امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خالقان Fallout قرار بود بازی Mad Max را بسازند

خالقان Fallout قرار بود بازی Mad Max را بسازند 1

به تازگی مشخص شده که استودیوی افسانه ای Interplay Entertainment که به خلق بازی های بزرگی از جمله Fallout ،Baldur's Gate و The Bard's Tale شهرت دارد، قرار بوده یک بازی ویدئویی بر اساس فیلم Mad Max: Fury Road بسازد ولی شرکت EA کار آن ها را خراب کرده است !

بازی ساز بزرگ و بنیانگذار استودیوی Interplay Entertainment یعنی "Brian Fargo" به سایت Kotaku گفته است: "من و خالق Mad Max یعنی George Miller با یک پرواز شخصی به استودیوی Universal واقع در کشور کانادا سفر کردیم.
Universal در آن زمان نیمی از مالکیت Interplay را در اختیار داشت. جلسه من با George Miller در حدود سه ساعت طول کشید.
Mad Max 2 - The Road Warrior فیلم مورد علاقه من در دهه 80 بود. من هنوز هم این فیلم را بارها و بارها تماشا می کنم و یکی از طرفداران George Miller هستم.
اتمسفر Mad Max بسیار شبیه به Wasteland و Fallout بود و ما عاشق ساخت بازی Mad Max بودیم."
بنابر گفته های Brian Fargo مشخص شده است که George Miller نسخه ای از فیلمنامه Mad Max: Fury Road را در اختیار استودیوی Interplay قرار داده بود تا آن ها بر اساس داستان این فیلم، یک بازی در سبک Wasteland و Fallout بسازند.
نکته ناراحت کننده اینجاست که شرکت EA به محض خبردار شدن از توافق Brian Fargo و George Miller، یک پیشنهاد 20 میلیون دلاری برای دریافت حق امتیاز Mad Max به George Miller پیشنهاد داد.
اینگونه بود که بازی Mad Max به چنگ EA افتاد !
به گفته Brian Fargo مشکل اینجا بود که ساخت فیلم Mad Max: Fury Road به آشوب کشیده شده بود و سال های زیادی طول کشید تا درگیری های دو شرکت قدرتمند Fox و .Warner Bros به پایان برسد و تولید فیلم آغاز شود.
این نکته قابل ذکر است که فیلم Mad Max: Fury Road به تازگی در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمده و با استقبال خیره کننده تماشاگران و منتقدان رو به رو شده است.
نمره متاکریتیک این فیلم نیز بسیار شگفت انگیز می باشد و تا کنون به امتیاز 89 رسیده است. چنین نمراتی برای یک فیلم اکشن، بسیار عجیب است.    
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  گزارش: بازی Battlefield 6 در زمان مدرن قرار دارد
  بازی Dying Light 2 در مراحل پایانی توسعه قرار دارد
  عکس‌هایی از بازی Mafia 2 Definitive Edition برروی فروشگاه مایکروسافت قرار گرفت
  روند ساخت بازی Payday 3 تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است
  بازی Everwild به مدت سه سال در دست توسعه قرار داشته است
  پیش‌بارگذاری Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered در دسترس قرار گرفت
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند
  استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky از عرضه‌ی محتوای بلندپروازانه برای بازی در سال ۲۰

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان