امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(21-12-2015، 21:18)Remix_Orhan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

بنده یه پیشنهاد برای انجمنتون دارم برا اینکه از لحاظ ظاهری زیبا و جذب یوزر باشه اول آخرین ارسالی انجمن بزارید بعد قالب شیک و بهتری تهیه کنین اگه دوست داشتین میتونم براتون قالب بزنم نمونه کارم دارم یه انجمن شیک و بدون باگ و اسپم و یه سری ریزه کاری داره انجمنتون خواستین میتونم بگم
یا علی Heart

سلام .
" آخرین ارسال " واسه انجمن های بزرگ با کاربرهای زیاد ، چیز جالبی از آب در نمیاد و کاربرد خاصی نداره ! صفحه اصلی رو هم بی جهت اشغال میکنه !
واسه قالب ، یه تعداد از طرح های اختصاصی خودتون رو ارائه بدید و با بنده یا صابر در ارتباط باشید تا در صورت توافق همکاری کنیم ..
موفق باشید ! پیشنهادات 215
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، L²evi ، # αпGεʟ ، Tɪɢʜᴛ ، Faust ، ḲℑℳℐÅ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، vampire whs ، sober
آگهی
chatmaster_mihanbechat@yahoo.com
این آیدی منه اگه خواسی ادد کن نمونه بهت بدم خیلی جالبن چند جا زدم بازدید و کاربر زیاده
امضا بلد نیستم!
پیشنهادات 215
پاسخ
کلا یدونه صحفه اول شیک و ورد پرس میخواد با یه قالب انجمن mybb چون مصرف مای بی بی خیلی کمه و فشار نمیاره به هاست سرعت ، لود ، آپلود و امنیت و غیره را دارد حال برای این سایت خوب یدونه صحفه اول در نظر دارم اگه ادمین خواست اونم میزنم خیلی زیباست و سئو شده فقط ترجمش کردم که اونم حله صحفه اولتون اصلا بدرد نمیخوره سایت اول ظراهرش اولویت داره بعد کاربراش اگه از لحاظ ظاهری زیبا باشه و سئوشم خوب بشه و تو انجمن کاربرانی که پست میزارن اگه کلامات کیلیدی هم بزارن حرف اول رو میزنه اما صحفه اول اصلا بدرد نمیخوره البته یه نظر بودا Big Grin :cool:
امضا بلد نیستم!
پیشنهادات 215
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ
(09-04-2011، 18:42)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2011، 16:02)erfanlakzian نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می خواستم امکان دانلود بازی ها را درسایت بگذارید
ممنون از سایت عالیتونOK
سلام عزیز.

ببینید شما وقتی به سینما می روید پول می دهید ولی طرف فیلم را به شما نمی دهد که به خانه بیاوردید.

بازی در  فلش خور  رایگان ولی امکان دانلود وجود ندارد.

اگر سینما دار به شما فیلم را بدهد. امروز شما خوشحالید ولی فردا سینما برشکست می شود و دیگر سینما نیست پس دیگر فیلم هم نیست حال دیگر شما حتی نمی توانید به سینما بروید و فیلم ببینید چه برسد به این که سینما دار فیلم را به شما بدهد. فردا شما ناراحتید.

امروز فلش خور امکان دانلود بدهد. شما امروز خوشحالید. ولی فردا فلش خور از بین خواهد رفت(منظور همه  سایت های  بازی اتلاین است و نه فقط فلش خور). پس دیگر سایتی نیست. پس دیگر بازی هم تولید نمی شود. حال دیگر شما حتی نمی توانید بازی انلاین انجام بدهید چه برسد که دانلود کنید. فردا شما ناراحتید.

چون درامد سایت از انلاین بودنش است البته درامد خاصی هم نیست همش خرج سایت می شود و غیره .

امیدوارم منظور رو رسونده باشم.Smile

یه سوال نمی شه تو سایت گروه درست کنیم توش عضو شیم یا می تونید برای سایت چت روم بزارید
Idea کاراگاه خصوصی Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||
(22-12-2015، 15:12)alirza57 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2011، 18:42)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2011، 16:02)erfanlakzian نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می خواستم امکان دانلود بازی ها را درسایت بگذارید
ممنون از سایت عالیتونOK
سلام عزیز.

ببینید شما وقتی به سینما می روید پول می دهید ولی طرف فیلم را به شما نمی دهد که به خانه بیاوردید.

بازی در  فلش خور  رایگان ولی امکان دانلود وجود ندارد.

اگر سینما دار به شما فیلم را بدهد. امروز شما خوشحالید ولی فردا سینما برشکست می شود و دیگر سینما نیست پس دیگر فیلم هم نیست حال دیگر شما حتی نمی توانید به سینما بروید و فیلم ببینید چه برسد به این که سینما دار فیلم را به شما بدهد. فردا شما ناراحتید.

امروز فلش خور امکان دانلود بدهد. شما امروز خوشحالید. ولی فردا فلش خور از بین خواهد رفت(منظور همه  سایت های  بازی اتلاین است و نه فقط فلش خور). پس دیگر سایتی نیست. پس دیگر بازی هم تولید نمی شود. حال دیگر شما حتی نمی توانید بازی انلاین انجام بدهید چه برسد که دانلود کنید. فردا شما ناراحتید.

چون درامد سایت از انلاین بودنش است البته درامد خاصی هم نیست همش خرج سایت می شود و غیره .

امیدوارم منظور رو رسونده باشم.Smile

یه سوال نمی شه تو سایت گروه درست کنیم توش عضو شیم یا می تونید برای سایت چت روم بزارید

تا چند سال پیش چت روم داشتیمـ اما بـه دَلایِلی حذف شد .

میتُونید از طریق پیام خُصوصی (پ.خ) و یا نسخه های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد (گ.آ) با دوستانتون صحبت کنید ...
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، # αпGεʟ ، Tɪɢʜᴛ ، sober ، vampire whs
(22-12-2015، 15:03)Remix_Orhan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا یدونه صحفه اول شیک و ورد پرس میخواد با یه قالب انجمن mybb چون مصرف مای بی بی خیلی کمه و فشار نمیاره به هاست سرعت ، لود ، آپلود و امنیت و غیره را دارد حال برای این سایت خوب یدونه صحفه اول در نظر دارم اگه ادمین خواست اونم میزنم خیلی زیباست و سئو شده فقط ترجمش کردم که اونم حله صحفه اولتون اصلا بدرد نمیخوره سایت اول ظراهرش اولویت داره بعد کاربراش اگه از لحاظ ظاهری زیبا باشه و سئوشم خوب بشه و تو انجمن کاربرانی که پست میزارن اگه کلامات کیلیدی هم بزارن حرف اول رو میزنه اما صحفه اول اصلا بدرد نمیخوره البته یه نظر بودا Big Grin :cool:

دادا
جوری صبت نکن ک ما بیسوادیم من خودم هزارتا انجمن دارم..داداش این جنگولک بازیا واس انجمن های کم سن و سال هست..الان ادمین اینجا داره تلاش میکنه هاست جواب گو این همه کاربر و پست باشه؟!

اینجا بچها برای ظاهر و جنگولک بازی نمیان واسه مطالبش میان انجمن و واسه بازی میرن سایتش..چون اینجا هم ی مرجع حساب میشه چون خیلی مطالب اینجا قرار داره..هرچی سایت ها و انجمن ها ساده تر سرعت بهتر.

اینجا حتی 1 کد کوچیک هم بذاری برای انجام اون کد انجمن باید فشار زیادی رو تحمل کنه تا اون کد اجرا بشه..

اگه قراره تغییراتی ایجاد بشه باید تموم کارها سانت ب سانت برنامه ریزی بشه!
پاسخ
آگهی
مرد مومن چه چیزی که نمیگی اصلا فهمیدی من چی گفتم لول بابا
امضا بلد نیستم!
پیشنهادات 215
پاسخ
لطفا با ادب باشید!
و درضمن حرف هایی ک زدید قبلا بحث شده!

@Wanton
@admin
@SABER
پاسخ
بهتره مشکلاتتون رو توی پیام خصوصی حل کنید .  
بحثتون خصوصی شد بیشتر تا اینکه ربطی به انجمن داشته باشه .. 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، L²evi ، # αпGεʟ
ممنون کاربران گرامی و بااستعداد:\

قبلـا تذکر داده شده مدیران پاسخگوے کاربران باشند

رعایت کنید ممنون میشیمـ..
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، sober ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان