امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پلیس سریال «سایبری» هستم/ایفای نقش مبارز انقلابی سریال «کیمیا»

پلیس سریال «سایبری» هستم/ایفای نقش مبارز انقلابی سریال «کیمیا» 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سینماخبر، 
 «روح اله کمانی»  گفت: حدود یک هفته است که در سریال «سایبری» به کارگردانی احمد معظمی نقش پلیسی اصلی را بازی می‌کنم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در گذشته نقش پلیس را ایفا کرده بودم، به نقشم اشراف دارم.

بازیگر سریال «دولت مخفی» گفت همچنین سریال «گمنام» به کارگردانی حجت ذیجودی را آماده پخش دارم. در این سریال نقشم را خیلی دوست دارم، نقشی که ایفا کردم پیشینه خوبی ندارد که در ادامه اتفاقاتی برایش می‌افتد و زندگیش را تغییر می‌دهد.

کمانی ادامه داد: در سریال «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار نیز بازی کردم که الان فاز یک و دو آن به اتمام رسیده و گروه در تدارک ضبط  فاز سوم آن هستند.

وی بیان کرد: در «کیمیا» نقش یک جوان مبارز انقلابی به نام بیژن را دارم که در خلال قصه مسیرش عوض می‌شود. همچنین یک فیلم سینمایی به نام «شاباش» دارم که در انتظار اکران است.

این بازیگر تلویزیون ، تئاتر و سینما در ادامه گفت: مدتی است مشغول ایفای نقش در نمایش «پرواز ایکار» هستم.

وی ادامه داد: نقشم در این نمایش یک نویسنده‌ای که شخصیت اصلی قصه از داستان او فرار می‌کند و حالا نویسنده سراسیمه به دنبال او می‌گردد.

بازیگر سریال «هوش سیاه1» ادامه داد: رزومه کارگردان و نویسنده در انتخاب کارهایم برایم مهم است. ضمن اینکه متن این نمایش را خیلی دوست داشتم چراکه یک فانتزی دوست داشتنی است.

کمانی درباره وضعیت موجود در تئاتر نیز گفت: مدتی است در تئاتر ما باب شده که می‌گویند باید زمانیکه سالنی را در اختیارتان قرار می‌دهند باید حتما از فروش نمایش‌تان پول دربیاورید و این موضوع خیلی بد است. همه جای دنیا به تئاترشان یک مبلغی را به عنوان سوبسید می‌دهند و تئاترشان را حمایت می‌کنند، اما تئاتر ما مثل یک بچه یتیم است که معلوم نیست کسی او را می‌خواهد یا نه.

وی افزود: در این شرایط کارگردان‌ها مجبور می‌شوند تا از بازیگران چهره استفاده کنند تا فروش داشته باشند. نکته دیگر اینکه تئاتر ما حیاط خلوت برخی از دوستان بازیگر شده که با حضور در آن فخرفروشی کنند.

وی درباره استقبال مخاطب از نمایش «پرواز ایکار» گفت: با اتفاقاتی که برای این اثر و بازیگر اصلی آن افتاد- قرار بود کوروش تهامی نقش اصلی را بازی کند، اما به دلیل بیماری‌اش نتوانتست ما را همراهی کند و خود کارگردان به جای او بازی کرد، نیز مخاطبان به خوبی از این اثر استقبال کردند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال ایفوریا(Euphoria)
  معرفی سریال The End of the F***ing World
  معرفی سریال Duy Beni (صدایم را بشنو)
  سریال Baht Oyunu / بازی بخت
  احتمال بازگشت ویلسون فیسک به دنیای سینمایی مارول در سریال Hawkeye
  تریلر جدید سریال ترسناک Chucky و نمایش عروسک شیطانی
Heart سریال (تو در خانه ام را بزن) Sen Çal Kapımı
  معرفی سریال Ginny & Georgia
  معرفی سریال Skam
  معرفی سریال Elite

پرش به انجمن: