امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عنایتی: هیچ وقت برانکو را از ته دل نمی‌بخشم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنایتی: هیچ وقت برانکو را از ته دل نمی‌بخشم 1
یک مصاحبه قدیمی؛
عنایتی: هیچ وقت برانکو را از ته دل نمی‌بخشم
کاپیتان این روزهای استقلال معتقد است شاید برانکو آن زمان فکر می‌کرده اگر حمایت علی دایی را از دست بدهد او را برش می‌دارند.

هیچ بازیکنی در دربی بدون انگیزه به میدان نمیاید،حتی اگر دربی مانند دربی 80 بی‌اهمیت و بی‌خاصیت باشد. اما در دربی 80 بازیکنی است که انگیزه‌اش فقط بخاطر حضور در دربی نیست بلکه او میخواهد انتقام زندگی فوتبالی‌اش را از مربی حریف بگیرد. رضا عنایتی. مهاجمی که در زمان حضور برانکو پشت خط علی دایی ماند و بارها و بارها در مصاحبه‌هایش از این حسرت فوتبالی‌اش یاد کرد. بازیکنی که هت تریک کرد،اقای گل شد،بهترین گلزن لیگ برتر شد اما باز هم نتوانست پیراهن تیم ملی را بدست بیاورد تا در یک مصاحبه بگوید:«من حتی اگر زبانی هم بگویم که برانکو را حلال کردم اما ته دلم او را نبخشیده‌ام.»

او از این که سالها زیرسایه دایی ماند از برانکو دلگیر است نه از علی دایی:«اگر بازیکنی با وجود افت و ضعیف شدن بازهم در ترکیب اصلی قرار میگیرد از بی‌عرضگی سرمربی است وگرنه یک بازیکن همیشه دلش میخواهد بازی کند و تقصیری هم ندارد.» اما از نظر عنایتی چرا برانکو همیشه به دایی بازی میداد؟« بعضی از مربیان دوست دارند به هر صورتی که شده باشند و برای ماندن در ایران شما باید آدم داشته باشید. اگر آدم نداشته باشی زود برت می‌دارند و این یک واقعیت است.شاید سرمربی آن زمان فکر می‌کرده اگر حمایت علی دایی را از دست بدهد او را برش می‌دارند. این طرز تفکر بود که وجود داشت و من نمی‌دانم بگویم که علی دایی نفوذ داشته یا نه.»

عنایتی در بازی فولاد و استقلال زمانی که برانکو برای دیدن بازی به ورزشگاه آمده بود هت تریک کرد و هر بار با دستانش به چشمانش اشاره کرد و از سرمربی تیم ملی خواست که او را ببیند اما برانکو ندید. شاید مهاجم کهنه‌کار استقلال این بار کاری کند که برانکو هیچ وقت نام او را از یاد نبرد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  گاف برانکو در تیم ملی عمان جنجالی شد
  دست مجیدی روی هافبک مورد علاقه برانکو
  واکنش وکیل برانکو به اظهارات رسول‌پناه!
  رضاییان عامل حضور برانکو در پرسپولیس! (عکس)
  یک پرسپولیسی دستیار برانکو در تیم ملی عمان شد
  خواجوند: در پرونده برانکو جای هیچ نگرانی نیست
  برانکو: روزهای سختی را تجربه می‌کنیم
  اقدام تحسین‌برانگیز نکونام؛لیگ برگزار نشود،دستمزدم را می‌بخشم
  ادعای عجیب گزینه مدیرعاملی پرسپولیس: برانکو را بر می‌گردانم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان