امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخواهم در پرسپولیس بازی کنم

میخواهم در پرسپولیس بازی کنم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل بنیادکار محکوم به پیروزی هستیم.
میخواهم در پرسپولیس بازی کنم 1
امید عالیشاه درباره اولین پیروزی که پرسپولیس با حضور برانکو به دست آورد، اظهار داشت: ما از زمان حضور برانکو با بدشانسی عجیبی روبه رو شدیم و در تمام بازی هایی که به میدان می رفتیم گل اول را می زدیم اما یا مساوی می کردیم و یا می باختیم و این مساله فشار زیادی را به بچه ها تحمیل می کرد. همانطور که دیدید از دقیقه ۷۰ مقابل پیکان همه بازیکنان با استرس بازی را دنبال کردند و فقط فکر این بودند که بازی را با همین یک گل به اتمام برسانند.

وی درباره بازی مقابل بنیادکار تاکید کرد: این تیم به نظر من یکی از قوی ترین تیم های گروه ما بود و فقط با بدشانسی در انتهای جدول قرار گرفت و شاید حقش این بود که یکی از کاندیداهای صعود باشد. به هر شکل ما در این بازی مقابل تیم ازبکستانی محکوم به پیروزی هستیم و می خواهیم با اقتدار از گروه خود صعود کنیم و به همین دلیل سعی می کنیم بهترین نتیجه را به دست آوریم.

هافبک پرسپولیس با اشاره به صحبت های برانکو مبنی براینکه با بازیکنان بی انضباطی کار نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: او یک مربی حرفه ای است و به همین دلیل است که در سطح فوتبال مربیگری کرده است. مطمئنا اگر روزی خطایی از من هم سر بزند و اشتباهی کنم، برانکو با من هم برخورد می کند و این کاری است که همه مربیان حرفه ای انجام می دهند.

عالیشاه درباره وضعیتش برای فصل آینده بیان داشت: من پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم اما باید ببینیم نظر برانکو درباره من چیست. خودم دوست دارم بازهم در پرسپولیس به میدان بروم.
پاسخ
 سپاس شده توسط kian007
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان