امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیش بینی ناسا : سه روز تاریکی کامل در جهان !!!!!!

عجب خدا کنه حدالقل درس نمیخونیم واسه 3 روز
تازه بره تو تاریکی برق واسه چیه پس
دل کندن از اون همه عشقی که به تو داشتم
منو به جایی رسوند که حالا ،
تو چشمای یکی دیگه زل بزنمو بگم:
عاشقمی؟!!
خب به درک

emo

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی ناسا : سه روز تاریکی کامل در جهان !!!!!! 3
پاسخ
آگهی
خالی بندیه میخوان مثل جریان سال 2000 بشه که گفتن آخرالزمانه.اون جریان خیلی موسقتر بود تا این حد که مسیحی ها تو کلیسا ها از شدت ترس بندری میزدن آیا دنیا نابود شد؟به جاش سال بعدش اومدن برج دوقلو رو زدن و انداختن گردن مسلمونا هیچکسم چیزی نگفت برای اینکه یه کشور ازبین بره بهتر ازاینه که کل دنیا نابود بشه و درواقع ملتو به مرگ گرفتن تا به درد راضی بشن امیدوارم بگیرید چی میگمBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط **MOHAMMAD**
آی خدا که چقد خندیدم...25r3025r3025r30

نمیدونم چرا انقدر آدمه خنگ اینجان....

اولا هیچ منبعه قابل اعتمادی نیس درباره این خبر...
دوما هیچ علمی اینو ثابت نمیکنه که دنیا 3 روز بدونه خورشید میمونه و بعد یه دنیایه نوین شروع میشه...
سوما وقتی امام زمان ظهور کنه بعد از چندین سال حکومت و حکومت کردن تمامی امامان، قیامت برپا میشه....

به خدا هنوز دارم میخندم..25r3025r3025r3025r3025r3025r30

نمیدونم چرا مردم بدونه فکر کار میکنن...
پاسخ
دروغه دروغه من خودم اینو دادم قبل از ایشون بدون موضوع زدن وو میگم الان دروغه محضه یکی تو فیس بوک زد همه دیدن بهم رسید ناسا هم ردش کرد البته شک و شبه هم هست ولی هنوز قطعی نیست ولی اخر جمله که گفت خوشحال باشیدو راست گفت Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
نه بابا همش دروغه می دونید چرا؟چون که خود ناسا گفته که هر سال این روزاش این اتفاق می افته شما این دفعه توجه کردید!خودش داره به....خوردن می افته هزار تا مطلب توی اینترنت هستش که ناسا گفته که این ها همش شایعه است!Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دیدن قوانین انجمن اینجا کلیک کنید.

برای گفتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادات و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقادات خود روی هر کلمه کلیک کنید

لطفا اسپم ندهید.
باتشکر(kamy)
پاسخ
وایییی...یه دو روز کامل شبه و باید بخوابیم؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط poria77
آگهی
همش شایعست من تو سایت ناسا خوندم که این ها همش شایعست!
عمر دست خداست!
پاسخ
من خودم رفتم تو سایت ناسا گفته اینا شایعست،زمین و سیارات دیگه همتراز نمیشن تا چند دهه ی دیگه م هیچ چیزی رخ نمیده،میخای متنشو کپی کنم بذارم؟؟

سوال) آیا ناسا وقوع تاریکی سرتاسری زمین در تاریخ 23 دسامبر تا 25 دسامبر را پیش‌بینی می‌کند؟
ناسا) قطعا نه. نه ناسا و نه هیچ سازمان علمی دیگری چنین پیش‌بینی نکرده است. گزارش‌های غلطی که در این مورد منتشر شده، ادعا کرده‌اند که چیزی نظیر بروز «به خط شدن گیتی» موجب حاکم شدن این تاریکی می‌شود. اصلا چنین ترازی وجود ندارد (سوال بعد را ببینید). این شایعات برگرفته از یک پیام آماده‌سازی است که «چارلز بولدن» مسئول ناسا منتشر کرده. این پیام بخشی از یک برنامه دولتی است که با هدف بالا بردن آمادگی مردم انجام گرفته، اما هیچ‌گاه در آن صحبتی از بروز تاریکی نشده است.

سوال) آیا این امکان وجود دارد که کرات به نحوی در یک راستا قرار گیرند که بر زمین تأثیر بگذارند؟
ناسا) حداقل تا چند دهه آینده چنین همراستایی رخ نمی‌دهد و حتی اگر هم چنین پدیده‌ای اتفاق افتد، تأثیر آن بز رمین بسیار ناچیز است. به عنوان نمونه، در سال 1962 چنین هم ترازی رخ داد، و دو مورد دیگر هم در سال‌های 1982 و 2000 اتفاق افتاد. در هر دسامبر هم زمین و خورشید با مرکز کهکشان راه شیری هم تراز می‌شوند، اما این یک رخداد سالانه است که هی تبعاتی هم ندارد.
شااااااد باشید!!!!!!!!SmileBig Grin
پاسخ
همش دروغه دروغه یادتونه گفتن پسیو میخوان بندازن روی ماه خرم ننداختند دروغه این چیزا
عشقه نواک جوکوويچ
چاکر همه ي بروبچ فلش خورBig Grin
پاسخ
دليل نميارم ولي اگه هركي عاقل باشه خودش ميفهمه كه همچين چيزي امكان نداره..اول كه قرار بود ساله 2000 زمين نابود بشه حالا ميگن 2012 قراره تاريك بشه امروزم ناسا ميگه 2045 قراره يه شهاب سنگ به زمين بخوره.هيچ كسي نميتونه ايندرو پيشبيني كنه پس فعلا از laife لذت ببر.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart یک زن برای اولین بار فرمانده پروازهای فضایی سرنشین‌دار ناسا شد
  زندگی جهان زیر سایه کروناویروس
  کروناویروس جهش‌یافته حاکم جهان شده است
  مرحله سوم مدیریت مقابله با بیماری کووید 19، سازگاری با کرونا با رعایت کامل دستورالعمل
  ترسناک ترین سلفی جهان !
  زیباترین امضای جهان در گینس ثبت شد (عکس)
  قرنطینه کامل یکی از استان‌های منطقه جازان !
  پیرترین پزشک جراح جهان + عکس
  نوستراداموس هندی و پیش‎‌بینی کرونا، یک سال پیش در یوتیوپ
  پیرترین داماد جهان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان