امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش سپ بلاتر به قهرمانی سپاهان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش سپ بلاتر به قهرمانی سپاهان 1
پس از قهرمانی در لیگ چهاردهم؛
واکنش سپ بلاتر به قهرمانی سپاهان

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال قهرمانی تیم سپاهان در چهاردهمین دوره لیگ برتر را تبریک گفت.
و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جوزف سپ بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در پیام ارسالی خود به تیم فوتبال سپاهان در راستای قهرمانی چهاردهمین دوره از لیگ برتر فوتبال ایران نوشت:

کسب عنوان قهرمانی در سطح فوتبال ملی فرصت فوق العاده‌ای است که عملکرد خوب تیم را به همگان نشان داد و در همین راستا تبریک صمیمانه من را از سوی تمام خانواده فوتبال به تیم سپاهان در راستای عملکرد خوبش پذیرا باشید.

می‌دانم که در پس این موفقیت باورها و تلاش های تمام دست اندرکاران مجموعه است. این پیروزی حاکی از یک روحیه تیمی حقیقی است و تجمید و ستایش سزاوار افرادی چون بازیکنان، مربیان، اعضای کادر فنی، پزشک و علی الخصوص هواداران وفادار سپاهان است.

فوتبال ثابت کرده که بیش از هر زمان دیگر از مرزهای سنتی فراتر رفته و عاملی برای توسعه محسوب می‌شود. همچنین باعث اقتدار هر چه بیشتر بازیکنان در سطوح مختلف در راستای توسعه توانایی های فردی، درک تاکتیکی و پویایی شخصی و در نهایت تقویت روحیه تیمی نیز می شود. در حقیقت فوتبال مدرسه‌ای است برای زندگی و من به همه و به خصوص جوانان امروز اعلام می‌کنم که بازی فوتبال به صورت دوجانبه هم از لحاظ اجتماعی و هم فردی منفعت زیادی خواهد داشت.

در پایان به تیم سپاهان تأکید می‌کنم که همچنان به این روند ادامه داده و پیشرو این راه موفقیت باشد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video مسابقات WWE | اولین مسابقه برای قهرمانی کمربند آمریکای شمالی
  خشم سپاهان با ۹گل سر آلمالیق خالی شد!
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  تاریخ‌سازی وفایی؛ قهرمانی جهان تقدیم به مادربزرگ!
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  دیاباته قید جشن قهرمانی را هم زد
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان