امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جسد مومیایی ۹۰۰ ساله کنار خیابان+عکس

جسد مومیایی متعلق به ۹۰۰ سال پیش پس از دزدیده شدن توسط مردی ناشناس در کنار خیابان در جعبه ای پیدا شد.

به گزارش شبکه خبر، در منطقه ای در شمال غربی پرو جسد مومیایی مردی متعلق به ۹۰۰ سال پیش در جعبه ای پیدا شد.

این جعبه توسط کارگر شهرداری که اتیلو پادیلانام داشت و ۵۴ ساله بود پیدا شد او می گوید:مشغول تمیز کردن خیابان بودم که ناگهان چشمم به این جعبه خورد ،پس از باز کردن در آن متوجه وجود این جسد شدم در ابتدا فکر کردم که این یک جسد عادی است و به همین خاطر به پلیس زنگ زدم اما بعد متوجه شدم  این یک جسد مومیایی است که متعلق به ۹۰۰ سال پیش است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جسد مومیایی ۹۰۰ ساله کنار خیابان+عکس 1

نکته جالب اینکه فرد رباینده، این جسد مومیایی شده رااز کندن حفره های باستان شناسی واقع درچان چان پرو پیدا کرده است.

گفتنی است چان چان یک سایت باستان شناسی در منطقه لالیرتاد پرو می باشد و بزرگترین شهر دوران پیشاکلمبی در آمریکای جنوبی است که پنج کیلومتری غرب تروخیوواقع شده است. 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مساحت این سایت باستان‌شناسی ۲۰ کیلومتر مربع می‌باشد چان چان در ۲۸ نوامبر ۱۹۸۶ درمیراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. این سایت توسط کنکستادورو فرانسسکو پیزارو کشف شد.

پلیس می گوید حدس ما این است که شخصی این مومیایی را دزدیده و در جعبه ای کنار خیابان گذاشته تا سر فرصت مناسب آنرابردارد .
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، [χσℓσνєѕтєя]
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  مرد گرگ نما در خیابان بدست پلیس دستگیر شد ( عکس )
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
Heart اسرائیل طرح الحاق را کنار بگذارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان