امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مجازات اعدام برای دختر و مادر قاتل

مادر و دختر 16 ساله که در جنایتی هولناک پدر خانواده را با 44 ضربه چاقو به قتل رسانده بودند، پس از محاکمه در دادگاه کیفری به قصاص محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهسا و فریده متهم هستند خرداد سال گذشته پدر خانواده به نام حسن را با 44 ضربه چاقو به قتل رسانده اند.

صبح امروز جلسه دادگاه متهمان در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد که مادر و دختر با قبول اتهام خود مدعی شدند به دلیل مخالفت مقتول با ازدواج دختر 16 ساله دست به این جنایت زده اند.

فریده در تشریح ماجرا گفت: دخترم سه خواستگار داشت که دو تن از آنها را شوهرم به دلایلی رد کرد. سر خواستگار سوم باز هم حسن با ازدواج مهسا مخالفت کرد. زمانیکه با شوهرم صحبت می‌کردم مهسا حرف های ما را شنید او علاقه زیادی به خواستگارش داشت و تهدید کرد یا باید پدرش را بکشیم یا از خانه فرار کنم من هم فریب حرف های دخترم را خورده و قبول کردم در قتل حسن با او همکاری کنم.

مهسا هم با قبول اتهام خود اظهار داشت : من عاشق خواستگارم بودم اما پدرم مدعی بود او معتاد و دروغگو است و به همین خاطر مخالف ازدواج ما بود. من نقشه قتل را طراحی کرده و آن را به مادرم گفتم که او هم سریع قبول کرد مادرم سه ضربه به پدرم زد و بقیه ضربات را من وارد کردم. نمی دانم چند ضربه زدم اما بخاطر دارم ضربات زیادی را به بدن پدرم زدم.

بعد از آخرین دفاعیات متهمان رئیس دادگاه ختم رسیدگی به این پرونده را اعلام کرده و همراه 4 قاضی مستشار برای صدور حکم وارد شور شدند. قضات دادگاه با توجه به دلایل موجود در پرونده و دفاعیات متهمان آنها را مجرم شناخته و به قصاص محکوم کردند.

پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . .
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عاقبت تلخ حرف زدن یک دختر با یک پسر غریبه!! + عکس
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
Information دستگیری زن قاتل در آشتیان!
Star ..جسد سها رضا نژاد دختر گمشده پیدا شد..
  سر بـُریدن نوزاد دو ماهه‌ به دست مادر مُعتاد!
  یک اسیدپاشی تازه در جلفا/زن عصبانی مایع لوله بازکن را به صورت مادر و دختر پاشید
  قتل دختر دانشجو به دست هم کلاسی اش
Exclamation این مرد یک دختر پلاستیکی دارد! +عکس
  دختر زیبایی که باعث دختر شدن یک پسر جوان شد
Shocked نویسنده ی داستان های جنایی قاتل شد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان