4 سال تیم مدریت یکی باشن من خودم از 2011 اینجا عضوم همه فک میکنید فقط ب پست گزاشتنه ک ادم باید مدیر بشه ک اصلا اینطور نیست به شعور و فهم ادمشه
تو این 4سال خیلیا رفتن و برکنار شدن وخیلیا اومدن 
شمابرای مدیریت باید نویسنده باشید که درصورت نیاز مدیر میشید ولازمه نویسندگی قمپز در کردن .شلوغ کاری وبچه بازی نیست فعالیت خوب و با اخلاق بودنه بد دهن نبودنه 
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Navisa. ، мoвιɴα т ، saeedrajabzade ، Mᴏsᴇs ، an idiot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان