نظرسنجی: آیا کشوری با نام اسرائیل را قبول دارید
بلی
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسرائیل یا رژیم غاصب ؟

سلام 

قصد دارم طی یک نظر سنجی نظر شما عزیزان رو بدونم 

آیا کشوری با نام اسرائیل را قبول دارید یا نه 

لطفا دلیل منطقی و مستدل خودتون ضمن حفظ احترام و شئونات بفرمایید

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ایرانی اسلامی
آگهی
بله
اونها با اعتقادات بدشون با قتل و کشتن افراد بیگناه و هزاران کار بد و افراط گرایانه باز ادم هستند و حق زندگی دارن
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ईฐįяy gįяℓ♥
(30-04-2015، 19:32)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله
اونها با اعتقادات بدشون با قتل و کشتن افراد بیگناه و هزاران کار بد و افراط گرایانه باز ادم هستند و حق زندگی دارن

بله حق زندگی دارن 

اما آیا این حق بهشون اجازه میده که افراد دیگه رو از زندگی محروم کنند ؟؟؟

حالا که حق زندگی دارن میتونند تو همون امریکا و انگلیسشون زندگی کنند 

هیچ دلیلی وجود نداره که بخوان مردم بی گناه رو به خاطر مسائل تاریخی بکشن 

اینجوری باشه مغولستان هم میتونه بیاد ادعا کنه که ایران واس اوناس

یا مردم مقدونیه بیا بگن ایران واس ماس 

و هزار جور مساله مشابه

کشوری که اینجوری بخواد شکل بگیره 

هر نطفه ای که توش به وجود بیاد هم نطفه ای ناپاکه 

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
حقیقت غیر قابل انکار اینه که کشوری با این اسم وجود داره
مرز داره و دولت و قانون
من اصلا نمیدونم موجودیت اسرائیل رو به رسمیت نمیشناسیم یعنی چی؟ 
میتونیم بگیم این کشور دشمن ماست و ما تا ابدالدهر باهاش سر جنگ داریم. این حرف قابل قبول تره تا اینکه بگیم چنین کشوری رو به رسمیت نمیشناسیم.
پس چرا افغانستان رو به رسمیت میشناسید؟ افغانستان هم که از ایران جدا شد و مستقل شد. چون یه معاهده رسمی توسط دولت وقت امضا شده و تغییر دولت نمیتونه لغوش کنه (مخصوصا الان). یا قفقاز و جاهایی که تو جنگ با روسیه جدا شد معاهده رسمی میگه تحت قیمومیت ایران نیستن. مال روسیه شدن. بعدا یه اتفاقات دیگه یی افتاد خودشون از روسیه هم جدا شدن. نه ایران میتونه ادعای مالکیت کنه نه روسیه. پارسال یه رفراندوم تو اسکاتلند برگزار شد برای جدایی از بریتانیا که رای نیاورد اگه میاوردبریتانیا هم نمیتونست الان ادعایی زوی اسکاتلند داشته باشه. سی و اندی سال پیش یه معاهده امضا شد که فلسطینیا کشور اسرائیل رو به رسمیت شناختن. نمیشه زد زیرش که. اونی که میزنه زیرش اسمش میشه حماس که اسرائیل باهاش وارد جنگ میشه. مصر هم بعد از جنگ شش روزه همچین تعهدی داده که علیه اسرائیل وارد جنگ نشه. این همه هم دولت عوض شد تو مصر میبینی که شده میانجی حماس و اسرائیل. نمیتونیم بگیم فتحعلی شاه قاجار به ما چه ربطی داره ما افغانستان و قفقازمونو میخوایم که! 
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، ارش خان ، Ranger* ، Nυмв ، saeedrajabzade
(01-05-2015، 8:39){h.S} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 19:32)NONAME نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله

بله حق زندگی دارن 

اما آیا این حق بهشون اجازه میده که افراد دیگه رو از زندگی محروم کنند ؟؟؟

حالا که حق زندگی دارن میتونند تو همون امریکا و انگلیسشون زندگی کنند 

هیچ دلیلی وجود نداره که بخوان مردم بی گناه رو به خاطر مسائل تاریخی بکشن 

اینجوری باشه مغولستان هم میتونه بیاد ادعا کنه که ایران واس اوناس

یا مردم مقدونیه بیا بگن ایران واس ماس 

و هزار جور مساله مشابه

کشوری که اینجوری بخواد شکل بگیره 

هر نطفه ای که توش به وجود بیاد هم نطفه ای ناپاکه 
چرا تاریخ ایرانو میبری زیر سوال؟کشورهایی که ایرانو اشغال کردن ایرانیا شورش کردن وایران استقلالشو حفظ کرد.در مورد سوالت اینه که باید به رسمیت شناخت Sleepy
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، Ranger*
نه قبولش ندارم چون قوم یهود همیشه پراکنده بودت،اگه اونا معتقدند ک سرزمین فلسطین مال اون هاست خب مسیحیان هم میتونن این ادعا رو بکنن چون مسیح هم در بیت لحم بدنیا اومد.پیامبراسلام ابتدا ب بیت اامقدس رفت و اونحاعروج کرد.اگر دلیلش این باشه خب این سرزمین برای همه هست و همه میتونن ادعابکنن.اون افراد بی گناه رو میکشه وبراشون حق زندگی رومحترم نمیدونه.اسراییل درحقیقت یک پایگاه وپادگان نظامی امریکاس در منطقه و هدفش کل خاورمیانه ودرنهایت جهان هستش.پس ماهم از گزندش بی نصیب نیستیم حتی اگر اون رو ب رسمیت بشناسیمش.درضمن درجواب دوستی ک میگه اسرلییل قانون و مرز معین بایدبگم ک اسراییل قانون اساسی نداره چون مرز مشخصی نداره خیلی چیزا مث تحاوز وقاچاق انسان ک اکثرکشورهای دنیا اون رو جرم میدونن دراسراییل جرم نیس.پس این ی جورایی قانون جنگل رو داره و کشور ک اینطوری نمیشه پس ی جوری خودشم کشورنبودنشون رو قبول دارن
پاسخ
 سپاس شده توسط {h.S}
آگهی
خانم حقوقدان پس دولت و پارلمانو با قانون جنگل تعیین میکنن احیانا؟؟؟
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط ارش خان ، Black_Man ، Ranger*
اونا فقط چندتا ایین نامه و تصویب نامه مصوب کنست دازن درضمن من خودم ی دوست اسراییلی داشتم ک وکیل بود و در کمبریج درس خونده بود ولی نمیتونست تو اسراییل وکالت کنه چون خیلی از قوانین رو ب رسمیت نمیشناختن.شما ی سرچ بکنی متوجه عرض بنده میشین.حالا منهای همه اینها بنام انسانیت وبخاطر لنسانیت نمیشه اونهارو ب رسمیت شناخت چون اونها انسانیت رو زیرسوال بردن
پاسخ
 سپاس شده توسط {h.S}
(02-05-2015، 10:09)حقوقدان انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونا فقط چندتا ایین نامه و تصویب نامه مصوب کنست دازن درضمن من خودم ی دوست اسراییلی داشتم ک وکیل بود و در کمبریج درس خونده بود ولی نمیتونست تو اسراییل وکالت کنه چون خیلی از قوانین رو ب رسمیت نمیشناختن.شما ی سرچ بکنی متوجه عرض بنده میشین.حالا منهای همه اینها بنام انسانیت وبخاطر لنسانیت نمیشه اونهارو ب رسمیت شناخت چون اونها انسانیت رو زیرسوال بردن

شما دوستی داری که تو مبریج وکالت خونده بوده و خودت هم وکالت خوندی بعد میای بازی فلش میکنی؟ Huh Huh Huh Sleepy
پاسخ
مگه ماها دل. نداریم عایا؟؟؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان