نظرسنجی: شما بااین نظرات موافقید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7 پاسخ جالب به سوال : عشق چیست ؟

Rainbow 
عشق چیست؟ سئوال جالبیه؟ نه؟ می‌خواهیم با هم بخونیم و ببینیم بچه‌های دوست داشتنی درباره عشق و عاشق شدن چه می‌گویند. بعضی جواب‌ها خنده دارند بعضی‌ها شگفت انگیز اما شما می‌توانید حرف‌های بسیاری را در این جملات کوتاه بچه‌ها درک کنید. پس من تصمیم گرفتم که خنده دارترین زیرکانه ترین این جمله‌ها رو برای شما بنویسم. امیدوارم لذت ببرید!
۱٫وقتی مادربزرگم رماتیسم گرفت دیگه نمی‌تونست خم بشه و ناخن هاشو بگیره پس پدربزرگم این کارو براش انجام میده حتی وقتی که اونم دستاش رماتیسم گرفت بازم این کارو ترک نکرد. من فکر می‌کنم این عشقه!

Heart

۲٫عشق یعنی وقتیکه میری بیرون و خوراکی می‌خوری و به کسی که کنارت نشسته از سیب زمینی سرخ کرده‌ات میدی بدون اینکه فکر کنی اونم بهت خوراکی میده یا نه!

Heart

۳٫عشق یعنی اینکه همش اینو اونو ببوسی بدون اینکه از بوسیدن خسته بشی. اینکه همش بخوای با کسی که دوستش داری باشی و ازش جدا نشی! این عشقه!

Heart

۴٫مادرم میگه من دنبال مردی هستم که مهربون باشه! اما من می‌خوام براش مردی پیدا کنم که قدبلند و خوش تیپ باشه!

Heart

۵٫ عشق یعنی اینکه هیچ وقت به کسی که دوستش داری “نه” نگی!!!- شما باورتون میشه اینو یه بچه گفته باشه!!!

Heart
۶٫عشق تو رو پیدا می‌کنه؛‌حتی اگر تو دنبالش نگردی. من از وقتی که پنج سالم بود همش خودمو از عشق قایم می‌کردم اما دخترا همش دنبال من بودن!!

Heart

۷٫عشق یعنی وقتی که مامانم واسه بابا قهوه درست می‌کنه و قبل از اینکه اونو بهش بده یه خورده شو می‌چشه تا مطمئن بشه مزه‌اش خوبه.
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

پاسخ
 سپاس شده توسط MINA JOON ، *Nafas* ، orkideh ، *GANDOM* ، عارفه ، پيشي ي ملوس ، MissLone ، arash dj ، هلیا جان ، فرشته ي كوچولو ، justin.l ، بهاره 1377 ، r.kh ، هاناجون ، ...asall... ، ana16 ، عليرضا1 ، nilo0far ، آرامش ، سارا10 ، ÐeaÐ GiЯl ، elnaz-s ، ღSηow Princessღ ، ***Z.E*** ، *mehrzad* ، *setare* ، Alijah-1994 ، killer angels ، هستی17. ، بیتا****** ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، єη∂ℓєѕѕღ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Prometheus ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
عکساش نمیادعزیزم درستش کنBlush
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط Snow-Girl ، هلیا جان ، *setare* ، هستی17.
به نظر من عشق پایدار همیشه از یه تنفر سر چشمه میگیرند.
من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو
پیش من جز سخن شمع و شکر هیچ مگو
پاسخ
 سپاس شده توسط nilo0far ، شکوفه2 ، *setare* ، هستی17.
عشق طعم تلخ وشیرین زندگی ستHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7 پاسخ جالب به سوال : عشق چیست ؟ 1
سپاس یادت نره عزیزمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، *setare* ، هستی17.
عشق چیزی است که معلوم نیست پایان خوبی داره یا نه ولی چه خوب باشه چه بد هم بهای سنگینی داره هم به ادم ضربه روحی میزنه جالب اینجاست خود به خود به ته عشق فرو میریcryingcryingHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط بهاره 1377 ، fkariminasab ، *setare* ، هستی17.
عشق چيست؟ عشق يعني در حالي كه انتظارش را نداري وحتي كسي كه از ش نفرت داري يك لحظه مي بيني كه همه ي هست و نيستت شده p336:p318:c24HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، *setare* ، هستی17. ، leilajoon♥♥ ، بیتا******
آگهی
به نظرمن عشق ازيه تنفرشروع ميشه مثلاخودمو مثال ميزنم:من توي يه بازي كه هم دختراهستن هم پسرا مثل اينجا هميشه باپسرادعواداشتم وچون اولين دختري بودم كه رفته بودم اون جاهمه ازم خوششون اومده بود وپيغام دوستي ميدادن ومن هم براي اينكه ازيتشون كنم ميگفتم باشه وسنمم ودروغ ميگفتم ويه دفعه درشون ميزدم ولي يه روز يكي يه پيام اون لحضه قلبم تندتند ميتپيدواين شدكه عاشق شدمHeart
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطفابخونيدزياده ولي هم راسته هم قشنگه
خـــدایا پرسشی دارم .....
رها کن آســمان ها رآ، بیــآ اینجا قضاوت کن
بـــــبیـــنم در زمین یک مرد پیدا میکنی یا نـــــه؟
تو هم مثل همه امروز و فردآ میکنی یا نــــه؟
بندگـــآنت را از ننگ آدم بودن و بیهوده فرسودن
مٌبـــَرآ میکنی یا نـــــه؟
بـــــــرآی آخــــــرین پرســــش .....
قیـــــآمت را بـــــگو، مردآنـــــــه، برپا میــــــکنی یا نـــــه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط justin.l ، ...asall... ، انالی ، *setare* ، هستی17. ، بیتا******
..
ز روی کینــه نیــست اگــر...

خنجــر بــه

..سینــه ات می زننــد ،

ایـن مردمــــان تنـــها بــه شــرط چاقـــو ، دل مـــی برند!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Snow-Girl ، ps3000
وقت خريدن لباس هاي پاييزي دقت کنيد :
لباس هايي با جيبهاي بزرگ
به اندازه ي دو دست !
شايد همين پاييز عاشق شُديد . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Snow-Girl ، ps3000 ، leilajoon♥♥
بگذار غرورم
در تمام کوچه پس کوچه های این شهر
هر روز بدون تو
بشکند . . .
من تنهایی ام را
بعد از تو
به هیچ کس حواله نخواهم داد . ///
پاسخ
 سپاس شده توسط Snow-Girl ، ps3000 ، leilajoon♥♥

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان