امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(24-06-2015، 19:30)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 19:23)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 19:20)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش لخت بودن! یکی ور میداره عکس دخترای******  از فیسبوک .........! ور میداره میزاره اونجا میگه این منم! واقعا یعنی چی! 
شنیدین میگن میمون هرچی زشت تر بازیش بیشتر تو اون موضوع این قضیه حاکمه! =||||
بهر حال فلشخور ی سایت رسمیه نیکوست قانونی که گفتمو بزارین حالا عنوان موضوع پیشنهاداته اینم ی پیشنهاد بود
شما نمیخواد سنگ اونارو ب سینه بزنی! :|||! بهتره ب اقا صابر بگم اینجا گفتن چیزیو حل نمیکنه چون مث اینکه بعضیا بدشونم نمیاد از این چیزا!

توی فرهنگ فلش خوری گفته شده...
حالا من میخوام توی اون موضوع گفته بشه =||...
کسی ک میخواد عکس بزاره نمیره فرهنگ فلشخوری بخونه! 
حداقل اونجا گفته بشه میبینن و شاید رعایت کنن ! 
مدیرا ب اون فرد ک رعایت نکرد اخطار میدن اونم حساب کار دستش میاد v: 
تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو ماده یا نر!  من دارم شیوه رو هم میگم دیگه از پیشنهاد گذشت!
مطمئن باشید مدیرا قبلا روش فکر کردن که توی تایپک فرهنگ فلش خوری عنوان کردن
واگه صلاح میدونستن میذاشتن
بحث نکنید لطفا چون بی فایدست
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، Ֆℋ£¥∂α
آگهی
لطفا تو گفتوگو ازاد یه بخش نفر قبلی و بعدی بزارید
همه تایپک های مربوط رو بفرستید اونجا تا بشه مطلب های دیگه رو هم دید
وقتی گفتوگو ازاد باز میشه تو کل صفحه شاید  پنج تا مطلب مربوط به قبلی و بعدی نباشه
حالا یه موضوع بس نیس سری دو هم میزنن
نمیگم بده ها ولی کل انجمن شده بعد و قبل
یه شماره بگو.یه عدد بده.اره یا نه.قبلی خوبه.بعدی بده.بعدی خوشگله.قبلی زشته............ادم واقعا گیج میشه
باید اسم فلش خور عوض بشه بزارید نفر قبلی و بعدی
البته میدونم گفتوگوی ازاد برا همین چیزاس اما دیگه واقعا زیاده روی شده
نمیشه یه مطلب مختلف نگاه کرد
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
(24-06-2015، 21:58)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 19:30)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 19:23)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 19:20)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش لخت بودن! یکی ور میداره عکس دخترای******  از فیسبوک .........! ور میداره میزاره اونجا میگه این منم! واقعا یعنی چی! 
شنیدین میگن میمون هرچی زشت تر بازیش بیشتر تو اون موضوع این قضیه حاکمه! =||||
بهر حال فلشخور ی سایت رسمیه نیکوست قانونی که گفتمو بزارین حالا عنوان موضوع پیشنهاداته اینم ی پیشنهاد بود
شما نمیخواد سنگ اونارو ب سینه بزنی! :|||! بهتره ب اقا صابر بگم اینجا گفتن چیزیو حل نمیکنه چون مث اینکه بعضیا بدشونم نمیاد از این چیزا!

توی فرهنگ فلش خوری گفته شده...
حالا من میخوام توی اون موضوع گفته بشه =||...
کسی ک میخواد عکس بزاره نمیره فرهنگ فلشخوری بخونه! 
حداقل اونجا گفته بشه میبینن و شاید رعایت کنن ! 
مدیرا ب اون فرد ک رعایت نکرد اخطار میدن اونم حساب کار دستش میاد v: 
تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو ماده یا نر!  من دارم شیوه رو هم میگم دیگه از پیشنهاد گذشت!
مطمئن باشید مدیرا قبلا روش فکر کردن که توی تایپک فرهنگ فلش خوری عنوان کردن
واگه صلاح میدونستن میذاشتن
بحث نکنید لطفا چون بی فایدست
من دارم تایپک عکس از خود و اتاق شخصی خود رو میگم شما میگی فرهنگ فلشخوری! ~_~
من میگم~ مدیران~ شما جواب میدی!! -_-
ی مدیر رو اون تایپک نظارت میکنه تمام مدیرا ک نشستن درباره قوانینش تصمیم بگیرن! -_-
تایپک پیشنهادات رو واسه این گذاشتن که ی کاربر معمولی نظر بده مدیران صلاح بدونن انجامش میدن ._. پس بحث نیست 
شما اگه فکر میکنین بحثه بهتره اظهار نظر نکنین! ._. 
بنده میگم ی قانونی تو اون تایپک مدیران بزارن اونم اینه ک حجاب رعایت ش  ~ همین!
البته مخالفت نظر زیاده! -_- 
پاسخ
خیلیی از این کاربرا غرورشون به حد رسیده یه جور حرف میزنن که انگار  انجمن ماله اوناس یه فکری بکنین من اقعا منتظم ایدی یکیشون ت لاین پیدا کنم فوش کششون کنم اوففف  یه جوری تو موضوعا ن میدن ک?????
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
(24-06-2015، 22:37)کسی پشت سرم اب نریخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلیی از این کاربرا غرورشون به حد رسیده یه جور حرف میزنن که انگار  انجمن ماله اوناس یه فکری بکنین من اقعا منتظم ایدی یکیشون ت لاین پیدا کنم فوش کششون کنم اوففف  یه جوری تو موضوعا ن میدن ک?????

میتونید نظر شخصی خودتون رو درباره ی اینجور مسائل در پ خ به طرف مقابل بگید

ما هم کار خاصی نمیتونیم بکنیم مگر فرهنگ سازی که اونم نیاز به زمان داره ..

+اگه در موضوعی چنین افرادی سعی در بهم ریختن ارامش عمومی داشتن

میتونید گزارش بدید تا رسیدگی بشه
پیشنهادات 204
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، ERF@N ، L²evi ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Ֆℋ£¥∂α ، مبینا1379
جای تاسف داره که از دیدن چهار تا تاره مو اینقدر خودتونو میبازید و دست و پاتون میلرزه. اگه عکس خیلی بد باشه گزارش میدن کاربرا اونوقت ما بررسی می کنیم و اگه لازم بود حذف می کنیم. در مورد گذاشتن عکس دیگران تا جایی که متوجه بشیم خودش نیست حذف می کنیم. 

در مورد رفتار کاربرا اگه چیزه بدی دیده بشه برخورد میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، L²evi ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Navisa. ، Ֆℋ£¥∂α ، مبینا1379
آگهی
سلام به همه ی دوستان فلش خوری اینجا چرا جایی واسه چت نداره فقط میشه از طرف پیام خصوصی حرف زد خواهشا به اینجا جایی واس چت کردنم اضافه کنین Heart Blush
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 204 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینا1379
(24-06-2015، 23:53)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه ی دوستان فلش خوری اینجا چرا جایی واسه چت نداره فقط میشه از طرف پیام خصوصی حرف زد خواهشا به اینجا جایی واس چت کردنم اضافه کنین Heart Blush

گفت و گوی آزاد واسه همین کاره دوست عزیز(:
پیشنهادات 204
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، Navisa. ، Ֆℋ£¥∂α ، مبینا1379
(24-06-2015، 23:59)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 23:53)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتون مثلا همین جاس که داریم میحرفیم
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات 204 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینا1379
(25-06-2015، 0:02)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 23:59)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-06-2015، 23:53)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتون مثلا همین جاس که داریم میحرفیم
این جا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=233979
پیشنهادات 204
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، مبینا1379

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان