امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طنز-دانشجویی

Star 
انواع غذاهای دانشجویی طبق تحقیقات گسترده ب شرح زیرمیباشد:

تخم مرغ آب پز ،تخم مرغ عسلی،تخم مرغ باسیب زمینی،تخم مرغ سوخته،تخم مرغ با پیاز ،تخم مرغ با کالباس،تخم مرغ باسوسیس،تخم مرغ باگوجه، تخم مرغ با سس گوجه،تخم مرغ با قارچ،تخم مرغ با پنیر پیتزا،تخم مرغ بانان،تخم مرغ با برنج،تخم مرغ با نمک،تخم مرغ با هرچی،نیمرو، خاگینه، سویا با نان، آب با نان ،نان با آب، نان با پنیر، نان با کره، نان خالی، فقط نان، نان با نون اضافه.
تازه میشه غذاهای بالا را با هم مخلوط کرد یا مواد را جا ب جا کرد و غذاهای جدیدی درست کرد !!
.
استاده الکترونیک داشت در مورد پردازنده ها صحبت میکرد (core i6 core i7 … ) یکی از بچه ها گفت کال اف دیوتی هیچی دیگه کلاس رفت رو هوا
.
یه بار هم یکی از اساتید کارش گیر کرده بود فقط یکشنبه و چهارشنبه میتونست بیاد کلاس، هی ما میگفتیم استاد ما اونروز نمیتونیم میگفت:this is your problem (این مشکل شماست)، بعد پروژه داد گفت تا آبان آماده باشه ما هم گفتیم استاد سنگینه نمیتونیم بترس از روز رستاخیز! بازم گفت: this is your problem
وسط کلاس خسته شدیم گفتیم استراحت بده گفت:……this is
بعد گفت من جلسه بعد نمیتونم بیام یه زمان دیگه جبرانی بذاریم که برسیم درس تموم بشه ما هم گفتیم:this is your problem
اون لحظه حس آپولو هوا کردن داشتیم یا یه چیزی در حد گل زدن به تیم ملی آمریکا غافل از اینکه آموزشی هست که حق وتو رو استاد میده
.
دانشجو کیست ؟
موجودیست کم توان که در روز های تعطیل سلف از ساعت هشت صبح تا دو بعد از ظهر فکر می کند ناهار چه بخورد و در99 درصد اوقات به گزینه تخم مرغ میرسد
توجه : اون یه درصد وجود خارجی ندارند^_^

.
شاید باورتون نشه ولی فقط یه دانشجو میدونه :
.
.
.
.
.
گاهی دو دقیقه چرت زدن سر کلاس تو دانشگاه بازدهی بیشتری از خواب اصحاب کهف دارد.
.
به سلامتی 2 چیز:
1-درس نمره بیار
2-استاد نمره بده
.
.دیشب یک ساعت برنامه ریختم که امروز صبح زود از خواب بیدار شم روز اول دانشگامو شروع کردم
صبح که با صدای ناخوشایند آلارم گوشی پاشدم به خودم گفتم شروع کلاسها که با خودمونه حالا یه هفته دیرتر شروع کنیم به کسی برنمیخوره که بعدش دوباره خوابیدم الانم با لگدهای مادر عزیز بیدار شدم برم واسه آبگرمکن تعمیرکار بیارم
کلا قصصدم این بود بگم من عاشق خوابم شما هم باشید چیز خوبیه
.
قابل توجه شما دانشجوی عزیز
واحد دانشگاهی دو حالت داره:
۱- واحد های سختو که نمیشه خوند
۲- واحد های آسون هم که ارزش خوندن نداره
.
این یکی دیگه غیر قابل تحمله!!!!
استادی این ترم برامون اومده که ما رو همکارای عزیز خطاب میکنه، هر چی بگیم گوش میکنه!!!!اینا به کنااااااااااااااااااااااار وقتی دانشجو دیر میاد سر کلاس از صندلیش بلند شده میگه خوش اومدید بفرمایید!!!!!!!!!!!
آخه این مسئولین نگفتن ما هنگ میکنیم؟
نمیدونم چرا همش تو کلاسش معذبم!شما میدونید چرا؟؟؟؟
.
آقا سر كلاس زبان نشسته بوديم جلسه ي اولش بود (دقت كنيد جلسه ي اول) استادمون تا وارد شد شروع كرد درس دادن حالا چي فارسي هم حرف نميزد آقا كل دانشجوها مات و مبهوت استاد و نگاه ميكرديم درس تموم شد استادمون ي سوال پرسيد البته فارسي يكي از دانشجوها گفت چي،استادمونم گفت آفرين درسته بلندتر بگو دانشجو هاي ديگه هم بشنون پسره دوباره گفت آخه چي استاد گفت درسته ديگه بلندتر بگو پسره ديگه قاطي كرده بود گفت آخه استاد چي من اصلا سوالو نفهميدم هيچي ديگه كلاس رفت رو هوا
قيافه ي استادمون اون موقع ديدني بود
.

دانشجویان عزیز در جریان باشید:
مرگ حقه
.
.
.
.
.
سلف دانشگاه سیلی است.^_^
.
انگیزه این دوستانی که دارن تو مهر میرن دانشگاه چیه؟؟؟؟!!فقط خواستم بگم خدا قوت دقیق جزوه بنویسید ایشالا ابان که اومدم دانشگاه ازتون میگیرم!و من الله توفیق
.
سلامتی اون استادی که روز اول فقط برای معرفی کتاب اومد و بس
کلا درک و فهمش منو درگیر خودش کرد!!!
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طالع بینی بسیار جالب دانشجویی
  اس ام اس خنده دار امتحانات دانشجویی
  صحنه هایی پر خاطره از زندگی دانشجویی پسران :|
  خلاقیت فوق العاده دختران دانشجویی در امتحان
  مراحل مختلف دانشجویی (طنز)
  جک دانشجویی(بیاین بخندید)
  جوک های باحال و خنده دار دانشجویی
  طنز تصویری دانشجویی
  عکس های خفن و خنده دار از زندگی و خوابگاه دانشجویی
  شعر طنز دانشجویی 2

پرش به انجمن: