امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

به نظر من این قالب جدیدش قشنگه.
فقط یه پیشنهادی داشتم. تو داخل پروفایل هرکسی یک یاداشت های پروفایل هم بزارید خوب میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، *G..H*
آگهی
(02-03-2015، 7:39)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من این قالب جدیدش قشنگه.
فقط یه پیشنهادی داشتم. تو داخل پروفایل هرکسی یک یاداشت های پروفایل هم بزارید خوب میشه.

دوست عزیز بارها جواب اینو دادیم ما ..!

یادداشت پروفایل فقط انجمن رو سنگین میکنه و هیچ کاربردی هم نداره (:
پیشنهادات 195
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
(01-03-2015، 20:03)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بَد شدهـ

آقآ صآبر مث قَبل کنید لُطفآ(..)

کآربرآ دآرن میپَرَن :/

گُلم انجمن به اندازه ی کافی کاربر داره!

واقعا مسخرس که این همه کاربر فقط بخاطر ی قالب جدید که بنظرم مشکلی هم نداره بپرن!

مُشکل اینه که که شُما به قالب قبلی عادت کرده بودین ، مُشکل از قالب جدید نی ! (:*

چون بروز رسانی شُده فک نکنم بشه کاریش کرد !(:

بیاید همگی سعی کنیم که ب این قالب عادت کنیم ^_^

ببخشید این دخالت وظیفه ی من نبود ! **._.**
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
: )
شکلک هاشو بروز کن دیگه دیی : )
4سال شده ها !!!! : )
>_< زشته دیگه !!

باتشکر ; )
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
قالب قبلی بهتر بود 
پاسخ
(20-03-2015، 16:05)kind boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قالب قبلی بهتر بود 

کنترل پنل کاربری --> ویرایش تنظیمات --> پوسته ی انجمن --> Default  انتخاب کنید ! 
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 195
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، Brooklyn Baby ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Faust ، Spell †
آگهی
باسلام وتبريك سال نو

مديران عزيز بخشهاي مختلف انجمن .

اگه وقت كرديد يه سري به پروفايل كاربران فعال انجمن بزنيد.ميدونيد يه كاربر وقتي مي بينه اسم يك مدير 

توليست بازديدكنندهاست چقدر انرژي ميگيره.حضورتان كم رنگه ...

پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Faust ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، الیکا0 ، eNorto
(22-03-2015، 0:19)reza-n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام وتبريك سال نو

مديران عزيز بخشهاي مختلف انجمن .

اگه وقت كرديد يه سري به پروفايل كاربران فعال انجمن بزنيد.ميدونيد يه كاربر وقتي مي بينه اسم يك مدير 

توليست بازديدكنندهاست چقدر انرژي ميگيره.حضورتان كم رنگه ...

سلام..
سال نو شمام مبارک!
من منظورتون رو از این خواسته متوجه نمیشم؟
مدیران هم مثه بقیه اعضای انجمن ی کاربر هستن پس چرا بازدید ما از پروفایل کاربران فعال باید باعث انرژی اونا بشه؟مگر در شرایط چون اقدام برای نویسندگی و مدیریت..ک این موضوع هم باعث ایجاد انرژی نمیشه و کنجکاوی کاربرا رو برانگیخته میکنه
در واقع کارای انجمن ب قدری زیاده ک تیم مدیریت نمیتونه ب پروفایل کاربرا توجه کنه!
ولی اگه شما فکر میکنید ک این قضیه میتونه ب رشد و فعالیت کاربرا تو انجمن کمک کنه ما سعی میکنیم حضورمون رو پررنگ تر کنیم..
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، Brooklyn Baby ، reza-n ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، First Star ، الیکا0 ، L²evi ، saeedrajabzade ، ★Gιяℓ★
Rainbow 
سلام به مدیران وظیفه شناس،نویسندگان فعال و کاربرای محترم*Smile
چند تا پیشنهاد دارم.
اگه بشه ستاره های کاربرا مثه قبل بشه خیلی عالی میشه.به نظرم در حال حاضر یه جورایی ستاره ها نظم نداره.
دو تا انجمن اضافه کنید
یکیش برای گذاشتن سریال باشه.مثلا من میخواستم یه سریالو که در آپارات اون سریال به صورت کلیپ های 6 یا 9 دقیقه ای تقسیم کرده بودو بذارم تو انجمن.نمیدونستم باید تو کدوم انجمن بذارم.با مدیرا که مشورت کردم گفتن باید بذاری تو انجمن کلیپ های دیدنی.اما کاربرا برای دیدن کلیپ به اون انجمن سر میزنن نه دیدن سریال.بنابراین تصمیم گرفتم اینجا مطرحش کنم
تا یه انجمن جدید بزنید برای گذاشتن سریال.......
یه انجمن دیگه هم بزنید برای یادگیری زبان های مختلف.من نیخواستم زبان کره ای رو آموزش بدم.اما خب نمیدونم باید کجا بذارم.
ممنون میشم رسیدگی کنید......;-)
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، saeedrajabzade ، L²evi ، Navisa. ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، eNorto
(04-04-2015، 18:44)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به مدیران وظیفه شناس،نویسندگان فعال و کاربرای محترم*Smile
چند تا پیشنهاد دارم.
اگه بشه ستاره های کاربرا مثه قبل بشه خیلی عالی میشه.به نظرم در حال حاضر یه جورایی ستاره ها نظم نداره.
دو تا انجمن اضافه کنید
یکیش برای گذاشتن سریال باشه.مثلا من میخواستم یه سریالو که در آپارات اون سریال به صورت کلیپ های 6 یا 9 دقیقه ای تقسیم کرده بودو بذارم تو انجمن.نمیدونستم باید تو کدوم انجمن بذارم.با مدیرا که مشورت کردم گفتن باید بذاری تو انجمن کلیپ های دیدنی.اما کاربرا برای دیدن کلیپ به اون انجمن سر میزنن نه دیدن سریال.بنابراین تصمیم گرفتم اینجا مطرحش کنم
تا یه انجمن جدید بزنید برای گذاشتن سریال.......
یه انجمن دیگه هم بزنید برای یادگیری زبان های مختلف.من نیخواستم زبان کره ای رو آموزش بدم.اما خب نمیدونم باید کجا بذارم.
ممنون میشم رسیدگی کنید......;-)

سلام عزیزم

ستاره قبلی تا اونجایی که من میدونم بر نمیگرده و ستاره های جدید قراره بذارن

کلیپ های فیلم و خنده دارو... در بخش کلیپ های دیدنی بذارید که یکی از زیرشاخه های گفتگو ازاده!
و راجع به اموزش زبان  میتونید یه تایپک کلی در بخش تحصیلات دانش اموزی و دانشجویی بزنید!

بازم به گفته های من اکتفا نکنید

تیم مدیریت حتما رسیدگی میکنند خیالتون راحت باشه(:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، الیکا0 ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ★Gιяℓ★

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان