امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

مدیرای بد اخلاق و خشنو از مدیری در بیارین
قالب هم عوض کنید خوبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قلبم می زنه بوم بوم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ غمگین

پاسخ
 سپاس شده توسط D-:
آگهی
شاید اسپم هارو بازم یادتون رفته
نمی دونم شاید هم هنوز هست
ولی فکر کنم اسپم های من فقط حساب میشه نه.......
پاسخ
امکان اعتبار دادن و چت باکس
پاسخ
لطفا اگه میشه نظارت تو بخش فرهنگی و مذهبی بیشتر بشه خیلی بی احترامی میشه اونجا البته تو بعضی قسمت هاش،
یه همچین چیزیایی پیش میاد: 3ztz
سال هاست شیطان فریاد می زند:
آدم پیدا کنید...سجده خواهم کرد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هرچی بیشتر کمتر بهش فکر کنی، دردش کمتر بیشتر میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M ، ..WonDerfull.. ، poorman ، Apathetic
مــدیرای غـیر فعالو حذف کنید.
سوالات و پیشنهادات و انتقادات خود را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا جستوجو کنید.
به پیام های خصوصی در این باره پاسخ نخواهم داد.
به جای خوب ، ممنون ، خوشم اومد از واژه سپاس استفاده نمایید.
در صورت مشاهده اسپم از سوی کاربر،اخطار داده میشود...

(با سپاس مدیریت تصاویر دیدنی)

http://s1.picofile.com/file/7784532361/boy.gif
پاسخ
 سپاس شده توسط BaDbAkHt ، pink devil ، Apathetic
به زودی مدیران و نویسندگان کم فعالیت رو برکنار می کنیم.
در خصوص قالب سایت، حق با شماست، یه تغییرات جزئی تابستان امسال داشتیم و اگر فرصت به دست بیاریم روی اون کار می کنیم.
در خصوص اسپم ها، امید این هست که با رسیدن به تعطیلات پایان سال، مدیران که الان مشغول مسائل تحصیلی خود هستند با فراغ بال بیشتر به بررسی و حذف اسپم ها بپردازند.

شاد و پیروز باشید
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط **یــــــــــــــــــــاس** ، BaDbAkHt ، SABER ، ..WonDerfull.. ، B I N A M ، Albert wesker ، Apathetic ، MOHSENEBRAHIMI ، Roxanna
آگهی
من میگم تو پرو فایل هر شخص اگه بشه یه البوم کوچیک فرار داد تا هر شخص برای خودش و برای دیگران عکس بزاره
یکی دیگه هم اینکه بعضی ازموضوع ها مثل تصاویر و ... احتیاج به پست دادن ندارد و فقط باعث اسپم زیاد میشوند اگر بشود کاری کرد که نه این پست ها بسته بشه و نه توش اسپم نوشت خیلی خوبه
پاسخ
سلام همگی من تازه واردم قسمت چت کار کنه خوشحال می شم
پاسخ
بازی خرگوشهای مهاجم 1 را بیار خیلی خشه :cool:
پاسخ
یه کار کنید که بتونیم اعتبار بزاریم
قلبم می زنه بوم بوم

آهنگ غمگین

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان