امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فـرهنگ فـلـشـ3ـخـوری (ویژه گفتگوی آزاد)-صـ5ــ-

خب حـرف زدن خیلی آسـونه بـآید سعی کنیم بتونیم این حـرفـآیی که به عنـوآن فـرهنگ گفته میشه رُ عملـی کنیم. منظـورمم فـرد خـآصی نیس کلـی میگم به خـودتون نگیرین :> ((=

همه اگه نگم ، نصف بیشتر کسـآنی که میـآن اینجـآ و میخـونن و شـآیدم نظـر میدن و انتقـآد میکنن ؛ روحیه ی فـرهنگی و سـآزندگیشون فقط بـآسه همون لحظس ! بعـد که میرن یه تـآپیک دیگه همش یـآدشون میره و میشن همون آدم گذشته یـآدشونم که بیـآد میگن بیخیـآل کی عمل میکنه !! البته هستن کسـآنی که وآقعــا حرفـآشونو بـآوردآرن و عملم میکنن ..

خـوآستم بگم اگه چیزی میخـوآیم بگیم ، بهتره اول فک کنیم ببینیم خـودمون چقد میتونیم مرد عمل بـآشیم .. بعـد بگیم ! وگـرنه حـرفـو عمه ی قلـی هم میتونه بزنه ._.*

خلـآصه اینکه دوستــآن فـآعـــل بـآشـیـن فـآعـل :v
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Titiw ، ( lιεβ ) ، Berserk ، ♥h@di$♥ ، Ֆℋ£¥∂α ، spent † ، PISHY ، Tɪɢʜᴛ ، r.hadis ، Roxanna ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Interstellar ، eɴιɢмαтιc
آگهی
گفتگوی آزاد که یه داستانه دراااااااااااز داره |||:
خب من خودم حدوده 2 ساله اینجا عضوم ...
اون اوایل زیاد تو گ.ا نمیومدم ولی وقتی که معتاد گ.ا شدم وقتی بود که تو و فاطی و آیسان رو دور بودین ! ._.
منم که کاربر عادی |:
با کلی اهمو اوهوم سلام کردم دیدم کسی ج نداد باز سلام کردم کسی ج نداد باز سلام کردم کسی ج نداد D:
تا اینکه فهمیدم سپاس جواب سلامه |:
اهورا میگم یه تاپیک راجبه از هم گسستگی سلول های تهدانی بزن D: خیلی به درد بکس انجمن از جمله خودم میخوره (=
خلاصه اینکه بعد یه مدت منم جا افتادم ولی چن روز پیش که باز رفتم تو گ.ا دیدم باز دوباره همون آش شده همون کاسه -_-
با این تفاوت که دیگه حتی با سپاس جواب سلام نمیدن ///:
از بس همه خودشونو میگیرن (به خودتون نگیرین |: ) آدم نمیدونه چجوری 4 تا دوست جدید پیدا کنه |:
قبلا خیلی ساده پ.خ میدادم سلام با من دوس میشی ؟ ._.
الان دیگه انقد همه پروفایلا پافو دافو شاخن آدم اصن نمیتونه با آدم جدیدی دوس شه ! اصن نمیدونه چیکار کنه -__-
خلاصه اینکه تاپیک پر محتوا و بحث برانگیزی بود !
زیاد گفتم بابای ._.
خسته نباشی (:
 سپاس شده توسط Berserk ، ( lιεβ ) ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ♥h@di$♥ ، Ֆℋ£¥∂α ، Mïņ̃†êR ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، r.hadis ، || Mιѕѕ α.η.т || ، βΑllεяiηΑ♡ ، Archangelg!le ، ƝeGaЯ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، eNorto ، . . . P oo R ! A . . . ، Medusa ، _Lσѕт_
سلام

درمورد تاپیک گ.ا از اول هم یکسری افراد خاص داخلش چت میکردند و کسیو راه نمیدادن داخل بحث هاشون یعنی از همون گ.ا یک اگر ببینید ....

توی یدوره زمانی دیگه این قانون برداشته شد یکسری افراد کاملا حذف شدن و کاربرا اجازه ورود پیدا کردند(بنده اون زمان سمت روابط عمومی فلشخور رو داشتم) تقریبا تابستون دوسال پیش که حتی هر چتروم به دوساعت نمیکشید صفحاتش باز نمیشد دیگه چتروم بعد رو میزدن 

تا اینکه بازم اون افراد رفتن به علت درس و .... و یکسری افراد دیگه که حس شاخ پنداری داشتند جایگزین شدند و روال قبل به صورت معمول برگشت و افراد تازه، وارد نمیشدن جو هم خیلی بد بود یعنی واقعا چتها قابل خوندن نبود کلی تلاش صورت گرفت تا اونا درست شد.کاربران هم که اینو میدیدن داخل تاپیک هاشون چت میکردند و اوضاع داغون ....

الان هم که یکم کم رنگ شده چون کسی نیست استقبالی انجام بده  یا بحثی با افراد جدید راه بندازه بهتره دوستان قدیمی و نویسنده هامون یکم به پررنگ شدن و رونق گرفتن چتروم کمک کنند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Spell † ، Berserk ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ( lιεβ ) ، PISHY ، Tɪɢʜᴛ ، ♥h@di$♥ ، Ֆℋ£¥∂α ، an idiot ، r.hadis ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Faust ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، # αпGεʟ ، Brooklyn Baby ، Medusa
خُـدآیـی ایـن کـه گُـفـتـی دُخـتـره تـآ مـیـآد حـرف بـزنـه بَـرآش حَـرف دَر مـیـآرَن رآسـه |:

وآلـآ مَـن مـیـتـرسَـم بـیـآم تُ گ.آ بـآ پِـسَره حَـرف بِـزَنَـم !

هِـی مـیـگَـم نَـکُـنـه الـآن یـکـی بـیـآد بـبـیـنـه بِـره بـه دوس دُخـتَـرِش چِـرتُ پـِرت بـگـه مَـن بـآعِث دَعـوآشـون شَـم

بِـخـآطِر هَـمـیـن مـشـیـنَـم مِـث بَـچِ آدَم نِـگـآ مـیـکُـنـم یِ دُُخـتَـر بـیـآد بَـعـد مـیـرم سـلـآم مـیـکـنـم |:

دَر مـورد آیـسـآنَـم مُـوآفِـقَـم مَـن خـودَم خُـدآیـی بـآ آیـسـآن 5 تـآ جُـملـه بـیـشـتَـر حَـرف نَـزَدَم

اَمـآ قَـبـل اَز اون ایـنـقَـد تُ اَد لـیـسـتـآ دیـده بـودمـش بِـش جَـذب شُـده بُـودَم و دوس دآشـتـم بـآش آشـنـآ شَـم

هـیـچـی دیـه خـیـلـی چِـرتُ پِـرت گُـفتَـم خُـدآفِـس ._.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Navisa. ، ( lιεβ ) ، ♥h@di$♥ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، βΑllεяiηΑ♡ ، # αпGεʟ ، Medusa
(17-06-2015، 1:35)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خُـدآیـی ایـن کـه گُـفـتـی دُخـتـره تـآ مـیـآد حـرف بـزنـه بَـرآش حَـرف دَر مـیـآرَن رآسـه |:

هِـی مـیـگَـم نَـکُـنـه الـآن یـکـی بـیـآد بـبـیـنـه بِـره بـه دوس دُخـتَـرِش چِـرتُ پـِرت بـگـه مَـن بـآعِث دَعـوآشـون شَـم

بِـخـآطِر هَـمـیـن مـشـیـنَـم مِـث بَـچِ آدَم نِـگـآ مـیـکُـنـم یِ دُُخـتَـر بـیـآد بَـعـد مـیـرم سـلـآم مـیـکـنـم |:

سارا اينطورى هم كه ميگى نيس.

اين به رفتار خودت بستگى داره كه چطور شخصيت خودت رو نشون بدى 

بعضى از دخترا هستن تا يه پسر ميبينن سريع فك ميكنن چه خبره نيومده

برا خودشون شاهزاده پيدا كردن كه البته اين بيشتر براى كاربراى تازه وارده

دسته دوم دخترايى هستن كه با پسرا حرف ميزنن ولى درعين حال ميدونن چجورى رفتار كنن كه باعث سو تفاهم نشه

اجتماعى باش ولى درعين حال سرسنگينى خودتم داشته باش (البته خودتم زياد نگير بعدا برات حرف دربياد |: )
فـرهنگ فـلـشـ3ـخـوری (ویژه گفتگوی آزاد)-صـ5ــ- 6
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ( lιεβ ) ، Titiw ، PISHY ، Berserk ، Tɪɢʜᴛ ، ຖēŞค๑໓ ، ♥h@di$♥ ، Ֆℋ£¥∂α ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Archangelg!le ، Interstellar ، # αпGεʟ ، Medusa
(17-06-2015، 9:26)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2015، 1:35)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا اينطورى هم كه ميگى نيس.

اين به رفتار خودت بستگى داره كه چطور شخصيت خودت رو نشون بدى 

بعضى از دخترا هستن تا يه پسر ميبينن سريع فك ميكنن چه خبره نيومده

برا خودشون شاهزاده پيدا كردن كه البته اين بيشتر براى كاربراى تازه وارده

دسته دوم دخترايى هستن كه با پسرا حرف ميزنن ولى درعين حال ميدونن چجورى رفتار كنن كه باعث سو تفاهم نشه

اجتماعى باش ولى درعين حال سرسنگينى خودتم داشته باش (البته خودتم زياد نگير بعدا برات حرف دربياد |: )

طـرز فـکـره آدَمـآ فَـرق دآره هـر کـی یـه بَـردآشـتـی اَز یـه رَفـتـآر مـیـکُـنـه

حـآلـآ آدَم هَـر جـوری رَفـتـآر کُـنـه

خـوده مَــن وَقـتـی دآرَم شُـوخـی مـیـکُـنـم دیـگـه اَهَـمـیَـت نِـمـیـدَم دآرَم چــی مـیـگَـم

چـون مـیـدونَـم شـوخـیـه

حـآلـآ یـکـی یـه دَفـه بـیـآد یـه جُـمـلـه یِ مَـن رُ کـه اَگـه مَـربـوط بـه حـرف هـآیِ قَـبـلـی بـآشـه مُـشـکِـلـی نَـدآشـتـه بـآشـه اَمـآ بـه تـنـهـآیـی مَـنـظـور بَـدیـُ بِـرِسـونـه

بَـعـد ایـن جـمـلَـرُ بِـره بـه دوس دُخـتـر یـآرو مُـنـتَـقِـل کُـنـه (نِـمـیـدونَـم تـونِـسـتَـم مَـنـظـورَمُ بِـرِسـونَـم یـآ نَ )
 سپاس شده توسط ♥h@di$♥ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Navisa. ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ
آگهی
دوستان شما خودتون الان تاپیک رو چتروم کردید ...

تکرار نشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Berserk ، Ֆℋ£¥∂α ، ( lιεβ ) ، Archangelg!le
خا کنه رعایت کنن
منم بعضی چیزارو رعایت نمیکنم خدایی
سعی میکنم از این به بعد رعایت کنم 
ممنون اهورا
رئال الوچه نیست بهش نمک 
بزنی،بازیچه نیس بهش کلک بزنی
رئال مقدسه باید جلوش زانو بزنی
واقعا راسته الان تاپیک زدم دیدم جواب اومده کلی ذوق کردم میبینم طرف نوشته چه مسخره
خب تو ذوق آدم میخوره
خیلی ناراحت شدم
فـرهنگ فـلـشـ3ـخـوری (ویژه گفتگوی آزاد)-صـ5ــ- 6

ولی از اینا بگذریم چقد فلش عوض شده | :
یادش بخیر اولین بار که رفتم گ.آ هیشکی محل سگم نزاش دقیقا سال بعدش همونا که آدم حسابم نکردنم کسی آدم حسابشون نکرد | :
احساس میکنم یکم بیش از اندازه داره به این تاریخ عضویت و دوستِ مدیر یا نویسنده داشتن یا آواتارو امضا توجه میشه بقیه رو کسی آدم حساب نمیکنه | :
کلا بهتون بر نخوره کُلی گفتم \ :
قبلا یه اکانت داشتم رمزش یادم رفت این اکانتمو ساختم تازگیا رمزش یادم اومد رفتم سر زدم دیدم کلی درخواست دوستی قدیمی دارم از شاخای الان فلش گاگولای قبلا فلش ( آغا بازم میگم بر نخوره بتونا (: )
الان دقیقا همونا همچی خودشونو میگیرن | :
زیاد حـ زدم شرمنده یه لیوان آب زرشکه سان استار لطفا (: <:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Interstellar ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ƝeGaЯ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Berserk ، SIMPEL ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، # αпGεʟ ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Medusa ، Jack Daniel'ѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان