امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نام خالق عشق......

ﻧﻔﺴﻢ ﻣﺮﺍ ﻣﻮﻋﻈﻪ ﻧﻤﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺪ ﻣﯿﺪﺍﻧﻨﺪ . ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺪﺍﺭﻡ . ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺧﺖ ﮐﻪ ﻋﺸﻖ . ﻭﯾﮋﮔﯽ ﺍﯼ ﺩﺭ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﯿﺴﺖ . ﺑﻠﮑﻪ ﺩﺭ ﻣﻌﺸﻮﻕ ﺍﺳﺖ. ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺧﺖ . ﺑﻪ ﺻﺪﺍﻫﺎﯾﯽ ﮔﻮﺵ ﺩﻫﻢ ﮐﻪ ﺯﺑﺎﻧﻬﺎ ﺍﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ . ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺧﺖ ﮐﻪ ﻣﺤﺴﻮﺱ . ﻧﺼﻒ ﻣﻌﻘﻮﻝ ﺍﺳﺖ . ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺧﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺻﺪﺍﯼ ﻧﺎﺍﺷﻨﺎ ﻭ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎ ﺭﺍ ﻟﺒﯿﮏ ﺑﮕﻮﯾﻢ . ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺧﺖ : ﮐﻪ ﻣﮑﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﺤﺪﻭﺩ ﻧﺴﺎﺯﻡ . ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺧﺖ : ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﺮﺩﻡ ﺷﻬﺮ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺑﻨﺪ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺑﺎﺷﻢ . ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺍﻣﻮﺧﺖ :ﭼﺮﺍﻏﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﺍﻥ ﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ .ﻭ ﻧﺠﻮﺍﻫﺎﯾﻢ ﺩﺭ ﺩﺭﻭﻥ ﻣﻦ ﺷﮑﻞ ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ . ... ..... " ﻋﺸﻖ ﻭ ﺍﻧﭽﻪ ﺩﺭﺍﻥ ﻣﯽ ﺯﺍﯾﺪ ﻭ ﺳﺮﮐﺸﯽ ﻭﺍﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﻮﺟﻮﺩ ﻣﯽ ﺍﻭﺭﺩ ﻭ ﺍﺯﺍﺩﯼ ﻭ ﺍﻥ ﭼﻪ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﻣﯿﺪﻫﺪ " ).............................." 3 ﺟﻠﻮﻩ ﺍﺯ ﺟﻠﻮﻩ ﻫﺎﯼ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ ﺍﺳﺖ ...................( ) ﺛﺮﻭﺕ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ . ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻥ ﺑﺨﻞ ﻣﯽ ﻭﺭﺯﺩ ﻣﯿﻤﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺨﺸﻨﺪﻩ ﺍﻥ ﺯﻧﺪه میشود

من مینویسم : "دوصتط دارم !" بگذار همه مسخره کنند! من ''''طو'''' را یک جور دیگر ، جوری که هیچ کس بلد نیست " دوصط دارم !"

تقديم به صاحب چشماني که ارامش قلب من است صدايت دلنشين ترين ترانه شبهاي من است چه خوب شد که به دنيا امدي چه خوب شد که دنياي من شدي هميشه بامن بمان و بدان که عاشقانه دوستت دارم
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
 سپاس شده توسط memory ، SARAa2
آگهی
Mamnon khob bod
میروم شاید دلت روزی گرفتارم شود.
میروم...
اما گرفتارم...
گرفتارم به تو..!
 سپاس شده توسط عسل.
کم محتوا !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چاکوچ برند مشترک بین بابک بختیاری(خالق آیس پک) و مسترچیکن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان