امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دی‌ماریا: از عملکرد این فصلم راضی نیستم

دی‌ماریا: از عملکرد این فصلم راضی نیستم

آنخل دی ماریا، هافبک منچستریونایتد عنوان کرد که از فصل بسیار ضعیفی که در منچستریونایتد سپری کرده بسیار ناراحت است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دی‌ماریا: از عملکرد این فصلم راضی نیستم 1

به گزارش "ورزش سه"، هافبک آرژانتینی با انتقال 82 میلیون یورویی اش، رکورد نقل و انتقالات لیگ برتر را جا به جا کرد ولی عملکرد بسیار ضعیفی در فصل اول حضورش در این تیم داشت و نتوانست نقش کلیدی در تیم فان خال ایفا کند. او 10 پاس گل برای هم تیمی هایش ارسال کرده که تنها فابرگاس آمار بهتری از او دارد ولی خودش نیز معتقد است که فصل خوبی سپری نکرده است.

او گفت:" از فصل اولم در انگلیس خوشحال نیستم. من از رئال مادرید با جام به اینجا آمدم و این فصل برای من خیلی بد بود.ناراحتم زیرا می‌خواستم بهتر کار کنم. هواداران در انگلیس، دی‌ماریا ی واقعی را ندیده اند. می‌دانم که می‌توانم در سطحی بهتر ایفای نشق کنم. امسال به اندازه کافی خوب نبودم. هماهنگ شدن با فوتبال انگلیس آسان نیست. همه به من می‌گفتند که فصل اول برای خارجی ها سخت خواهد بود و این حقیقت دارد. چالش من برای یک سال نیست بلکه می‌خواهم به تاریخ منچستریونایتد بپیوندم. رویای من قهرمانی در لیگ برتر و چمپیونزلیگ است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دی‌ماریا: از عملکرد این فصلم راضی نیستم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)
  کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم
  عبداللهی: رفیق نیمه راه خطیبی نیستم
  شکست سنگین آنتورپ. عملکرد بسیار ضعیف بیرانوند.نمره۴.۷
  عکس/ دی ماریا در حال خرید نوشابه‌های یکی بخر دو تا ببر!
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی
  عملکرد هیات‌های کشتی زیر ذره‌بین علیرضا دبیر
  یک سوم "حق" پخش، فوتبال را راضی می کند؟
  انصاری‌فرد: از عملکردم در السیلیه راضی‌ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان