امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زنی بدون حافظه کوتاه مدت(طنز)

زنی بدون حافظه کوتاه مدت(طنز)

«یادته سه روز پیش جلو مادرت پشت‌تو كردی به من باهاش خندیدی؟» زیر چانه‌ام را خاراندم یادم نیامد. گفت: «اون هیچ. یادته سه ماه پیش، شب دیر اومدی خونه، وقتی بهت سلام كردم شُل جواب دادی؟»

زنی بدون حافظه کوتاه مدت(طنز) 1
زنم حافظه‌ی كوتاه‌مدت ندارد؛ تمام محتویات مغزش بلندمدت است. دیشب گفت: «یادته سه روز پیش جلو مادرت پشت‌تو كردی به من باهاش خندیدی؟» زیر چانه‌ام را خاراندم یادم نیامد. گفت: «اون هیچ. یادته سه ماه پیش، شب دیر اومدی خونه، وقتی بهت سلام كردم شُل جواب دادی؟» من همچنان ‌خاراندم زیر چانه را. باز گفت: «یادته سه سال پیش، غروب جمعه‌ی سوم آذرماه...» گفتم: «ببین. من دو ساعت پیش یادم نمیاد چی گفتم، بعدش تو...» و گِل لگد كردم. چون دیدم وسط حرفم بلند شد رفت آن اتاق، در را بست.
نیم ساعت بعد اما مهربان آمد برایم چای ریخت و تا نصفه‌شب خندیدیم و هِرّه كِرّه كردیم درباره‌ی یك چیزی كه الان خاطرم نیست. فقط یادم است فردا صبحش دوباره برگشت به حالت اول. كلا زن مهربانی‌ست اما باید این را هم اضافه كرد كه زنِ ناگهانی‌ست. افكار ناگهانی‌اش می‌لرزاند گاهی ستون فقرات و قسمت‌های عضلانیِ پشتم را.
دیروز ناگهان آمد در اتاقم گفت می‌خواهد برود سر كار. نشسته بودم نان قندی می‌خوردم با آب. گفتم: «باشه ولی چی شد یه دفعه...» گفت: «ببین. الان آمار تصادف‌ بالا رفته.» گفتم: «خب؟» گفت: «آمار سرطان هم خیلی بالاست» گفتم: «خب؟» گفت: «مرگ هم شتریه كه خوابه» نگفتم: «خب». گفت: «تو هم نوحِ نبی نیستی كه 2 هزار سال عمر كنی» و ادامه داد: «شاید همین الان سكته كردی، پس افتادی، نعش‌تو بردیم غسال‌خونه شستیم، چال‌ت كردیم فردا»!
گفتم: «خدا بیامرزتَم» بعد فاتحه خواندیم فوت كردیم به قبرم.
قطعه‌ی 402» گفتم: «چرا 402 حالا؟» گفت: «تازه‌سازه. سه‌طبقه‌ست. گرون نیست».

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط کسی پشت سرم اب نریخت ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، beber2003 ، ✘Nina✘
آگهی
خوب اخرش چی میشه مثلا؟
پاسخ
چی شد الان؟
خعلی مزخرف بود
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  !حجــــــــــــــــــــاب {بدون هیچ توضیحی}!
  داستان کوتاه درخت قوم بنی اسراعیل
  داستان کوتاه ادعای خدایی/دیدار فرعون با ابلیس
Heart یک داستان کوتاه درباره امام زمانم(قشنگه)
Star آیت‌الله سبحانی: دستیابی به درجات عالی اخلاق، بدون محاسبه امکان‌پذیر نیست
  حدیث درباره روزه نگفتن بدون عذر
  دعاهای افزایش حافظه و موفقیت در امتحان
  کارت عروسی پسر مسلمان بدون اسم عروس (عکس)
  دل نوشته کوتاه و تکان دهنده دختر با شهدا
  خطبه بدون نقطه که از عجایب است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان