امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس : چاق‌ترین زن جهان می‌خواهد 200کیلو کم کند

پس از رسیدن به عدد 317 روی ترازو، پاولین پاتر تصمیم به لاغر شدن گرفته است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس : چاق‌ترین زن جهان می‌خواهد 200کیلو کم کند 1

او که نامش را در کتاب رکوردهای گینس به عنوان چاق ترین زن ثبت کرده ست حالا با مشکلات زیادی مواجه است . پاتر 47 ساله که در شهر ساکرامنتو ایالت کالیفرنیا زندگی می کند حتی برای خوابیدن و یا سوار شدن در خودرو و وسایل نقلیه عمومی دردسر دارد.

او تصمیم گرفته برای اینکه بتواند سفر کند و در سینما فیلم تماشا کند بیش از دویست کیلو از وزنش کم کند. البته ظاهرا این رژیم تا اینجای کار موثر بوده و توانسته بیست کیلو از وزن خودش کم کند. او گناه چاقی اش را به گردن ژن ها می اندازد و می گوید درزمان بچگی هم بخاطر زیاد غذا خوردن فردی چاق بود. مادر پاتر حدود دویست کیلو و پدرش دویست وپنجاه کیلو وزن داشت و هشت برادر و خواهرش هر کدام حداقل صد وپنچاه کیلو وزن دارند.او در باره زندگی اش می گوید:«همه شادی های خانواده ما در خوراکی و غذا خلاصه شده بود و برای مثال اگر کار خوبی انجام می دادیم یا در مدرسه موفقیتی داشتیم والدین با خرید خوراکی از ما تشکر می کردند. من تابحال چندین بار برنامه لاغری را به تعویق انداخته ام اما دیگر تاخیر جایز نیست . زندگی برای من خیلی مشکل شده و من برای هر کاری باید به پسرم متکی باشم. حتی استحمام و لباس پوشیدن هم برایم مشکل شده و تنها نکته مهم همکاری کامل پسرم است که در تمامی مسائل به من کمک می کند.»
خبرآنلاین نوشته است: پاتر دیگر در هیچ خودرویی جا نمی شود و از اسکوتر برای حرکت استفاده می کند و از یک برنامه آب درمانی برای لاغر شدن در تمامی روزهای هفته استفاده می کند. یکی از مشکلات او به گفته خودش علاقه زیاد به غذا بوده ولی حالا تلاش می کند تا بتواند در برابر غذاهای مورد علاقه اش مقاومت کند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket شایعه یا واقعیت ؟! آندرتیکر به ایران خواهد آمد؟
  دنیا تا سال ۲۰۲۵ به انرژی نامحدود دسترسی پیدا خواهد کرد
  ۴۰ کیلو پشم بر تن پشمالو ترین گوسفند جهان!+عکس
  تازه ترین خبرها از بارداری اولین مرد جهان + عکس
  نحوه بازگشایی مدارس چگونه خواهد بود؟
Heart اولین سفرم به تهران و ریاض خواهد بود
  زندگی جهان زیر سایه کروناویروس
  کروناویروس جهش‌یافته حاکم جهان شده است
Heart پادشاه اردن نمی‌خواهد با نتانیاهو دیدار کند
  ترسناک ترین سلفی جهان !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان