امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برانکو: برد دربی گرامی ترین پیروزی من بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برانکو: برد دربی گرامی ترین پیروزی من بود 1

سرمربی پرسپولیس؛
برانکو: برد دربی گرامی ترین پیروزی من بود

برانکو ایوانکوویچ از برد تیمش در دربی پایتخت خوشنود است و خوشحالی‌اش را از پایان خوب لیگ برتر برای تیمش اعلام می‌کند.
 سرمربی کروات پرسپولیس که موفق شد در آخرین هفته لیگ با ارایه بازی هدفمند تیمش را برنده دربی کند در پاسخ به این سوال که برد این دربی بهتر بوده یا پیروزهای قبلی‌اش به همراه تیم‌های دیگر گفت: من مدت زیادی است که مربیگری می‌کنم و مطمئنا در این مدت بازی‌های بزرگ و تورنمنت‌های زیادی را تجربه کرده‌ام و موفقیت های زیادی داشته ام مثل صعود به جام جهانی، تلاش برای کسب مقام سومی جام جهانی، موفقیت با دینامو در اروپا و مسابقه با آژاکس قهرمانی با شاندونگ در چین، ولی قاطعانه می‌گویم این برد یکی از گرامی‌ترین پیروزهای من بود.

برانکو ایوانکوویچ در ادامه درباره برنامه‌هایش برای پیروزی در این بازی گفت: کاملا سازمان یافته بازی کردیم و در طول هفته برنامه‌های این بازی را مرور کردیم. بازیکنانم شایسته و سزاوار این برد بودند چون آموختن را دوست دارند و برای آن تلاش می‌کنند. این برد حاصل یک ماه تمرین و انرژی بود که ما و بازیکنان آن را انجام دادیم.

وی ادامه داد: بدون میل و اراده آنها این مساله امکان‌پذیر نبود و آنها با قلب و اراده خود این نتیجه را رقم زدند. خیلی از آنها اولین بازی خود در این دربی را تجربه می‌کردند و من شخصا از آنها کاملا راضی‌ام و نتیجه شایسته تلاش آنهاست.

برانکو ایوانکوویچ که سابقه حضور روی نیمکت تیم ملی را دارد درباره عدم دعوت محمد نوری به تیم ملی توسط کارلوس کی‌روش گفت: من نمی‌توانم درباره لیست گسترده تیم ملی صحبت کنم اما محمد نوری بازیکن بسیار زحمتکشی برای ما بوده و هست. او پیش از همه در تمرین حاضر می‌شد و دیرتر از همه تمرین را ترک می‌کرد. او یک رهبر برای تیمم بود و هست. نوری مثل یک 20 ساله در عین 30سالگی بود و برای کیفیت بالای او بسیار خوشحالم. کافی است به انگیزه و انرژی بالای او در دقیقه 90 دیدار برابر استقلال توجه کنید که مثل یک جوان 20 ساله تکل می‌زد و جنگجویانه به دنبال تثبیت برد تیم بود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام اسکوچیچ؛ فقط پیروزی! شوخی نداریم
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر محتمل است؟
  آرتتا: این پیروزی متعلق به بازیکنان است
  گاف برانکو در تیم ملی عمان جنجالی شد
  دست مجیدی روی هافبک مورد علاقه برانکو
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر
  دومین پیروزی متوالی آنتورپ با کلین شیت بیرانوند.
Thumbs Down برنده دربی ۹۴ ام(۲۲دی ۹۹ ) کدام تیم است؟پیشبینی کنید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان