امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کریم باقری گفت برای استقلالی ها کری نخوان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کریم باقری گفت برای استقلالی ها کری نخوان 1
نوراللهی؛
با طارمی مثل دو برادر هستیم / کریم باقری گفت برای استقلالی ها کری نخوان
بازیکن جوان پرسپولیس گفت: «بعد از گلزنی، کنار زمین رفتم تا با هواداران خوشحالی‌ام را تقسیم کنم اما یکدفعه متوجه شدم هواداران سایپا جلوی من هستند!»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، احمد نوراللهی مقابل سایپا از بهترین‌های پرسپولیس بود ... او که گل اول پرسپولیس را به ثمر رسانده بود درباره این بازی صحبت کرد.

اظهارات نوراللهی را در ادامه می خوانید:

* بالاخره برای پرسپولیس گل زدی!
- چند بازی بود که ضربه‌هایم به شکل عجیبی گل نمی‌شدند، یا به تیرک می‌خوردند یا با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون می‌رفتند اما این بار مقابل سایپا ضربه سرم به گل تبدیل شد. خوشحال شدم از اینکه اولین گلم را برای پرسپولیس زدم اما ناراحت از این که گلم منجر به پیروزی نشد.

* چرا وقتی برای پرسپولیس گل زدی، به سمت تماشاگران سایپا رفتی؟
- بعد از گلزنی خیلی خوشحال بودم و از فرط خوشحالی اصلاً حواسم نبود کجا می‌روم! کنار زمین رفتم تا با هواداران خوشحالی‌ام را تقسیم کنم اما یکدفعه متوجه شدم هواداران سایپا جلوی من هستند!

* واکنش آنها به شادی گلت چه بود؟
- من سریع برگشتم، آنها هم واکنش خاصی نداشتند.

* گلزنی برای پرسپولیس چه حسی داشت؟
- گل زدن برای تیم بزرگ پرسپولیس واقعاً افتخار است. انگار روی ابرها بودم و حس واقعاً عجیبی داشتم.

* شنیدیم کریم باقری حسابی با تو صحبت کرده.
- چند روز پیش در یکی از مصاحبه‌هایم گفته بودم آن‌قدر به پرسپولیس از بچگی تعصب داشتم که روی دیوار خانه‌مان علیه استقلال شعار می‌نوشتم! آقاکریم خیلی برادرانه با من حرف زد و به من گفت که هیچ‌وقت برای تیم رقیب کری نخوان. آقاکریم به من توصیه کرد که تعصب بیش از حد هم خوب نیست و فایده‌ای ندارد، به همین دلیل از من خواست طوری برخورد کرده و صحبت کنم که برای طرفداران تیم رقیب هم محبوب باشم و ...

* باقری در مورد مسائل فنی چه توصیه‌ای برایت داشت؟
- آقاکریم واقعاً مرا شرمنده خودشان کرد و به من گفت که خیلی از خصوصیات بازیکنان خوب را داری، هم فیزیک داری هم سرعت خوب و هم خوب شوت‌ می‌زنی. آقا کریم در بخش پایانی حرف‌های‌شان هم به من گفت تو می‌توانی از خود من هم بهتر شوی، پس از تجربیات باتجربه‌ها استفاده کن و بیشتر زحمت بکش و کار کن.

* پیکان را شکست می‌دهید؟
- هواداران از ما ناراحتند. شرایط‌مان در جدول هم به گونه‌ای است که محکوم به شکست دادن پیکان هستیم.

* کار زیر نظر برانکو چطور است؟
- برانکو از زمانی که آمده، به دلیل فشردگی بازی‌ها نتوانسته خیلی روی مسائل تاکتیکی مدنظرش با ما کار کند. ایشان مربی دقیق و بادیسیپلینی هستند و فصل بعد کارآیی خود را نشان می‌دهند.

* به نظر با مهدی طارمی خیلی رابطه نزدیکی داری؟
- من با تمامی بازیکنان رابطه خوبی دارم اما با مهدی مثل دو برادر هستیم، با او راحتم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  کاسیمیرو در پوست کریم؛ یک تنه مساوی بارسا (عکس)
  محمد نادری و ماجرای دخالت ویژه آقا کریم!
  موزیک فیلم استقلال بدویید استقلالی های عزیز
  توپ و تشر خداداد و کریم باقری به شجاع!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان