امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کریم باقری: برانکو روی تادئو نظر مثبت ندارد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کریم باقری: برانکو روی تادئو نظر مثبت ندارد 1

منتظریم ببینیم پرسپولیس به چه کسی واگذار می شود؛
کریم باقری: برانکو روی تادئو نظر مثبت ندارد / صادقیان در اختیار باشگاه است
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «به هر نحوی هست باید فصل را تمام کنیم تا فصل بعد ببینیم باشگاه در اختیار چه کسی قرار می‌گیرد تا یارگیری انجام شود و تیم تقویت شود.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، کریم باقری بعد از تنبیه کردن پیام صادقیان روی نیمکت پرسپولیس، ترجیح داد اصلاً درباره پیام حرف نزند...

اظهارات باقری را در زیر بخوانید:

* آقاکریم سلام، چه خبر.
- سلام، برای بازی با لخویا که در قطر بودیم، موقع تمرین با بچه‌ها مصدوم شدم و الان فیزیوتراپی می‌کنم. چیزی نیست... یک کشیدگی ساده است.

* اوضاع پرسپولیس چطور است؟ خوب است؟
- نه، خوب که نیست، امیدوارم بهتر شود. منتظریم ببینیم چهارشنبه چه می‌شود و پرسپولیس به چه کسی واگذار می‌شود. این خیلی مهم است که تکلیف پرسپولیس مشخص می‌شود و تازه آن موقع می‌توان برنامه‌ریزی و کار کرد و به آینده امیدوار بود.

* درباره تیم پرسپولیس چه نظری دارید؟
- پرسپولیس که متأسفانه امسال حاشیه زیاد داشت. در این چند بازی اخیر هم اشتباهات فردی باعث شد نتیجه نگیریم. حالا نیاز به کار بیشتر داریم و به هر نحوی هست باید فصل را تمام کنیم تا فصل بعد ببینیم باشگاه در اختیار چه کسی قرار می‌گیرد و نفر جدید بودجه بگذارد و امکانات باشد و یارگیری انجام شود و تیم تقویت شود. مسلماً آقای برانکو هم برنامه‌ای برای فصل بعد دارد.

* متأسفانه این روزها اخبار از تیم پرسپولیس خیلی راحت بیرون می‌رود.
- متأسفانه این مسئله وجود دارد و نمی‌توان انکار کرد. کسانی که این کار را انجام می‌دهند، کار خوبی نمی‌کنند. مسلماً حرف‌های یک مجموعه را نباید بیرون داد و امیدوارم این مشکل کمتر شود.

* به نظر شما اینکه تصمیم گرفته شده موبایل به اردو نیاورند، کار درستی است؟
- به هر حال این کار دلیل دارد. اینکه می‌گوییم بازیکن در اردو، سر صبحانه، ناهار یا شام موبایل نیاورد، بیشتر به خاطر این است که بازیکن تمرکز داشته باشد وگرنه ما کاری به مسائل بیرون بازیکن نداریم.

* از میان این 3 بازیکن خارجی که آمدند روی کدام بیشتر نظر مثبت دارید؟
- حقیقتش تصمیم‌گیرنده برانکو است. در مجموع برانکو از گابریل و اومانا استفاده می‌کند و روی تادئو نظر مثبت ندارد.

* ولی قبول دارید گابریل یکی از بهترین خریدها بوده و تأییدش می‌کنید؟
- گابریل قابلیت‌های خوبی دارد و تیم از او استفاده می‌کند. مصدومیت بدی داشت که او را کمی عقب انداخت ولی در مجموع بازیکن خوبی است.

* به نظر می‌رسد سال دیگر تغییرات زیادی در پرسپولیس باشد.
- برای فصل بعد اول باید ببینیم چه کسی هست و چه کسی نیست و مدیریت عوض می‌شود یا نه و فعلاً زود است در این خصوص حرف بزنیم.

* رابطه شما با برانکو چطور است؟ متأسفانه خیلی‌ها دوست دارند بین شما اختلاف بیندازند.
- ما مشکلی با هم نداریم ولی دوست و دشمن زیاد داریم. ما که داریم کارمان را انجام می‌دهیم.

* درباره اتفاقی که در بازی با سایپا افتاد حرف بزنیم، ماجرای پیام صادقیان...
- من درباره صادقیان صحبت نمی‌کنم. اصلاً صلاح هم نیست در مورد این موضوع صحبت کنم.

* ‌توصیه‌ای هم برای این بازیکن ندارید؟
- نه توصیه‌ای هم ندارم و یک کلمه هم درباره این موضوع حرف نمی‌زنم.

* توجیه هم نمی‌کنید؟
- نه توجیه هم نمی‌کنم، این بازیکن در اختیار باشگاه است.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد
  گاف برانکو در تیم ملی عمان جنجالی شد
  ذوالفقارنسب: این دولت توانایی واگذاری استقلال و پرسپولیس را ندارد/ بردن سرخابی ها به
  دست مجیدی روی هافبک مورد علاقه برانکو
  کاسیمیرو در پوست کریم؛ یک تنه مساوی بارسا (عکس)
  محمد نادری و ماجرای دخالت ویژه آقا کریم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان