امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

@SABER
@"Offred"
@"мᴀᴢᴇ"

موضوع های (جک های منحرف)و(شعر های بد)و مخصوصا(داستان +18)باید حکم محرومیت داشته باشد.
پیشنهاد خوبیه؟
Everything is Temporary(:
پاسخ
آگهی
(17-08-2020، 14:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2020، 14:10)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم.

امروز یه اکانتِ جدید زدم و فکر کنم باید حجمِ غریبی از اسپم های اکانت مآب برای من و ذهنِ الکنم باشه که هر سری یا پسورد یادم نیست یا یوزرنیم.

در کل خواستم بگم کجاست آن شوق و آن آکادمی ومپایرز نوشتن ها و آن مشاعره های خیلی جدی و انجمن های گفت و گویی که نسخه به نسخه مضاف می شدند.

البتّه سخنم هرز بود و خود اسپم. امّا کاش می شد یک گروه تلگرام زد و سلام علیکی کرد و خدا را چه دیدید. شاید چند نفری جمع شدیم و باز این جا پست های ادامه دارِ رمان طور یا فکت های علمی گذاشتیم و از بیگانگان حمایت کردیم.

یا حق!

سلام ، بررسی میشه.

باسپاس  Smile
Telegh_06 

با سپاس.

(17-08-2020، 16:58)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER
@"Offred"
@"мᴀᴢᴇ"

موضوع های (جک های منحرف)و(شعر های بد)و مخصوصا(داستان +18)باید حکم محرومیت داشته باشد.
پیشنهاد خوبیه؟
اینا عنوانش اینطوریه داخلش خبری نیست!!!   Telegh_53 
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Medusa ، Ɗєя_Mσηɗ ، فرنودِ بن گیومرث ، سهَ‌ند ، امیر‌حسین ، sober ، م‍حمّد
(17-08-2020، 19:39)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2020، 14:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2020، 14:10)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم.

امروز یه اکانتِ جدید زدم و فکر کنم باید حجمِ غریبی از اسپم های اکانت مآب برای من و ذهنِ الکنم باشه که هر سری یا پسورد یادم نیست یا یوزرنیم.

در کل خواستم بگم کجاست آن شوق و آن آکادمی ومپایرز نوشتن ها و آن مشاعره های خیلی جدی و انجمن های گفت و گویی که نسخه به نسخه مضاف می شدند.

البتّه سخنم هرز بود و خود اسپم. امّا کاش می شد یک گروه تلگرام زد و سلام علیکی کرد و خدا را چه دیدید. شاید چند نفری جمع شدیم و باز این جا پست های ادامه دارِ رمان طور یا فکت های علمی گذاشتیم و از بیگانگان حمایت کردیم.

یا حق!

سلام ، بررسی میشه.

باسپاس  Smile
Telegh_06 

با سپاس.

(17-08-2020، 16:58)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER
@"Offred"
@"мᴀᴢᴇ"

پیشنهاد خوبیه؟
اینا عنوانش اینطوریه داخلش خبری نیست!!!   Telegh_53 

قربون قدت برُم عمو صابر.
با سپاس یعنی برو بخواب یا رسیدگی می شه یا چیز دیگری؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، SABER ، ρσєѕɪ
نقل قول: قربون قدت برُم عمو صابر.
با سپاس جواب دوست دیگری بود.
الانم انجمن خوبه. شما یکم فعالیت کنی متوجه می شوید.
با سپاس.

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، فرنودِ بن گیومرث ، Medusa
(17-08-2020، 20:49)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

آره جناب.
الان دارم رونق را می بینم.

درود زئوس بر شما
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
(17-08-2020، 21:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2020، 20:49)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

آره جناب.

درود زئوس بر شما
نام کاربری اصلی شما چی است؟
با سپاس.

پاسخ
آگهی
(17-08-2020، 21:15)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2020، 21:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

آره جناب.

درود زئوس بر شما
نام کاربری اصلی شما چی است؟
با سپاس.

اونی که از همه بیش تر باهاش کار کردم اولش ساینس بود الباقی ش خاطرم نیست. اگر بود سعی می کردم یوزرنیمم رو حدس بزنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
1-رنگ کادر مشکی بالای صفحه رو تغییر بدین.
2-شکلک ای متحرک را بشتر کنید.
3-فونت های لاتین را در جدول فونت قرار دهید.
Everything is Temporary(:
پاسخ
سلام علیکم.

من یکی از اکانت های قدیمیم رو پیدا کردم :

@Bisarotahebelataklif

امّا به این اکانتم عشق می ورزم پس اگر می خواهید حذفش کنید به عنوان اسپم شناخته می شه در حال حاضر.-شاید-
پاسخ
اسم انجمن رو عوض کنین بذارین : بی تی اس خور
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، فرنودِ بن گیومرث ، جاویدم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان