امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

σηє Ɗιяєcтιση | پسر هایِ پُر دردسر

[ سلام ]

این تاپیک فقط برایِ  بمب انرژی بریتانیا هَس !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
σηє Ɗιяєcтιση  | پسر هایِ پُر دردسر 1

هَر کدومشون گذشته ای عجیب و پر ماجرا و استعدادی بکر در حاشیه سازی و جلب توجه مردم دارن !

دارای طرفداران خاص خودشون .. همیشه در حال جر و بحث  روی تعداد لایک ها و فن هاشون ..

حتی خیلی از رسانه های معتبر هَم این دعواهای خاله زنکی و البته زیرکانه ی اعضای این گروه را در پیج های شخصیشون پیگیری میکنن !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سکانس اول !

Zαyɴ Mαlιĸ

خُب  میریم سراغ زین ._.

متولد 12 ژانویه 1993 در بردفورد انگلستان

مادر : انگلیسی ب نام تریشیا

پدر : پاکستانی ب اسم یاسر ملک

سه خواهر دارد ب اسم های دنیا ، ولیحا ، صفا

زین در هفتمین فصل از مسابقه های اکس فکتور شرکت کرد و برای داوران ترانه ی بگذار ب تو عشق بورزم از ماریو را خواند و در این مسابقات تقریبا حذف شُد

در بوت کمپ زین ب  دلیل اضطراب داشتن مورد توجه قرار گرفت چرا ؟

چون وقتی ک شرکت کنندگان باید در مقابل داوران برنامشونو اجرا میکردن زین از ترس حذف شدن حاضر ب اجرا نبود و پشت صحنه ماند .

زین بعد ها اعتراف کرد ک این حرکت او ناشی از عدم اعتماد ب نفس بوده ..

زین در اوایل برنامه ایکس فکتور ب مدت کوتاهی با هم مسابقه ای خود جِنوالِین دوست شد ..

بعد از جدایی جنوا در گفت و گویی جنجالی گفت : زین قلب مرا شکست . وقتی فهمیدم با فرد دیگری دوست است دل شکسته شدم  ..

این فرد دیگر ربکا فرگسن بود ک قبل از وان دایرکشن مقام دوم اکس فاکتور را کسب کرده بود ..

دوستی او و زین 4 ماه طول کشید و اون ها 6 سال تفاوت سنی داشتن ..

در سکانس بعد ب حاشیه های جدایی زین از گروه میپردازیم !
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر تنها12 ، مـآسیـس ، ❤уαѕαмιη❤ ، آویـــســا ، Berserk ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، nila-pak ، گریس ، ❤χSнιк♛gιяℓχ❤ ، negar24 ، ᖇᗩᖺᗩ ، magnolia ، ✘Nina✘ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
میشه قسمـت جدآیی از گروه رُ من بذآرم؟ (:
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer
مشکلی نی یاسی ..
پاسخ
تچکر (:

[ltr]خُب اول از همه بگم که کسآیی که جنبه ندآرن نخونن!!![/ltr]

[ltr]دوم اینکه توهین ممنوع :|[/ltr]

مارتینا اولسن،24ساله،مدل سوئدی،تو مصاحبه ای که با **د سان** داشته گفته در تاریخ 16مارس 2015،وقتی که زین ملک عضو سابق وان دی توی تور در تایلند بوده و توی کلاب سداکشن وقتی که مارتینا در حال رقصیدن بوده با اون آشنا شده،اونو به یه مکان وی آی پی که توش بالویی و لیام دیگه جشن گرفته بودن برده.

مارتینا گفته" وقتی که میخواستیم وارد بشیم آلبرتو آلورز بادیگارد وان دی گوشی های مارو ازمون گرفت تا عکس نگیریم." همچنین ادامه داد"12نفر اونجا بودیم و ما شروع به حرف زدن با لویی کردیم،بعد از یه مدت ما خواستیم که به خونه بر گردیم"(مارتینا و دوستش که تو عکس کنار زین و جوادن)

آلبرتو آلورز (اون مرد کت شلواریس پایین عکس!)آدرس ویلایی که وان دی توش بودن رو برای مارتینا ایمیل کرده.

مارتینا درباره وقتی به ویلا میرن و زینو میبینه اینطور به سان گفته"وقتی که زین وارد شد من از دوستم پرسیدم اون کیه؟خیلی خوب به نظر میرسه..ما سلام کردیم و هممون شروع به خوردن مشروب کردیم.."

❎❎(ببخشید بچه ها خیییلی تیکه های چیزایی که مارتینا گفته رو سانسور کردم...چون واقعا ممکنه به بعضیا ضربه بزنه،کسی مشکل داره نخونه!!بار آخریه که میگم!!کامنت چرتو پرت ببینم که من دارم جلوه زینو بد میکنم یا چیزا دیگه مثل این بد جور برخورد میشه چون گفتم نخونین اگه نمیتونین!)❎❎ خلاصه اون شب زین با این مدل میگذره و مارتینا گفت"اون اصلا نگفته بود که نامزد داره،خیلی مهربون بود و اون شب هیچ نگرانیی نداشت اما از رفتاراش معلوم بود که تحت یک فشار خاصیه"

طبق مصاحبه ی مجله سان با مارتینا اولسن اون زین و لاورن ریچاردسون(همون دختره که اون وسطه عکسش!)رو تو همون کلاب شب 18مارس دیده.

مارتینا"این خیلی احمقانه بود،ساعت 3صبح من و دوستم فقط خواستیم که به اون ویلا برگردیم تا یه بار دیگه ببینیم اونجارو و اونجا بود که زین رو با لاورن دیدیم که خیلی با هم صمیمانه رفتار میکردن"(چیکار کنم?نمیشه یه سری اصطلاحاتم گفت!)

-"من خیلی حسودیم شده بود چون واقعا از زین خوشم اومده بود،اون موقع تو دلم گفتم:من اول با زین بودم!"

-"رفتم و به زین گفتم که اون(لاورن)به نظر خیلی پیر میاد اما اون فقط خندید و زین و لاورن حدود نیم ساعت ناپدید شدن."

-"زین و لاورن خیلی صمیمی تر میشدن??(خیلی صمیمیتر چیه?چرا جنبه ندارین؟ای خداااا)و ساعت 7صبح بود که اونا به اتاق زین رفتن"

طبق گفته ی اون وان دی ساعت 10صبح به هنگ کنگ پرواز داشته.

بعد یه مدت مارتینا عکسش با زین و کازین زین و دوستشو تو اینستا آپلود کرد که با حمله دایرکشنرا مواجه شد?

اون با وحشت ساعت 6:56عصر روز 20مارس به آلبرتو آلورز ایمیل زده بود:

"مردم دارن درباره ی زین از من سوال میکنن!اونا میدونن که من توی خونه و سداکشن بودم اما نمیدونن چه اتفاقی افتاده؛چی کار میتونم بکنم؟آیا باید فقط،جوابشونو ندم؟ امیدوارم همه چی خوب باشه. مارتینا"

در ساعت 3:11 ظهر روز بعد آلبرتو جواب ایمیل اونو داده بوده:

"ممنون که منو در جریان گذاشتی.همونطور که میگی شاید بهتره که واس هیچکدومشون واکنش نشون ندی."

اما بعد از توییت زین در 18مارس راجع به پری، دلسوزی مارتینا نسبت به زین دیگه تموم شده بوده.

وقتی که زین از وان دی جدا شد با همین مجله یعنی سان مصاحبه داشت که گفته بود که چقد پری "دختر خوبیه-خیلی ساپورتش کرد"

2سال پیش همین مجله جریان زین و خدمتکار استرالیایی کرتنی وب رو پخش کرد که اون هم گفته بود اصلا خبر نداشته زین دوست دختر داره!

چند روز پیش هم که عکس زری رو پری گذاشت پرز هیلتون نویسنده ی معروف ترین وب سایت خبر سلبریتی ها زیر عکس کامنت گذاشت:"این محبت و مهربونیتو میرسونه که میتونی زین رو بعد از اینکه با 2تا دختر بهت خیانت کرده ببخشی!"

خداییش دیگه چند بار خیانت؟من اگه نامزدمو ببینم با یه دختر میحرفه 1000جور سین جیمش میکنم دیگه خیانت اونم چندین بااار تو طول این رابطه حکم اعدام میخواد نه سفر به پاریس و عکسای سلفی!!!!?

**الانم نیاین بگین پری دوس داشته ببخشه زین رو!?مثل آددددم فک کنین!فک کنین بی اف دارین بهتون خیانت کنه چند بار میبخشین؟اونم از نوع س**!!

خُب اینطور که مشخص شُده زین خیلی تحت فشآر بوده میخوآسته ی پسر نرمال22سآله بآشه ولی زین وآسش مهم نیست که اون همه دختر خودکشی کردن بی تفآوت از کنارشون رد شه؟
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤χSнιк♛gιяℓχ❤ ، magnolia ، αѕтer
این کلیپ رُ ببینید (:
همه چیرو متوجه میشید (:

ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط αѕтer ، ⓩⓐⓗⓡⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جشنواره موسیقی فجر همدان به حالت تعلیق درآمد/ یک استعفای پر دردسر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان