امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیالوگ های ماندگار فامیل دور!! (قشنگه)

ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﻣﺎ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺍﻣﺎ ﺍﻭﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩﻭ ﺑﻌﻀﯽ
ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﮐﺴﯽ ﻣﺎﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﻣﺎ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﯿﻢ، ﺧﻼﺻﻪﯾﮏ ﻣﺸﺖ ﻧﻔﻬﻢ ﺟﻤﻊﺷﺪﯾﻢ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺍﺟﺘﻤــــﺎﻉ ﺩﺍﺩﯾﻢ

..ﻓﺎﻣﯿـﻞ ﺩﻭﺭ:ﺍﯾﻨﺎﯾـﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﭘﻮﻝ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﻧﻤﯿﺎﺭﻩ.ﺁﻗﺎ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺑﺪﺑﺨﺖ ﮐﻨﯿﺪ.ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺑﻬﻢ ﭘــﻮﻝ ﺑﺪﯾﺪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺧﺎﮎ ﺳﯿﺎﻩ ﺑﺸﯿﻨﻢ.ﻧﺎﻣﺮﺩﻡ ﺍﮔﻪ ﺍﻋﺘﺮﺍﺿﯽ ﮐﻨﻢ !!!!..

ﻣﻦ ﻧﻈﺮﻣﻮ ﺑﻪ ﮐﺴـﯽ ﺗﺤﻤﯿﻞ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﺍﻣﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﻧﻈﺮﺵ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺍﺳﺖ ، ﺧﺮ ﺍﺳﺖ ، ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪ ﺭﻓﺖ!.…
ﺷﺎﻧﺲ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺧﻮﻧﻪ ﺁﺩﻣﻮ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﺑﺪﺷﺎﻧﺴﯽ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺯﻧﮓ ﺑﺮﻧﻤﯿﺪﺍﺭﻩ؛ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﮐﻼً ﮐﻠﯿﺪ ﺩﺍﺭﻩ!!!..

ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﺷﺪﻳﺪ ﺷﺪﯼ ﺑﺪﻭﻥﺧﻮﺩﺕ ﻧﻴﺴﺘﯽ ,ﺧﺮﺩﺭﻭﻧﺘﻪ..ﻣﻦ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﻨﺪﻩ ، ﯾﻪ ۵ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺧﻮﺩﺗﻮ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭ..بیشترین شکست های که تو زندگیم خوردم ,به خاطر دروغ هایی بود که باید می گفتم اما نگفتم آقای مجری..

آقای مجری : با بچه هاتون درست صحبت کنید !فامیل دور : آیِ مجری دیدی که باهاش درست صحبت کردم…میخواد شلوار منو در بیاره..

جیگر : من خر نیستم ! من خر نیستم ! من خر نیستم !فامیل دور : ببخشید جسارت کردم شما عقابی، پروانه ای ، من خرم که توو این خونه با تو موندم !!.
.
فامیل دور: دل آدما مثل پسته می‌مونه، یه سری از دل‌ها درشون بازه، می‌فهمی توش چیه ولی یه سری از دل‌ها هست که درش بستس اینقدر بسته نگهش می‌دارن که بالاخره یه روز مجبور می‌شن بشکننش و همه‌ چی خراب می‌شه…

..ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺸﮑﻮﮐﻲ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﻢ ﺧﻮﺵ ﻣﻲ ﮔﺬﺭﻩ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻴﻤﻴﺮﻡ..توی زندگی هیچ وقت با یه خر دردو دل نکنید.

ﻓﺎﻣﻴﻞ: ﺁﻗﺎﻱ ﻣﺠﺮﻱ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﭽﻪ ﺑﺮﻡ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﻱﻣﺠﺮﻱ : ﭼﻲ ! ؟ ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺑﭽﻪ ﺱ …ﻓﺎﻣﻴﻞ : ﻣﻦ ﻧﺼﻒ ﺍﻳﻦ ﺑﻮﺩﻡ ﺯﻥ ﮔﺮﻓﺘﻢ! ﺍﻳﻦ ﮐﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻟﻨﺪﻫﻮﺭﻱ ﺷﺪﻩ ﻭﺍﺳﻪﺧﻮﺩﺵ !!ﻣﺠﺮﻱ : ﺁﺧﻪ ﺍﻳﻦ ﻧﻪ ﺩﺭﺱ ﺧﻮﻧﺪﻩ، ﻧﻪ ﮐﺎﺭ ﺩﺍﺭﻩ …ﺑﭽﻪ : ﻧﻪ ﮐﯿﻒ ﮐﺮﺩﻩ!ﻓﺎﻣﻴﻞ : ﺷﻤﺎ ﻣﮕﻪ ﺗﻠﻮﺯﻳﻮﻥ ﻧﻤﻴﺒﻴﻨﻲ؟ ﻫﻤﺶ ﻣﻴﮕﻦ ﻣﻬﻢ ﺗﻔﺎﻫﻤﻪﻣﺠﺮﻱ : ﺁﺧﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﭽﻪ ﺍﺻﻼٌ ﻣﻴﻔﻬﻤﻪ ﺗﻔﺎﻫﻢ ﻳﻨﻲ ﭼﻲ؟
ﻓﺎﻣﻴﻞ : ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﻣﻴﻔﻬﻤﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻬﺶ ﻳﺎﺩ ﺩﺍﺩﻡ، ﺗﺎﺯﻩ ﺧﻴﻠﻲ ﭼﻴﺰﺍﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢﺑﻠﺪﻩ،ﺑﺎﺑﺎﻳﻲ ﺍﻭﻧﺎﻳﻲ ﮐﻪ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﺑﻬﺖ ﻳﺎﺩ ﺩﺍﺩﻣﻮ ﺑﮕﻮ ﺑﻪ ﺁﻗﺎﻱ ﻣﺠﺮﻱ …ﺑﭽﻪ : ﻧﻬﺎﺩﻳﻨﻪ ﺳﺎﺯﻱ ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﻳﻲ ﺩﺭ ﻣﺼﺮﻑ ﺁﺏ، ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﺗﺮﻭﻳﺞ ﻓﺮﻫﻨﮓﻏﺮﺑﻲ، ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﭘﻨﺞ ﺑﻌﻼﻭﻩ ﻳﮏﻣﺠﺮﻱ: ﻳﻨﻲ ﭼﻮﻥ ﭼﺎﺭﺗﺎ ﮐﻠﻤﻪ ﻗﻠﻤﺒﻪ ﺳﻠﻤﺒﻪ ﻳﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻭﻗﺖ ﺯﻥ ﮔﺮﻓﺘﻨﺸﻪ؟ﻓﺎﻣﻴﻞ: ﺁﻗﺎﻱ ﻣﺠﺮﻱ ﺯﻥ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﮐﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻴﺲ، ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﺎﺭﺗﺎ ﮐﻠﻤﻪ ﻭﺯﻳﺮ ﻣﻴﺸﻦ!

-------- به روز رسانی کرد --------

فامیل: آقای مجری کاری نداری؟ خداحافظ...
مجری: کجا داری میری؟
فامیل: دارم میرم آمریکا این کاترین اشتون رو بگیرم همه خلاص شیم!
مجری: تو واقعاٌ فکر کردی این خانوم قبول میکنه زن تو شه!؟
فامیل: خیلی هم دلش بخواد! اصلاٌ در حد من نیست! دارم بخاطر رفاه هموطنام فداکاری میکنم!
مجری: تو مگه زن نداری؟
فامیل: آقای مجری مسائل احساسی رو با مسائل سیاسی قاطی نکن!
مجری: اصلاٌ تو اگه با این خانوم ازدواج کنی چی میشه مثلاٌ!؟
فامیل: مجبورش میکنم بیاد ایران زندگی کنه،به جان شما دو روز که شاهد بدبختی های ما باشه تحریما رو که ورمیداره هیچی یارانه مون رو هم دوبرابر میکنه!

.................................................. ...................
- مجری: بگیرین بخوابین دیگه...
- کلاه قرمزی: خوابمون نمی بره
- مجری: چشماتونو ببندین گوسفندا رو بشمارین خوابتون می بره ...
- فامیل: چی شده!؟ گوسفندا!؟ مگه غیر از این برّه، گوسفند دیگه ای هم تو خونه هست!؟ آقای مجری باز من دو دقیقه نبودم هرچی خر و گاو و گوسفند تو خیابون بود رو آوردی تو خونه!؟
- مجری: چرا انقدر داد میزنی!؟ منظورم گوسفندای فرضی بود!
- فامیل: گوسفند قرضی!؟ آقای مجری واس چی رفتی گوسفند قرض کردی!؟ ما خودمون 3ماهه تو قسط این خونه موندیم اگه این دیوی اینارو بخوره پولشون رو چجوری بدیم!؟
-مجری: بابا گوسفندای تخیلی! می فهمی!؟ تخیلی !
- فامیل: وای وای وای بدبخت شدیم! شما میدونی گوسفند معمولی کیلویی چنده که رفتی گوسفند تخیلی قرض کردی !؟!
- مجری: بگیر بخواب! دیوونه م کردی!
- فامیل: با اینهمه قسط و قرض و بدبختی مگه خواب به چشم آدم میاد!؟
دیالوگ های ماندگار فامیل دور!! (قشنگه) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20 ، Volkan ، kian007 ، omidkaqaz ، nila-pak ، دختر تنها12 ، یاسی@_@ ، دايانا ، گیسو جون ، **zeinab** ، **elmira** ، nanali ، ☆єℓαнєн✮ ، NAJY ، atrina81 ، @پوریا@
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
روی پیشونی فرشته ها نوشته:
                                              هرکی دختر داره جاش وسط بهشته....
پاسخ
 سپاس شده توسط ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG
(10-05-2015، 13:31)یسما خوشمله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخخخخخخخ

مر30
پاسخ
- ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺣﺴﺶ ﻧﯿﺴﺖ ﻏﺼﻪ ﺑﺨﻮﺭﯼ ﺭﺳﻤﺎ ﻏﺼﻪ ﺗﻮ ﺭﻭ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ

- ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺍﻟﮑﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻢ ﮐﺴﯽ ﺟﺪﯾﻢ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩ

- ﺁﻗﺎﯼ ﻣﺠﺮﯼ ﻣﺎ ﺑﯽ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ، ﺗﺮﺑﯿﺖ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﻣﻨﺘﻬﺎ ﺻﻼﺡ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﯿﻢ ﺍﺯﺵ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﻢ
پاسخ
خیییلی باحال بود
پاسخ
خیلی ممنون من شخصیت شو خیلی دوست دارم
روحیمو شاد کردی
سپاس
پاسخ
آگهی
مممممممممممممممممممممممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همیشه عاشق باش Heart
پاسخ
یه اپلیکیشن برای دیلوگ های فامیل دور هست برای اندروید در گلکسی اپس موجود ، اگه کسیخ واست بگه من راهنمایی کنم دانلودش کنید خیلی اپلیکیشن مفیدی هست ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
خخخخخخخ این خیلی خوبه

فامیل: آقای مجری کاری نداری؟ خداحافظ...
مجری: کجا داری میری؟
فامیل: دارم میرم آمریکا این کاترین اشتون رو بگیرم همه خلاص شیم!
مجری: تو واقعاٌ فکر کردی این خانوم قبول میکنه زن تو شه!؟
فامیل: خیلی هم دلش بخواد! اصلاٌ در حد من نیست! دارم بخاطر رفاه هموطنام فداکاری میکنم!
مجری: تو مگه زن نداری؟
فامیل: آقای مجری مسائل احساسی رو با مسائل سیاسی قاطی نکن!
مجری: اصلاٌ تو اگه با این خانوم ازدواج کنی چی میشه مثلاٌ!؟
فامیل: مجبورش میکنم بیاد ایران زندگی کنه،به جان شما دو روز که شاهد بدبختی های ما باشه تحریما رو که ورمیداره هیچی یارانه مون رو هم دوبرابر میکنه!
پاسخ
ایول قشنگ بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دیالوگ بتمن شبیه به آیه ی قرآن!!!
Rainbow دیالوگ های زیبا
  اصلا مرد باید ته ریش داشته باشد (( قشنگه بیا تو ))
  دیالوگ ماندگار
  روش سانسور دیالوگ فیلم در تلوزیون!!!
Rainbow دیالوگ های ماندگار کلاه قرمزی
  فرق ما پسرا با شما دخترا.خيلي قشنگه بياين تو
  این فک و فامیل ما داریم
Heart فک و فامیل ما داریم 2013
  فک فامیل داریم ما بخش دوم بیا تو بدو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان