امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

مدیریت شما تایید نشده و فقط میگم صبر کنید برای مدیریت.
راجعه به لیست سیاه به دلیل این که حدود 50 تا برام پیام زدید گزاشتم تو لیست.
و یک گزینه برای خواندن ارسال ها هم هست
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پیشنهادات 56
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
آگهی
(26-09-2012، 13:50)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیریت شما تایید نشده و فقط میگم صبر کنید برای مدیریت.
راجعه به لیست سیاه به دلیل این که حدود 50 تا برام پیام زدید گزاشتم تو لیست.
و یک گزینه برای خواندن ارسال ها هم هست
دو جواب باز ندادین یادداشت در پرو فایل
یشه لطفا در تصاویر دیدنی یک بخش دیگر به نام موضوع هایت تک عکسی درست کنید؟؟؟
اقای پویا درباره ی مدیریتم واقعا چند وقت هست نه اسپمی نه اخطاری این هیچ فایده ای نداره؟؟؟
خلاصه من صبر می کنم
درباره ی لیست سیا هم اون موقع هیچ اطلاعاتی نداشتم اما در بیارینBig GrinBig GrinBig GrinAngel
پاسخ
نه موضوع های تک عکسی میشه تاپیک های بی کیفیت شما هنوز این رو نمیدونید چطوری انتظار مدیریت دارید؟پس دیگه بحث مدیریت رو نکنید اگر آقای پورمن صلاح بداند خودش اعلام میکند
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
باشه اقا hossein. اما من میگم خوب میشه باز ه اقا پیا نظرتونرو بگین من میگم خوب میشه چند تا از همین موضوع گذاشتم نبندید
پاسخ
اگه امکانش هس پلاگینی که توش ارسالهای آخر و تاپیک های آخر انجمنو معرفی کنه نصب کنید خیلی مفیده .
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط poorman
بهتره تاریخ انجمن از قمری به شمسی تبدیل بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، poorman ، ✘ kArTeL ✘
آگهی
(28-09-2012، 19:50)serpico نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره تاریخ انجمن از قمری به شمسی تبدیل بشه

قمری نیست میلادیه
منم موافقم میشه تاریخشو به شمسی کنید لطفا
پیشنهادات 56
پاسخ
 سپاس شده توسط poorman ، ✘ kArTeL ✘ ، D-:
از نظر من یک اوتاق وب کم بزارید بد نیست هان نظر خوبی نهUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘
Information 
سلام دوستان خوب و عزيز،ميخواستم امروز در مورد مطالب ممنوعه و همينطور مطالبي كه باعث دعوا ميشه صحبت كنم.(البته با اجازه مديران)
ميخواستم بهتون بگم كه شما مطالب دعوا اوري مانند(ضد جاستين،ضد سلنا،ضد....)ومطالب همانند انها را نزنيد چون اخرش به انهايي كه اين شخصيت هارا دوست دارند بر ميخورد وانها ناراحت ميشود و در نتيجه تايپيك بي كيفيت مي شود.اگه مينوسيد(سوتي هاي جاستين بيبر و طرفداراش وارد نشوند.)در اين مورد ميتونم بهتون بگم مثلا اگه شما عاشق ماشين بوگاتي هستيد يك جا مطلب بدهند(ضد بوگاتي لطفا عاشقانش وارد نشوند)شما ناراحت نمي شويد؟Undecidedدوست نداريد كه بهش توهين كنند پس در نتيجه وارد تايپيك مي شويد و نظر ميدهيد و بعد هم دعوا ميشود واميدوارم كه شما دوست نداشته باشيد كه در تايپيكي كه شما ميزنيد دعوا شود تو قسمت نظراتش.خب اين در مورد اين مسئله بود اميدوارم كه قبول كنيد و ديگر اين كار ها را انجام ندهيد.ولي در هر صورت دليل نداره به چيزي توهين كنيد چون توهين كردن اصلا مناسب يك ادم متشخص نيستShyاميدوارم اينو بدونيد و ديگه تكرار نشه از اين تاپيك ها.
باتشكرBig Grin،كاربري به نامkamy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دیدن قوانین انجمن اینجا کلیک کنید.

برای گفتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات خود روی هر کلمه کلیک کنید

لطفا اسپم ندهید.
باتشکر(kamy)
پاسخ
 سپاس شده توسط яê¥нαñê ، ✘ kArTeL ✘ ، poorman
ممنون به چیز خوبی اشاره کردیدSleepyBig Grin
Khaste shodam az adamaye roye zamin Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘ ، kame

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان