امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیو گرافی کریستین بیل بازیگر نقش بتمن

نام اصلی: کریستین چارلز فیلیپ بیل
زمینه فعالیت:بازیگر
تولد: ۳0 ژانویهٔ ۱۹۷۴ ‏(۴۱ سال)
والدین: دیوید بیل_ جنیفر «جنی» بیل
سال‌های فعالیت ۱۹۸۲–تاکنون
همسر(ها): ساندرا بلازیک (۲۰۰۰–تاکنون)
فرزندان:دختر 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو گرافی کریستین بیل بازیگر نقش بتمن 1

کریستین در ۳۰ ژانویه ۱۹۷۴ در هاورفوردوست، پمبروک‌شایر، ولز به دنیا آمد. پدر وی دوید بیل موسس شرکت، مدیر اقتصادی و استعدادیاب بود. مادر وی جنی جیمز بازیگر سیرک بود و هر دوی آن‌ها انگلیسی بودند. او خودش اعلام کرده‌است که «من در ولز به دنیا آمده‌ام، ولی انگلیسی هستم». او دوران کودکی‌اش را در ولز، ساری و دورست در انگلستان و پرتغال گذراند.او زمانی به مدرسه بورنموث رفت، ولی در ۱۶ سالگی آن جا را ترک کرد.

والدین وی در ۱۹۹۱ طلاق گرفتند و مادر و خواهرش در بورنموث ماندند و او در حالی که هفده سال داشت، به همراه پدرش به لس‌آنجلس آمد.کریستین از سال ۲۰۰۸ و پس از شکایت خواهرش شارون از او به اتهام ناسزاگویی به وی، با او حرف نزده‌است.اولین نقش کریستین بیل در دنیای بازیگری در تبلیغی برای شرکت تولید کننده مواد لطیف کننده پارچه لنور در سال ۱۹۸۲ در سن ۸ سالگی بود.وی سال بعد از آن در تبلیغ غلات پک-من به عنوان بچه‌ای که ستاره راک اند رول بود بازی کرد. او نخستین نقش روی صحنه‌اش را در نرد و در مقابل روآن اتکینسون بازی کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیل در ۲۹ ژانویه ۲۰۰۰، با ساندرا بلازیک (متولد ۱۹۷۰) مدل سابق، چهره‌پرداز و دستیار شخصی وینونا رایدر ازدواج کرد. این زوج دارای یک دختر هستند که در ۲۷ مارس ۲۰۰۵ به دنیا آمد.در مارس ۲۰۱۴ تأیید شد که همسر وی، باردار است. از ۱۹۹۲، بیل در لس‌آنجلس زندگی می‌کند.

مانند پدرش، وی نیز فعالیت‌هایی در حمایت از صلح سبز و صندوق جهانی طبیعت انجام می‌دهد.
دیوید بیل در ۳ سپتامبر ۲۰۰۰ با گلوریا استینم ازدواج کرد و استینم مادرخواندهٔ کریستین بیل شد.

نقش بتمن

گزارش شده بود که بیل پیش از این برای بازی در نقش رابین در فیلم‌های بتمن برای همیشه (۱۹۹۵) و بتمن و رابین (۱۹۹۷) تست داده بوده، ولی آن نقش را به کریس اودانل واگذار کرده. بیل در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۰۸ این شایعه را رد کرد.[۳۰] در سال ۲۰۰۴، بیل بعد از تمام کردن ماشین‌کار به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم بتمن آغاز می‌کند یعنی بروس وین، به کارگردانی کریستوفر نولان انتخاب شد. نزدیک‌ترین رقیب او برای گرفتن این نقش جیک جیلنهال بود.

بیل که تازه فیلم ماشین‌کار را به پایان رسانده بود، به شدت لاغر بود و به اضافه کردن وزن و عضلانی کردن بدنش داشت. او با کمک مربی شخصی‌اش، در عرض شش ماه ۴۵ کیلوگرم وزن (از ۵۵ به ۱۰۰ کیلوگرم) اضافه کرد. بعداً نولان به او گفت که زیادی وزن اضافه کرده و پیش از شروع فیلمبرداری ۹ کیلو وزن کم کرد.

ºO•❤•.¸✿¸.•❤•.❀•.Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Don't make me angry, you wouldn't like me when I'm angry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.•❀.•❤•.¸✿¸.•❤•Oº
پاسخ
 سپاس شده توسط هلی ، A.R.A.S.H ، فرزانه79 ، dokhi khoooooooobi ، nasrin.nt ، Eliza queen
آگهی
ممنون Wink Wink
پاسخ
(07-05-2015، 10:20)کیوان1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش می کنم..سپاس نمیدی؟؟

من نمیتونم سپاس بدم!
برام اخطار میاد
پاسخ
با اینکه مردرو نمیشناختم ولی بازم تشکر میکنم
در جوانی میپنداشتم شیر شیر است گر چه  پیر باشد
پیر که شدم دانستم پیر پیر است گر چه شیر باشد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیوگرافی کریستن استوارت بازیگر فیلم گرگ و میش در نقش بلا سوان + عکس
  عکس ها و بیوگرافی هانده ارچل بازیگر زیبای ترک
  بیوگرافی هارو بازیگر نقش آسا
  بیوگرافی ایکوکارایل بازیگر نقش جمره ...
  عکس و بیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر سریال دیلا خانم
  بیوگرافی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر
Video بیو گرافی هومن حاجی‌عبداللهی
Photo بیو گرافی جنسن اکلس و جرد پاداکلی
  بیوگرافی و عکس های حسین مهری بازیگر همه چیز آنجاست
  بیو گرافی مارگو رابی+عکس

پرش به انجمن: