امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کودک 10 ماهه که 35 وزن دارد + عکس

پسری به نام محمد فقط 10 ماه از به دنیا آمدنش می گذرد اما به طرز فجیعی اضافه وزن دارد .

محمد كوچولو درحالي‌كه فقط 10 ماهه است، 35 كيلو وزن دارد. هادي كوهي، پدر اين كودك مي‌گويد: محمد وقتي به دنيا آمد 3 كيلو بود اما وقتي 6ماهش شد 19كيلوگرم وزن داشت. از آنجا كه نگرانش بوديم نزد پزشك رفتيم. يكي از متخصصان گفت احتمالا به‌خاطر شير مادر است. براي همين در 6ماهگي او را از شير گرفتيم اما پسرم برخلاف ديگر كودكان اشتهاي عجيبي دارد.

او ميگويد: گرسنه كه مي‌شود تاب نمي‌آورد قشقرقي به‌پا مي‌كند كه آن سرش ناپيداست. اين اتفاق و اين ولع عجيب محمد به خوردن غذا باعث شد كه آقاي كوهي دوباره به پزشك مراجعه كند و در نهايت تصميم گرفته مي‌شود كه اين كودك تپل دوباره شير مادر بنوشد. حالا محمد در 10 ماهگي شير مادر مي‌نوشد، البته در كنار غذاي كمكي! پدرش مي‌گويد: پزشكان گفته‌اند بهتر است محمد به پايتخت برود تا آنجا بستري شود چراكه خطر بزرگي تهديدش مي‌كند اما من شغلم آزاد است و خانه‌نشين شده‌ام. به‌خاطر نگهداري از محمد مجبور هستم بيشتر اوقات را در خانه بگذارم. مادرش كه نمي‌تواند به تنهايي اين بچه را‌ تر وخشك كند. اصلا نمي‌تواند تكانش بدهد. خانه‌نشيني من باعث شده مشكلات اقتصادي سر راهمان سبز شود. ديگر نمي‌توانم فرزندم را بستري كنم چراكه از پس پرداخت مخارج دوا‌و‌درمانش بر نمي‌آيم و مانده‌ام چه‌كار كنم.
کودک 10 ماهه که 35 وزن دارد + عکس 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیش از هشت هزار روستای کشور در معرض خطر سیلاب قرار دارد
Heart اقلیم کردستان عراق بیش از ۲۸ میلیارد دلار بدهی دارد
Heart شاخص‌هایی دال بر مداخله خارجی در کشور وجود دارد
  تصورات غلطی که درباره روش‌های پیشگیری از کرونا وجود دارد
Heart بازگشایی مهدهای کودک اجباری است؟
  زمان مهار کرونا به رفتار اجتماعی بستگی دارد
  سفر عجیب این کودک دوساله به دور دنیا
  مقاومت‌هایی در اجرای طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی وجود دارد
  بیماری ناشناخته و بستری شدن ۱۴ کودک در آستارا ، علایم بیماری را بدانید!
  تسهیلات ۱۲ تا ۱۶ میلیونی برای پرسنل مهدهای کودک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان