امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیلور سویفت: احساس شرمندگی میکنم که مدت زیادی از رابطه ی رمانتیک دور بودم +مصاحبه

من هنوز در مراحل اولیه ی رابطه ی خودم با کالوین هستم بعد از یه مدت طولانی مجرد بودنتیلور احساسه شرمندگی میکنه که بعد از تمام اون مسخره کردن های همیشگی درباره  تاریخچه ی عشقش مدت زیادی از یه رابطه ی روماتنیک دور بودهاو میگوید که توی دوران مجرد بودنش خیلی احساسه راحتی میکرده چون از تمام اون جوک هایی که درباره ی روابطش توی مراسم ها میساختند خسته شده بوده او توضیح میدهد:این راهه اسونی نیست که من بخوام ارتباط عاشقانه برقرار کنم!من خیلی سرم شلوغ است پس نمیتونم و این چیزه خوبیه چون اینجوری احساسه مستقل بودن میکنم!دوستان من تمامچیزهایی هستن که من بهشون نیاز دارم "این یه جورایی ناراحت کنندس که من به اینجا(موقعیت فعلیش٫مسخرش میکننو اینا) رسیدم!
واقعا ازون خجالت میکشم.
این خیلی بده که شما در یک سال دوتا دوس پسر داشته باشید و همه بهتون بگمن که تو دیوونه ی پسرایی!مسخرت کنن توی مراسما!!!
اینا همه یه تحقیره عمومیه و من فکر نمیکنم که این عادلانه باشه"تیلور این روز ها خیلی به دی جی اسکاتلندی کالوین هریس ربط داده میشه!اولین دوس پسر او بعد از رابطه ی کوتاهش با هری استایلز تیلور رابطه های پر سرو صدایی با افرادی چون جو جوناس٫جیک جیلنهال٫جان مایر٫تیلور لانتر و هری استایلز داشته است که الهام دهنده ی هیت های او بوده اندتیلور در شات های برای این مجله بسیار زیبا و خیره کننده به نظر میرسداو اذعان میکند که همیشه سعی کرده است تا از تصاویر و حرکات ****ـسی دوری کند!او نمیخوهد شبیه بعضی از خوانندگان معاصر باشد!مثله ریانا و بیانسه
او میگوید:میدونید٫هر هنرمندی یک اولویت های متفاوته خودشو داره!
همه ی زن ها یچیزی رو انتخاب میکنند تا اونارو قوی و قدرتمند نشون بدهبرای من٫هیچ نیازی نیست یا خواستی نیست که درباره ی مسایل جنسی اهنگ بنویسم!
چون هیچوقت برای من رخ نداده!
ولی من به دختر هایی که ازین جور اهنگ ها میخونن احترام میزارم چون اونا میتونند راجبه هرچی دلشون خواست بخونن و این اون چیزیه که اونا میخوان تیلور اذعان میکند که در قالب همیشگیه خودش خیلی راحت است و اولویتش بر این نیست که بخواد یه تیپه باحال بزنه تیلور خودشو مدیون مادرش میدونه!
کسی که اونو به یه ستاره ی پاپ تبدیل کرد"مامان من واقعا خیلی خوب همه چیو به حالته قبلش برمیگردونه
و این خیلی خوبه وقتی اون میگه:میدونم هیچ راهی نیست تا بخوام متوجه بشم که داری چیکار میکنی ولی خوب من الان اینجام که به تو بگم ..."

تیلور سویفت: احساس شرمندگی میکنم که مدت زیادی از رابطه ی رمانتیک دور بودم +مصاحبه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط AعطریناA ، MiSs x ، Mαяѕє ، Brooklyn Baby ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
آگهی
اوهـوکی Big Grin !

تـیلـورم !
پاسخ
 سپاس شده توسط ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه جدید با علی سورنا
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  افشاگری دنیا جهانبخت از رابطه اش با مهراد جم !
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟
  سرگرمی تیلور در قرنطینه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان