امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عامل جنايت 10 هزار تومانی قصاص شد

#1
رد 45ساله اي که به خاطر طلب 10 هزار توماني اش از يک جوان 26ساله او را با ضربه چاقو در کوچه معروف به «غربت ها» کشته بود در زندان مرکزي مشهد به دار مجازات آويخته شد.

روزنامه خراسان: مرد 45ساله اي که به خاطر طلب 10 هزار توماني اش از يک جوان 26ساله او را با ضربه چاقو در کوچه معروف به «غربت ها» کشته بود در زندان مرکزي مشهد به دار مجازات آويخته شد.

نوزدهم شهريور سال 1391 موتورسوار 45 ساله اي که همسرش ترک نشين آن بود وارد بولوار توس مشهد شد و در کوچه معروف به «غربت ها» توقف کرد. همسر اين مرد کنار موتورسيکلت ايستاد و او به يکي از پاتوق هاي معتادان رفت تا 10 هزار توماني را که بابت مواد مخدر از يک معتاد ديگر طلب داشت بگيرد اما در اين ميان مرد 45 ساله که از بي توجهي جوان 26ساله به خواسته او عصباني شده بود چاقوي بزرگي را بر پيکر او فرو کرد و سعي داشت از محل حادثه فرار کند. در همين حال معتادان ديگر که متوجه ماجرا شده بودند از فرار او جلوگيري کردند. مرد 45 ساله که ديگر راه گريزي نداشت چاقوي خون آلود را به همسرش داد تا آن را مخفي کند.

اين گزارش براساس اعترافات متهم در مراحل بازجويي حاکي است: همسر موتورسوار نيز به طرف منزلشان گريخت و چاقوي خون آلود را شست تا اثري از خون روي آن نماند. وقتي ماموران اورژانس با تماس شهروندان به محل حادثه رسيدند مشخص شد که جوان 26 ساله علايم حياتي ندارد و به قتل رسيده است. دقايقي بعد ماموران کلانتري کاظم آباد عازم محل درگيري شدند و با دستگيري متهم مراتب را به قاضي اسماعيل شاکر (قاضي ويژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه) اطلاع دادند.

عقربه هاي ساعت 12:30 ظهر را نشان مي داد که مقام قضايي تحقيقات خود را درباره چگونگي اين جنايت آغاز کرد. در بررسي هاي مقدماتي آلات و ادوات استعمال «شيشه» که در محل جنايت وجود داشت جمع آوري شد و موتورسوار معتاد نيز به صراحت ارتکاب قتل را پذيرفت.

او در اعترافات خودمدعي شد: مقتول 10 هزار تومان از من گرفته بود تا برايم مواد مخدر بخرد اما پولم را پس نمي داد. من براي گرفتن پولم به اينجا (کوچه غربت ها) آمدم ولي او از شدت خماري به ديوار تکيه داده بود و هر کاري مي کردم پاسخي نمي داد به همين دليل با چاقوي دسته بلند ضربه اي به او زدم که نقش بر زمين شد ولي خودم هم نفهميدم اين ماجرا چگونه رخ داد.

بنابراين گزارش، متهم اين پرونده جنايي پس از تکميل تحقيقات قضايي در دادگاه کيفري استان خراسان رضوي محاکمه و به قصاص نفس محکوم شد. راي صادره از سوي دادگاه با اعتراض وکيل متهم مواجه شد و اين پرونده براي رسيدگي دقيق تر به ديوان عالي کشور ارسال شد، اما قضات ديوان عالي نيز راي دادگاه را تاييد کردند.

گزارش خراسان حاکي است با فراهم شدن مقدمات اجراي حکم، متهم اين پرونده جنايي در زندان مرکزي در حالي که مقامات اجراي احکام دادسراي مشهد نيز حضور داشتند پاي چوبه دار رفت و به مجازات رسيد.
 
پاسخ
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ .
آگهی
#2
Exclamation 
ردی از کنش هایی که ریشه در توهمات والا دارد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بی ام دبیلو 3 میلیارد تومانی در تهران له شد (عکس)
  کلیسا، عامل احتمالی شیوع کرونا در فرانسه
  مراسم عقد زندانی محکوم به قصاص نفس برگزار شد/ درخواست عروس از خیران برای نجات داماد
  مـَرد اسیدپاش به قصاص چشمـ محکوم شُد!
  پسر جوانی که بدنبال متلک گویی به یک دختـَر ،برادر اورا هم کُشته بود،از قصاص نجات یافت
  مرد هزار چهره پایتخت دستگیر شد/ کلاهبرداری میلیاردی از ثروتمندان تهران + عکس
  عامل قتل سریالی 21 زن پای چوبه دار
  اعـدام برای عامل جنایت در جنـگل نکا
  بلوتوث سیاه عامل قتل مرد جوانـ ..
  مردی که به خاطر چند خرمالو همسایه اش را کشته بود ، از قصاص نجات یافت

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان